2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
canım bir bilgim yok ama çok geçmiş olsun

canım ya hayırdır inşaalalh ben de çok etkisinde kaldığım rüyalar görüyorum ama o stres bebişimi etkilemesin diye unutmaya çalışıyorum

ne biliyim bi yerlerim açık kalmış herhalde...

canlarım,idar yollarım da bol biktarda bakteri var ben bundan nasıl kurtulucam.bol su içiyorum ama geçmiyor çok fena yanıyor birdeben ne yapıcam fikri olan varmı arkadaşlar

Kendin ilac kullanma sakin.doktorunu ara.onun soyledigi ilaci kullan.ilacsiz gecmez bobreklerine kadar cikar allah korusun.bi an once ara doktoruilaca basla.

Bana da cok oluyor o yaa.hep vijdan azabi cektiriyorlar bana datoton acik kalmistir

illetki ne illet kuzum.aynen bu ay 2 defa grip oldum çalıştığım içinde dinlenemiyorum havalarda bir iyi bir kötü iyice etkiliyor bizleri

İrice bir soğanı, çoban salataya doğrar gibi biraz kalın doğrayın. Üzerine tepeleme 2 yemek kaşığı şeker dökün. Çukur kabın içinde olan bu malzemenin ağzını bir peçete veya bez ile örtün 6 saat bekletin.
Sakın ağzını hava almayacak şekilde kapatıp buzdolabına koymayın. 6 saat sonra sulu bir limon veya az sulu iki limonu sıkıp içne dökün. 6 saat sonra aç karına bir tatlı kaşığı için. 10 dakika Üzerine sakın bir şey yemeyin içmeyin.
Soğan fazla acı ise içine biraz daha şeker ilave edebilirsiniz.
Müthiş bir antibiyotikdir. Farkındaysanız "c" vitamin zaten içindedir.
Hiç bir yan etkisi de yoktur.

bana çok iyi gelmişti.

imzamda mevcut... 22. haftamdayım... ama bu kabus değil ki; gerçekmiş... malum olmuş resmen...

Benim rüyamda değil de bu ara ne aklıma gelirse başıma geliyor
Çok şaşırıyorum o yüzden. Düşünmeye korkuyorum valla

cnm dr sanırım bu konu ile ilgili ilaç yazıyorlar birde ayaklarına sıcak su torbası koymayı dene

evet cnm gittim dr tek kullanımlık bir toz verdi onun dışında bol su iç ve ayaklarını üşütme dedi.su bile içemiyoprum korkumdan her wc gidişimde afedersinz çok yanıyor ağlıyasım geliyor herdefasında

Ayy canım allah yardımcın olsun. yakın zamanda atlatırsın inşallah

merhaba kızlar bugune kadar bebeğim için araştırmalara devam etsem de hiç alışveriş yapmamıştım. Yavaş yavaş artık bazı ürünler için kalite kontrol aşamasını gecerek karar kılıp ve fiyat araştırması da yaparak uygun denk getirdiklerimi almaya başladım.

Benim işyerim ve evim cok yakın olduğu için elt.süt pompasına ihtiyac olmadıgını düşündüm ama ilk sütü bebeğe dogdugunda sütü sağıp kaşıkla yedirmek icin kesinkez hastane cantasında manuel de olsa bir pompa olması gerek dedi tecrübeli arkadaşlarım. Sonrasında da bebek emiyor ama hemen doyuyormuş o yüzden ilk sütü sağıp saklamak için hemde anne sütünün hemen ilk günlerden artması için arada sağmak gerekliymiş. Bu sebeblerle de en ideal marka model olarak ben aşagıdakini sectim. Bu modelin bu sitedeki fiyatı da piyasada en uygun olarak satılanı,düşünenlere öneririm.
Philips Avent Manuel Göğüs Pompası
Philips Avent Manuel Göğüs Pompası (SCF310/60) - Philips Avent - En ucuz ve indirimli site

Yeni doganlar için dermotolojik acıdan en uyumlu olan ürünler sebamed ürünleriymiş, fiyatları diger markalara göre daha payhalı gibi ama kampanyalı yakalayınca sanırım uygun.
Sebamed Çantalı Set
Sebamed Çantalı Set (Dudak Koruyucu Hediyeli) - Sebamed - En ucuz ve indirimli site

Daha pahalı ve pratik termometrelerde var ama ben şimdilik bunu tercih ettim umarım kullanışlıdır.
Chicco Dual Comfort Dijital Termometre
http://www.webannemarket.com/Chicco-Dual-Comfort-Dijital-Termometre,R-8059.html

Daha güzelleri sizin bebişlerinize olsun inşallah, herkese saglıklı gebelikler....

Son düzenleme:
canım bir bilgim yok ama çok geçmiş olsun

canım ya hayırdır inşaalalh ben de çok etkisinde kaldığım rüyalar görüyorum ama o stres bebişimi etkilemesin diye unutmaya çalışıyorum

çok sağol cnm geçecek inşallah allahın izniyle

merhabalar güzel temmuz anneleri eeeeeeeeeeeeeeeeeeeevet beklenen gün geldi bugün detaylı ultrasona girdim bebişim minnağım kızmış prensesim canım yavrum benim kilosu 360 gram normal dedi sizinkiler kaç gram merak ettim ben fazla kilo alamadım acaba çocuğum zayıf mı kalmış

Kendin ilac kullanma sakin.doktorunu ara.onun soyledigi ilaci kullan.ilacsiz gecmez bobreklerine kadar cikar allah korusun.bi an once ara doktoruilaca basla.

gittim cnm dr bi ilaç verdide akşam yatarken içicekmişim tek toz inşallah iyi gelir

Tebrik ederim canım prensesinle bir ult. imtihanını daha başarıyla vermiş oldugunuz için:)
benim oğluşumun da son kontrolümüz 20+2 deydi ve kilosu 360gr.,boyu da 22cm.di. Doktorum gelişimin sağlıklı olduğunu söylemişti. Yani rahat ol derim maşallahları var!!

Hazır araştırılmış taze güvenilir bilgi çook sevdim
Ben göğüs pompası konusunda çok kararsızım. Doğum iznim bittikten sonra çalışıcam acaba elektriklisini mi alsam diyorum. çevremde kullanan tanıdığımda yok. işe yarar mı diye tedirginim. Boşunada bişey almak istemiyorum açıkçası. İş yerimde evime uzak. Süt izninde çıkıp evime gidemem.
var mı hiç kullanan tandığı olan acaba ?? :44::44:

ablam 15 gün sonra işe başlıycak kısmetse... ve o zaman kullanmaya başlıycak kullandığında bilgi verebilirim

bence kesinlikle elkt. alman gerekecektir canım cünkü işyerinde de sagım yapman gerekecek onun icin hızlı pratik olması sart. avent markasından cok memnun arkadaslarım ama fiyatı digerlerine göre biraz pahalıymış, sen arastırmaya devam et istersen forumda ilgili başlıklar var. kampanyalarıda takip edersen ideal bir ürün alabilirsin.

canım kulananlar hee de çalışanlar kesinlikle elektirikli alın diyo ama ben hemen almıcam sütüme göre alırım sonra boşa da gidebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…