2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Günaydın kızlaarrr..Umarìm benim dışımdaa herkes iyidir..BEn dün sabahtan beri gerilmekten helakk oldum.. Bİ türlü geçmedi.. KArnim patliycak gibi, hareket dahi ettirmiyor evin icinde... Nasìl gececek bu arkadaşlar??? biri beni duysunnn lütfen!!!

Canım önce bir sakin ol. merak etme bişey olmaz. Ben bir lokma bişey yesem sanki dünyayı yemşi gibi şişiyorum. Gaz sancısı çok yaşıyorum. Karın ağrısı çok yaşıyorum. Ayaklarını sıcak tut. farkında olmadan üşütüyor olabilirsin. Bi de soda içmeye çalış. oda şişkinliğe faydalı oluyor. Ben daha önce içemiyordum soda. bikaç gündür içiyorum mide bulantısı yapmadı mide ağrılarımda azaldı :KK16:

ya bende beğendim bi tane papyonlu felan bi takım bayram için çok tatlı ama erken diye düşündüm :)

Benim de icim gidiyor kendimi zor tutuyorumm.:KK1:bi daha boyle guzelini bulamazsam diyorum hep.:26:

soda içmeyi dene. birde ayakla biraz evin içinde bende hafta sonu öyle oldum sırt üstü yat okşa karnını gazdan dolayı öyle olmuşsundur

Bütün gece evin icinde yürüdüm tatlim gecmedi malesef.. sabah daha fazla sismeyeyim diye sütte içmedim. Karnim ara ara kasibiyo gibi oluyoo.. Catlak olucam diye korkuyorum artik.. Gözümde de arpacik cikti sisti o da agriyo felaket..
uykusuzum da.. ıhlamur içtim sabah ama tik yok karnimda... imdaaaatt!!!

Benim de icim gidiyor kendimi zor tutuyorumm.:KK1:bi daha boyle guzelini bulamazsam diyorum hep.:26:

ya yeni doğan bebek içn çok kıyafet almamak lazım aslında iri felan doğarsa 3-6 ay almak gerekecek. birde çok çabuk büyüyorlar o yüzden kendimizi tutmamız lazım :)

Aşıkım Bursa yaaaa :KK16:
Avrupa yakasına geçene kadar Gel tatlım gezelim beraber çarşıyı. Valla daha yakın olur :KK1:
ay yok valla bursa yolu gözümde çok büyüyo... bide oraya geldiğimde en az 3 gece kalmam lazım... annem-ablam-abimde birer gece kalmalıyım ki hiçbiri kırılmasın... bende anacığımın evi dışında kimsede kalmıyorum rahat edemiyorum... bozuluyo bizim paşalar o yüzden hiççç canımı sıkamıycam...

canım eminönünde havuzlu han diye bir yer varmıs bızde oraya gıdecegız 5 katlı falan pasaj gıbı dusun
hersey varmıs

sanırım eminönü ve mahmutpaşa da halledicez biz de bu işlerimizi...

Kizlar minnosuma bayramlik almak istiyom beeennnnn.hic guzel bi elbise bulamadim.mevlut takimi gibi bisey alacam heralde.bi diyorum ki dogduktan sonra alirim.bi de diyorum ki el kadar bebeyle alisverise cikamam onceden aliyim.coraplarini aldik bile.tüllü güllü.cok tatliiii

Bende almak istiyorummm :KK1:

.. Olan kısım butikbebe arkadaşlar çıkmamış

Bende öyle tahmin etmiştim hatta açtım bile butikbebeyi :KK1::KK1:

selam kızlar,

günaydınlar herkese uzun bir aradan sonra :KK3:

güzel ,mutlu,huzurlu bir hafta dilerim herkese:KK16:

işler yoğun bu ara giremiyorum,çok sık takip de edemiyorum.

kaç zamandır canım sigara ve kahve istiyor.ilk zamanlar çok midem bulandı ama şimdi deli gibi istiyor.içmiyorum tabiki :KK34:

öperim hepinizi iyi bakın kendinize.

Günaydıınn hoşgeldiinn.
Amaannn sigara içmede bari günde bir tane kahve iç. en azından belki sigarayı canın çekmez o zaman :KK16:
bende kahve tiryakisiydim önceden. ilk 3 ay hiiç içmedim. sonra sordum doktoruma günde 1 fincan türk kahvesi içebilirsin demişti.

Canim emekler pozisyonda dur dizlerinin ellerinin ustunde.ileri geri hareket yap.ya da sirt ustu uzan dizlerini kendine cek yapabiliyorsa.ablam sezeryan gazini bu sekilde atti.ise yarar umarim.rezene de cok etkili.

