2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Canım önce bir sakin ol. merak etme bişey olmaz. Ben bir lokma bişey yesem sanki dünyayı yemşi gibi şişiyorum. Gaz sancısı çok yaşıyorum. Karın ağrısı çok yaşıyorum. Ayaklarını sıcak tut. farkında olmadan üşütüyor olabilirsin. Bi de soda içmeye çalış. oda şişkinliğe faydalı oluyor. Ben daha önce içemiyordum soda. bikaç gündür içiyorum mide bulantısı yapmadı mide ağrılarımda azaldı

ya bende beğendim bi tane papyonlu felan bi takım bayram için çok tatlı ama erken diye düşündüm :)

Benim de icim gidiyor kendimi zor tutuyorumm.bi daha boyle guzelini bulamazsam diyorum hep.:26:

soda içmeyi dene. birde ayakla biraz evin içinde bende hafta sonu öyle oldum sırt üstü yat okşa karnını gazdan dolayı öyle olmuşsundur

Bütün gece evin icinde yürüdüm tatlim gecmedi malesef.. sabah daha fazla sismeyeyim diye sütte içmedim. Karnim ara ara kasibiyo gibi oluyoo.. Catlak olucam diye korkuyorum artik.. Gözümde de arpacik cikti sisti o da agriyo felaket..
uykusuzum da.. ıhlamur içtim sabah ama tik yok karnimda... imdaaaatt!!!

Benim de icim gidiyor kendimi zor tutuyorumm.bi daha boyle guzelini bulamazsam diyorum hep.:26:

ya yeni doğan bebek içn çok kıyafet almamak lazım aslında iri felan doğarsa 3-6 ay almak gerekecek. birde çok çabuk büyüyorlar o yüzden kendimizi tutmamız lazım :)

Aşıkım Bursa yaaaa
Avrupa yakasına geçene kadar Gel tatlım gezelim beraber çarşıyı. Valla daha yakın olur
ay yok valla bursa yolu gözümde çok büyüyo... bide oraya geldiğimde en az 3 gece kalmam lazım... annem-ablam-abimde birer gece kalmalıyım ki hiçbiri kırılmasın... bende anacığımın evi dışında kimsede kalmıyorum rahat edemiyorum... bozuluyo bizim paşalar o yüzden hiççç canımı sıkamıycam...

canım eminönünde havuzlu han diye bir yer varmıs bızde oraya gıdecegız 5 katlı falan pasaj gıbı dusun
hersey varmıs

sanırım eminönü ve mahmutpaşa da halledicez biz de bu işlerimizi...

Bende almak istiyorummm

.. Olan kısım butikbebe arkadaşlar çıkmamış

Bende öyle tahmin etmiştim hatta açtım bile butikbebeyi

Günaydıınn hoşgeldiinn.
Amaannn sigara içmede bari günde bir tane kahve iç. en azından belki sigarayı canın çekmez o zaman
bende kahve tiryakisiydim önceden. ilk 3 ay hiiç içmedim. sonra sordum doktoruma günde 1 fincan türk kahvesi içebilirsin demişti.

Canim emekler pozisyonda dur dizlerinin ellerinin ustunde.ileri geri hareket yap.ya da sirt ustu uzan dizlerini kendine cek yapabiliyorsa.ablam sezeryan gazini bu sekilde atti.ise yarar umarim.rezene de cok etkili.

Tamam cnm deniycem simdi.. TAvsiyen üzerine sodami iciyorum simdi.. YArdimin icin cooooookkk tesekkur ederimm..
iyi gelecek insallah...Allahim seni gazdan korusunn!!!!

nerelerdesin yahu... izine çıktın sandım bende...
gel ben sana yapıyım bi Turhish Coffea...

