2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
günaydın anneler şimdi ben üçlü teste gidicem ya sizce hangi haftada gidim 19.hafta olurmu yoksa şöle 20 yada 21.haftada mı gideyim ne dersiniz...

Sat'ımız aynı cnm. Ben de pendikte oturuyorum. Bizim de cinsiyetimiz kız hayırlısıyla... Bebişinin boy ve kilosu nasıl?

aaa ne güzel, ne tesadüf))
ben en son 2 şubatta amniyosentez için gittiğimde 17 cm'ye 180 gr. idi sanırım ondan da bir hafta önce gitmiştim o zamandı, martın 1 i veya 2 sinde kontrolüm var son durumu o zaman öğrenirim inşaallah. seninki ne kadar oldu?

günaydın anneler şimdi ben üçlü teste gidicem ya sizce hangi haftada gidim 19.hafta olurmu yoksa şöle 20 yada 21.haftada mı gideyim ne dersiniz...

Bence beklemene gerek yok canım. Git bu yakınlarda. Bana 4 lü testi 16. haftada yaptılar. Yarında ayrıntılı usg yapılacak

günaydın kızlar ay öldüm geçmişi okuyana kadar ne çok şey yazılmış. haftasonu girmiyorum ben yoruldum okumaktan :) hafta sonu bende baktım bebek odalarına yalnız büyüyen yatakları beğenmedik hiç derinlikeri az geldi tekliler daha derin gibi geldi o yüzden tek yatak almaya karar verdim bende bide şifonyer alacağım zaten evimizde dolap çok fazla.

şişlik bazen bende de oluyor gece yatmadan soda içiyorum sabah hiç bişeyim kalmıyor.

ya çok özür diliyorum canınız istemez inşallah da... benim canım 3 gündür meyve suyu istiyo... hazır meyve suları yasak ya... küçük bi tane içsem bişey olurmuki...

ya benimde bazen kahve istiyor canım içiyorum arada çok takılmamak lazım :)

Canım çok sevindim güzel haberlerle döndün çok şükürrr
Yalnız şeyy ben pek anlayamadım görüntüyü
ben pek anlayamıyorum zaten bu usg görüntülerini yaaa :26:

bende hiç bişey anlamıyorum usgden kendi bebeğimizin bile eşim anlatıyor bana :)

bizde bu hafta sonunda 3 boyutluya gideceğiz..
yaptıranlar yada bilgisi olanlar neler sorulmalı doktora
ben genelde heyecandan unutuyorum
bu sefer yazarak gidicemm..

bencede yaz ben bi ajanda yaptım her ay aklıma gelenleri yazıyorum tek tek soruyorum doktor gülüyor halime :)

tek olsun 5 olsun bence saçam o düşünce ona kalırsa bi çok isim mantıksız gelir insana sen beğendiysen koy takma milleti :)

Günaydın kızlaarrr..Umarìm benim dışımdaa herkes iyidir..BEn dün sabahtan beri gerilmekten helakk oldum.. Bİ türlü geçmedi.. KArnim patliycak gibi, hareket dahi ettirmiyor evin icinde... Nasìl gececek bu arkadaşlar??? biri beni duysunnn lütfen!!!

canım neyin olduğunu tam olarak anlamadım.karnında gerginlik mi hissediyorsun?son zamanlarda çok tuzlu tükettin mi?vücut su toplamış olabilir

Günaydın güzel anneler ve bebekleri :)
Dertsiz,mutlu ve sağlıklı bir hafta diliyorum hepimize :)
kendimi_7_m duanı okudum canım Allah kabul etsin inşallah..
sevgiler

canım neyin olduğunu tam olarak anlamadım.karnında gerginlik mi hissediyorsun?son zamanlarda çok tuzlu tükettin mi?vücut su toplamış olabilir

Hayir canim tuzlu cok tüketmedimm.Karnim gazla dolu.çikmiyorda mahvetti beni yaa...Ne yapabilirim karnimi yumusatmak icin?? çatliycam simdi...

Hayir canim tuzlu cok tüketmedimm.Karnim gazla dolu.çikmiyorda mahvetti beni yaa...Ne yapabilirim karnimi yumusatmak icin?? çatliycam simdi...

soda içmeyi dene. birde ayakla biraz evin içinde bende hafta sonu öyle oldum sırt üstü yat okşa karnını gazdan dolayı öyle olmuşsundur

Kizlar minnosuma bayramlik almak istiyom beeennnnn.hic guzel bi elbise bulamadim.mevlut takimi gibi bisey alacam heralde.bi diyorum ki dogduktan sonra alirim.bi de diyorum ki el kadar bebeyle alisverise cikamam onceden aliyim.coraplarini aldik bile.tüllü güllü.cok tatliiii

rahat kıyafetler giyip biraz yürümeye çalış.bir de ılık limonlu suyun iyi geldiğini duydum ama hiç denemedim.denemekten zarar gelmez. bir de ayaklarını çorapsız terliksiz bırakma.geçmiş olsun

selam kızlar,

günaydınlar herkese uzun bir aradan sonra

güzel ,mutlu,huzurlu bir hafta dilerim herkese

işler yoğun bu ara giremiyorum,çok sık takip de edemiyorum.

kaç zamandır canım sigara ve kahve istiyor.ilk zamanlar çok midem bulandı ama şimdi deli gibi istiyor.içmiyorum tabiki

öperim hepinizi iyi bakın kendinize.

Canim emekler pozisyonda dur dizlerinin ellerinin ustunde.ileri geri hareket yap.ya da sirt ustu uzan dizlerini kendine cek yapabiliyorsa.ablam sezeryan gazini bu sekilde atti.ise yarar umarim.rezene de cok etkili.

ya bende beğendim bi tane papyonlu felan bi takım bayram için çok tatlı ama erken diye düşündüm :)

kimyon gazı alır.bir çay bardağı suya çay kaşığının ucunda kimyon atıp içersen rahatlatır.yeni doğmuş gazı çıkmayan ağlamaktan helak olmuş bebeklere de verirler bizimkiler.
geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…