Tamam cnm deniycem simdi.. TAvsiyen üzerine sodami iciyorum simdi.. YArdimin icin cooooookkk tesekkur ederimm..
iyi gelecek insallah...Allahim seni gazdan korusunn!!!!

nerelerdesin yahu... izine çıktın sandım bende...
gel ben sana yapıyım bi Turhish Coffea... :nazar:

Günaydın annecikler ve melekleri:emir_bebek::KK49:
Biz bugün biraz geç kalktık berbat bir rüyayla uyandık:KK5:

Günaydınlar tekrarrrrr :emir_bebek::KK49::KK49:
Daha yazmamı bitirmeden gönderdi uyuz oldum
Güne kabusla başlarsak böyle olur bugün
ters gidecek gibi geliyor herşey.Rüyamda
rahimim çatlamış(böyle birşeyin olup olmamasını
bilmiyorum),suyum gelmiş,heryer kan.Beni doğumhaneye
götürüyorlar aman ALLAH'ım ne göreyim bir sürü doğum
yapmış,yapmaya çalışan,dikilen ayyyyy çok soğuk ve çok kötü bir
rüyaydı:18::18::18::18:kalkar kalkmaz ağla ağla 1 saatte anca kendime
gelebildim.ALLAH'ım meleklerimizi ve bizi korusun sağlıklı bir şekilde
kucağımıza almayı nasip etsin(amin)Kahvaltımızı yaptık,sizlere yazdık,gizli gizli
evi süpürüp yürüyüşe çıkacağız kızçemle anca kendime gelebilirim.Bir de 5 aydır içmediğim
nescafeyi içersem rahatlarım herhalde.....:26::26::26:Güneşi kaçırmamam lazım benimmmmm:KK52::KK52::KK52:

[h=5]Güzel bir hafta olması dileğimle.....(ama ben çok fena grip oldum:KK43:...)

Yüreğinizden Umutlar ,
Gözlerinizden Mutluluklar ,
Sofranızdan Bereketler,
Yuvanızdan Saadetler ,
İşlerinizden Kazançlar ,
Eksik Olmasın İnşallah..
Sevgilerin hiç tükenmediği sıcacık gönüllerinize pırıl pırıl yeni bir hafta diliyorum.
Gününüz aydın, gününüz huzurlu, bereketli olsun
Mutlu olun, sağlıklı olun, sevgiyle kalın.
Günaydın,herkese.
[/h]

geçmiş olsun :)

slm bendde temmuz annesi olacağım 14 temmuz 2. bebeğim erkek olacak bursadan katılıyorum hepimize hayırlı doğumlar....

nerelerdesin yahu... izine çıktın sandım bende...
gel ben sana yapıyım bi Turhish Coffea... :nazar:

sağol canım :KK16:

yok canım izne çıkmadım ama düşünmüyor değilim.
çok yoruldum bu aralar,tatil iyi gelecek.

valla geleyim içelim karşılıklı köpüklü kahvelerimizi sonra fal bakalım birbirimize :KK52:

canım görümcem kimya müh. mustela kullanıyor ben de büyük ihtimal mustela kullanırım

oy maaşallah yaa

ben de 10 kg aldım

maaşallah kuzucuğaa

güle güle kullansın canım

bana dr ilk randevuda hazır meyvesuyu ve çiğ et yeme demişti onun dışında bir kısıtlama getirmedi ama bir keresinde çok canım çekti ben de yarım bardak içiverdim :)) asıl fenası benim canım aman çok zararlı denilen herkesin bildiği tuzlu bir abur cubur cekiyor yesem mi yemesem mi kendimle savaşıyorum ama sanırım savaşı kaybedeceğimm :KK43:(

geçmiş olsunn maaşallah alperene

ay ben de haftada bir yiyorum neredeyse o hazırlardan katkı maddesi olmadığı söylenen markalardan almak daha iyi belki

maaşallah

evet canım benden de istedi, 3lü ve 4lü istemedi ama ikinci kez detaylı usg istedi

canımcım ev: çengelköy, iş: ümraniye, hastane:kozyatağı acıbadem

ay ben öyleyim şu birkaç gündür, hele dün sabahtan akşama saçlarım diken diken gezdim, bir negatiflik bir uyuzluk bir asabiyet allahım bebişimi koru, kv zaten fiks uyuz annemin gönderdiği bebiş eşyalarına baktı ve hepsine bir bahane buldu uyuzzzz...kendisi daha bir şey almış değil ayrıca

Selametli güvenilir, Allah yoluna kendini adayan insan,
Cennette son nur ,
Hazreti Ömerin azatlı bir kölesinin ismi ,
Eslem kendini tümüyle Allaha adamış bayan,teslim olan demektir .
hatta
dursun ali erzincanlının okuduğunda eslemler geliyor derken bayanı anımsatmaktadır

müslümanların ilk sancaktarı ve peygamberimizin medineye hicretinde şehre girerken devesinden tutan sahabenin adıdır.