Günaydın annecikler ve melekleri
Biz bugün biraz geç kalktık berbat bir rüyayla uyandık

Günaydınlar tekrarrrrr
Daha yazmamı bitirmeden gönderdi uyuz oldum
Güne kabusla başlarsak böyle olur bugün
ters gidecek gibi geliyor herşey.Rüyamda
rahimim çatlamış(böyle birşeyin olup olmamasını
bilmiyorum),suyum gelmiş,heryer kan.Beni doğumhaneye
götürüyorlar aman ALLAH'ım ne göreyim bir sürü doğum
yapmış,yapmaya çalışan,dikilen ayyyyy çok soğuk ve çok kötü bir
rüyaydı:18::18::18::18:kalkar kalkmaz ağla ağla 1 saatte anca kendime
gelebildim.ALLAH'ım meleklerimizi ve bizi korusun sağlıklı bir şekilde
kucağımıza almayı nasip etsin(amin)Kahvaltımızı yaptık,sizlere yazdık,gizli gizli
evi süpürüp yürüyüşe çıkacağız kızçemle anca kendime gelebilirim.Bir de 5 aydır içmediğim
nescafeyi içersem rahatlarım herhalde.....:26::26::26:Güneşi kaçırmamam lazım benimmmmm

geçmiş olsun :)

slm bendde temmuz annesi olacağım 14 temmuz 2. bebeğim erkek olacak bursadan katılıyorum hepimize hayırlı doğumlar....

nerelerdesin yahu... izine çıktın sandım bende...
gel ben sana yapıyım bi Turhish Coffea...

sağol canım

yok canım izne çıkmadım ama düşünmüyor değilim.
çok yoruldum bu aralar,tatil iyi gelecek.

valla geleyim içelim karşılıklı köpüklü kahvelerimizi sonra fal bakalım birbirimize

sagolasın cnmmmm cok sukur ılac tek seferlıkde olsa ıse yaradııııoglusumla süperiz

herkese iyi akşamlaaarr herkes gezmelere gitmiş anlaşılan yarın sabah dr. randevum var eşim hala işten izin alabilecekmi belli değil, inş. bi sorun çıkmazda yetişiriz yaw
haydı hayırlı haberlerle gel cnmm bnmmmmmmmmmm ınsllll gusel haberler alırsınnn

gaz sancısımı kasık agrısımı kasık agrısı ıse usutmussundurr cnmm ıdrar testı ıle anlasılır bende cok az cıktı tek kullanımlıkılac la kalktı ortandan cok sukur
günaydın herkese ve bol tekmeli bir gün olsun inşallah
amınnn ınslll

yavrun ıcın supersın cnm ıcme bosver ben kahveyı kokusundan severımm carsıya cıkınca kahfe magazalrınn onunden gecerkenn cekıyorumm ıcımeeeeeee

nsılsınız bız hafta sonu bayagı yogunduu c.tesı gecesı esımın ıs arkadaları kaynımlar derkennnnnnnnnnnn bayagı doluydu ev dundee ev temılıgı bgnde ıkramlık hazırlıcamm yarın sohbetım var ve bendee ogle namazını kılıp markete gıdecegızz oglumlaaa eksıklerı alıpp ıkramlık hazırlıcazzzzzzz ee bır yandanda OGLUMA YUSUF SURESI dınletıyorum artı k dısardan sesleri duyabılırmışşşşşşşşşşşşşş

ay ruyalrrrrrrrrrrrrrcok etkılenıyor ınsan yaaaaaa:26:bu arada neskafeyı bende gecen dr cıkısı cok gusel koktu ve 5-6 aydır ıcmıyordumm o gun ıctımm bır seferden bırsey olmaz dıyeeeee:18::18::18:

yavrun ıcın supersın cnm ıcme bosver ben kahveyı kokusundan severımm carsıya cıkınca kahfe magazalrınn onunden gecerkenn cekıyorumm ıcımeeeeeee

evet canım herşey yavrularımız için.sağlıklı,eli ayağı düzgün yavrular olsunlar daha ne isteriz,kahve sigara da neymiş

fal mı... hiç anlamam ayol

ben de bildiğimden,sevdiğimden değil şekerim,maksat muhabbet olsun,gönüller bir olsun

Son düzenleme:

günaydın canım
rüyan hayır olsa korkma ağlama sakın kızçeni üzersin bak
gez toz bol güneş al yorma kendını
kaçamak süpürgelerle
bırak kocan gelınce yapar

kocam bana bağırdı
yemek yapıcaktım eti doğrıyım dedim... ben doğrarım sen dokunma dedi... sonra baktım bu hala oturuyo boş boş oturmaktan sıkıldım kalktım bende... abooowww15 dk'dır bi taraflarını yırttı... yıktı ortalığı car car car... şimdi de kovdu beni mutfaktan kendini mutfağa kilitledi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…