2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
dün 3lü test sonuçlarımı aldım 1/10000 çıktı doktor sonuçların iyi dedi dün çikolata yiyip gittim cinsiyet için ama yine ayakları üstüste kapattı yaaa doktor gördüğüm kadarıyla net olmamakla beraber kız gibi ama hazırlık yapma sakın dedi böyle öğrenip sonra erkek olduğunu öğrenen varmı benim içime hep erkek doğuyordu hep erkek kıyafetleri baktım. Allah kızımın gönlüne göre olanı nasip etti galiba o hep kız isediğini söylüyor. hayırlısı inşallah sağlıkla bir gelsinde kucağımızaa

bizim kızımız da hep kendini kapattı hiç göstermedi 20. haftaya kadar... bence yüksek olasılıkla sizin bebeğiniz de kız... Allah sağlıkla ortaya gelmesini nasip etsin inşallah...kızlar gerçekten pek nazlı pek utangaç oluyolar...

Canim ben kullanan bi iki kisiden elektrikli olanin cok daha iyi oldugunu duydum. Cok zorliyomus manuel olan. Tabi yine de sen bilirsin gercu ben simdiden aldim bi tane, 2 ay ince dogum yapan eltim var bana da o onerdi memnun kaldigini soylemisti

nasıl yahusen bebeğin kalp atışını, suyun sesini nasıl duyuyorsun? aynı haftadayız, ben de bir küçük pıt bile hissetmedim

su 8.ay gelsınde bende alayım alperen ım e bırsey ler yaaaaa bundan cok gusel bayram lık lur pasamaaaaaaaaaaaaaaaa

Son düzenleme:

canım kulananlar hee de çalışanlar kesinlikle elektirikli alın diyo ama ben hemen almıcam sütüme göre alırım sonra boşa da gidebilir

Canim ben kullanan bi iki kisiden elektrikli olanin cok daha iyi oldugunu duydum. Cok zorliyomus manuel olan. Tabi yine de sen bilirsin gercu ben simdiden aldim bi tane, 2 ay ince dogum yapan eltim var bana da o onerdi memnun kaldigini soylemisti

Kızlarr çookk teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için
Büyük ihtimalle bende alıcam. Ben herşeyini şimdiden almak istiyorum. çünkü doğumdan sonra maaş alamıycam. Tek eşimin maaşı olucak. Sonradan toplu bir şekilde alıcam maaşımı ama izin dönemimde pahalı bişeyler alma imkanım olmaz bu nedenle.
Avent i takip edeyim en iyisi uygun fiyatlı bulunca alırım artık

canım bana da 10. haftada erkke dedi asıl 16da belli oluyo diye tekrar baktı 16 ve 17. haftada açmadı sıpa bacanı bu sefer de kız gibi dedi bana da alacaksan ortak renkli kıyafet al demişti :) şimdi ben perşembe 4 boyutluya gircem artık belli olur

Canim ben hepsi buradadan almistim aventi 199 tl ye, gecen gun de butik bebede gordum ayni fiyata belki hala vardir bi bakiver istersen

Canim ben hepsi buradadan almistim aventi 199 tl ye, gecen gun de butik bebede gordum ayni fiyata belki hala vardir bi bakiver istersen

Arada giriyor kampanyaya görüyordum da tam olarak alıcı gözüyle hiç bakmamıştım
Akşam kocişle de konuşayım aybaşı kampanyaları takip edip alayım

Oyyyy hayırlı olsun kızçeenn
ayrıntılıdan foto yokmu eklesen bizde görsek prensesiii. Pek anlamıyorum görüntülerden ama olsun bakması keyifli oluyor

Bence bebişin kilosuda gayet iyi. Doktorda sıkıntı yok dediyse hiç takma kafana

aaa tek değilim:) ben 2 sefer gittiğimde çikolata,puding, şeker bi sürü şey yedim yinede göstermedi kendini. doktor bana da kıza benziyo dedi ama tam emin olamadı? şimdi de o göstersede ben bakmıcam ona eee sırayla bu işler:)

Kızlar geçmişi okuyamadan önce dr.dan duyduklarımı paylaşayım önce bi heyecanla dr. miniğimin gelişimi şuan normal sınırlarda dedi.
527gr ve 27cm olmuş heryerine baktı kalbi organları kafası herşeyi normal dedi,
omfaloseli ise bebek büyüdükçe büyük gibi gözüküyo ama aslında o kadar büyük değil dedi, doğunca bağırsaklarının dışarda kalan kısmını askıya alıcaklar hemen ameliyat etmiyorlar bir müddet öyle beklenicek dedi durum o zaman neyi gösterir şimdi birşey söylemek zor dedi. bende belirsizlikler için artık şimdiden kendimi üzmemeye karar verdim sadece tek kafamı kurcalayan doğum normalde olabilir demesiydi o durumda normal doğum riskli olmazmı dedim prof. hocamız ne derse öyle yapıcaz siz dua edinde doğumun olduğu gün çocuk cerrahisinde yer olsun dedi yoksa başka hastaneye sevk edilir falan dedi biraz moralim bozuldu aslında. işin o kısmısı biraz sıkıntılı işte canlarım ama daha dört ay var nasılsa bişeyler ayarlarız demi? şimdiden tedirgin olup kendimi germiycem.
aslında alışıyorum artık galiba bu duruma.
veee bu defa hiç ağlamadım hep ekrana baktım prensesimi gördüüükkk yaa, esniyodu bizede nanik yaptı teyzeleriii

heeheh bizim veletlere bak yaa daha şimdiden oynatıyorlar bizi
Bakarsın yine annesi duramazsın görmeden

heeheh bizim veletlere bak yaa daha şimdiden oynatıyorlar bizi
Bakarsın yine annesi duramazsın görmeden

hani şimdi herkes diyo ya, kendini kapatıyosa kızdır falan diye. sanırım ona inanmak istiyorum. oyüzden acele etmiyorum gitmek için

ay ruyalrrrrrrrrrrrrrcok etkılenıyor ınsan yaaaaaa:26:bu arada neskafeyı bende gecen dr cıkısı cok gusel koktu ve 5-6 aydır ıcmıyordumm o gun ıctımm bır seferden bırsey olmaz dıyeeeee:18::18::18:

İçimi ısıtan güneş ve kzıçemle birlikte rüyanın etkisinden kurtulduk
İçtim vallahi nescafeyi rahatladımmmm ohhhhhh sefam olsun

hani şimdi herkes diyo ya, kendini kapatıyosa kızdır falan diye. sanırım ona inanmak istiyorum. oyüzden acele etmiyorum gitmek için

Ben zaten doktorların cinsiyeti nasıl anladığını anlamış değilim. Banada erkek dedi ama ben hala emin değilim
Yarın yine gidicez bakalım kesin konuşçakmı doktor

günaydın canım
rüyan hayır olsa korkma ağlama sakın kızçeni üzersin bak
gez toz bol güneş al yorma kendını
kaçamak süpürgelerle
bırak kocan gelınce yapar

Ağlamadan olmadı canım ama şimdi rahatladım
Evi de süpürdüm,yürüyüşe de çıktım,çamaşırları da
astım,mutfak dolaplarımı da sildim,yemekte yaptım,
tek yapmam gereken şey kaldı yarın anneanneme kuzenim
bebişinin 40ını uçuracakmış mamacık yapayım diyorum.Özlemişim
ev işlerini yaşasın kadınlarBir de banyo yapıp kuran
okuyacağım ALLAH'ım izin verirse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…