şeklinde bir takım bilgiler edindim ama bu bilgilerin doğruluğunu da araştıracağım
zaten babasına da ablasına da çok uygun bir isim
ne dersiniz hoş değil mi?
sagolasın cnmmmm cok sukur ılac tek seferlıkde olsa ıse yaradıııı:KK8::KK8:oglusumla süperiz:nazar::nazar::nazar:

herkese iyi akşamlaaarr :KK9: herkes gezmelere gitmiş anlaşılan :KK9: yarın sabah dr. randevum var eşim hala işten izin alabilecekmi belli değil, inş. bi sorun çıkmazda yetişiriz yaw :KK31:
haydı hayırlı haberlerle gel cnmm bnmmmmmmmmmm ınsllll gusel haberler alırsınnn:KK16:
slm arkadaslar uzun bı suredır gıremıyordum... ama cok sukur bugun gırmeyı basardım.. ve gecen hafta doktorumuza gıttık ve bebegımın cınsıyetını ogrendık.. oglumuz gelıyor.. ılk bebegım benım.. kız erkek farketmıyor yeter kı saglıklı ve hayırlı bı evlat olsun.... rabbıme sukurler olsun kı herseyımız yoluna sımdılık bı sıkıntımız yok.. daha ne ısterım kııı... darısı cumlemın basına ınşaalalh..

Günaydın kızlaarrr..Umarìm benim dışımdaa herkes iyidir..BEn dün sabahtan beri gerilmekten helakk oldum.. Bİ türlü geçmedi.. KArnim patliycak gibi, hareket dahi ettirmiyor evin icinde... Nasìl gececek bu arkadaşlar??? biri beni duysunnn lütfen!!!
gaz sancısımı kasık agrısımı kasık agrısı ıse usutmussundurr cnmm ıdrar testı ıle anlasılır bende cok az cıktı tek kullanımlıkılac la kalktı ortandan cok sukur
günaydın herkese ve bol tekmeli bir gün olsun inşallah:KK9:
amınnn ınslll

selam kızlar,

günaydınlar herkese uzun bir aradan sonra :KK3:

güzel ,mutlu,huzurlu bir hafta dilerim herkese:KK16:

işler yoğun bu ara giremiyorum,çok sık takip de edemiyorum.

kaç zamandır canım sigara ve kahve istiyor.ilk zamanlar çok midem bulandı ama şimdi deli gibi istiyor.içmiyorum tabiki :KK34:

öperim hepinizi iyi bakın kendinize.
:KK20::KK20:yavrun ıcın supersın cnm ıcme bosver ben kahveyı kokusundan severımm carsıya cıkınca kahfe magazalrınn onunden gecerkenn cekıyorumm ıcımeeeeeee:KK52::KK52::KK52:

nsılsınız bız hafta sonu bayagı yogunduu c.tesı gecesı esımın ıs arkadaları kaynımlar derkennnnnnnnnnnn bayagı doluydu ev dundee ev temılıgı bgnde ıkramlık hazırlıcamm yarın sohbetım var ve bendee ogle namazını kılıp markete gıdecegızz oglumlaaa eksıklerı alıpp ıkramlık hazırlıcazzzzzzz ee bır yandanda OGLUMA YUSUF SURESI dınletıyorum artı k dısardan sesleri duyabılırmışşşşşşşşşşşşşş:KK8::KK8::KK8:

kucağımıza almayı nasip etsin(amin)Kahvaltımızı yaptık,sizlere yazdık,gizli gizli
evi süpürüp yürüyüşe çıkacağız kızçemle anca kendime gelebilirim.Bir de 5 aydır içmediğim
nescafeyi içersem rahatlarım herhalde.....:26::26::26:Güneşi kaçırmamam lazım benimmmmm:KK52::KK52::KK52:
ay ruyalrrrrrrrrrrrrr:KK5::KK5::KK5:cok etkılenıyor ınsan yaaaaaa:26:bu arada neskafeyı bende gecen dr cıkısı cok gusel koktu ve 5-6 aydır ıcmıyordumm o gun ıctımm bır seferden bırsey olmaz dıyeeeee:18::18::18::KK53:

:KK20::KK20:yavrun ıcın supersın cnm ıcme bosver ben kahveyı kokusundan severımm carsıya cıkınca kahfe magazalrınn onunden gecerkenn cekıyorumm ıcımeeeeeee:KK52::KK52::KK52:

evet canım herşey yavrularımız için.sağlıklı,eli ayağı düzgün yavrular olsunlar daha ne isteriz,kahve sigara da neymiş :KK34:

fal mı... hiç anlamam ayol :KK9:

ben de bildiğimden,sevdiğimden değil şekerim,maksat muhabbet olsun,gönüller bir olsun :KK34:

Son düzenleme:

günaydın canım
rüyan hayır olsa korkma ağlama sakın kızçeni üzersin bak
gez toz bol güneş al yorma kendını
kaçamak süpürgelerle:KK55:
bırak kocan gelınce yapar

kocam bana bağırdı :KK43::KK43::KK43:
yemek yapıcaktım eti doğrıyım dedim... ben doğrarım sen dokunma dedi... sonra baktım bu hala oturuyo boş boş oturmaktan sıkıldım kalktım bende... abooowww15 dk'dır bi taraflarını yırttı... yıktı ortalığı car car car... şimdi de kovdu beni mutfaktan kendini mutfağa kilitledi... :KK43:

X