2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar iyi akşamlar çok özledim sizi günüm çok yoğum geçiyor bide şimdi feci grip olmuşum çok kötüyüm. sizler nasılsınız? Kızlar ayrıntılı ultrason ile soru sormuştum bebeğin gözüne falan denk gelirse zarar verebiliyormuş diye bişey duydum doktoruna bunu soran oldu mu?
İkinci sorum; attardan yağ karışımı almıştım çatlaklar için pek faydası olmadı sanırım lierac mı yoksa bepanthol mu alsam bilemedim kullanan arkadaşlar yardımcı olur musunuz? hangisi daha rahat emiliyor? çalıştığım için emilimi de önemli şöyle hemen emecek bir krem iyi olurdu.
Son ve üçüncü sorum da işe arabayla gidiyorum günde yaklaşık 1 saat araba kullanmak zorunda kalıyorum yollar da çok kötü. karnım çok sarsılıyor arabadan indikten sonra kasıklarım çok ağrıyor, şu karın destekleri var ya onlardan kullanan var mı faydası olur mu acaba?

Hamile Karn Destekleyici Kaln Bant Giyim - Destekleyici Karn Band - E-hamile.com

Sana da iyi aksamlar canim.ben surekli yangin ayse modundaydim simdi daha cok yaniyorum canim.kansizlik olanlar usuyor genelde.ben de butun yorgani bacaklarimin ortasina koyuyom rahat edeyim diye ortmuyom o yuzden ustumu.esim de ortemiyor tabi.yazik garibim e

bende sigarayı azaltabilenlerdenim maalesef vicdanım çok rahtsız ama dayanamıyorum

acaba eşin utanıyormu cnm bazı erkeklerde olur böyle şeyler mesala eşine marketten orkid alamamak gibi

20.hafatada aranmanız lazım ama bizim paçoz sağlık ocağının paçoz hemşiresi aramadı ben aradım şey yarın gelin o zaman kem küm bu saba oldum birazcık acıdı ama şuan gayet iyim

ilahi merln çok güldürdün beni demek ki henüz demir seviyem çok düşmedi, bu iyi bişey

cnm ben palmers kakao yağı kullanıyorum hemen emiliyor 12 saatte bir sürüyorum ve hala nemli oluyor tavsiye ederim çatlak oluşmamasında en faydalı şey bol su içmekmiş ve genetikmiş
kremin öözellikleri;
Çatlak losyonu Hamilelik, hızlı kilo alıp verme gibi durumlarda tüm vücut losyonu olarak önerilir.
Çatlak losyonu 100% saf kakao yağı, E vitamini, Aloe, Shea yağı, Soya çekirdeği yağı, Kolajen ve elastin içerir.
Çatlak losyonu Paraben, Proplyene Glycol, Mineral yağ içermez.
Klinik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.(benim için önemli bir sebep)

su kemerden benden almayı düşünüyorum şimdiden zorlanmaya başladım gece yatarkende kullanmak için hamile yastığı alıcam

Son düzenleme:
ben henüz 2,5 kilo aldım ama sonum ne olur bilmiyorum. veririz yahu daha genciz, spor yaparız hem emzirince de veriliyormuş kafama çok takmamaya çalışıyorum. inşallah 20 kilo falan almam, o zaman biraz zor olur

canım kremin fiyatı nedir? hamile yastığı almayı düşündüm de bacak arasına konulacak yeri çok ince geldi bana ya baktığın bir marka var mı?

konu buraya taşınmış yeni görüyorum ya ne zamandır girmiyordum
kazenin yazısını okudum en son:))

benimde oğlum olcak listeden silinmişim gerci ama olsun:))

Adı inşallah Yağız olcak :))

bende sendenim. normalde çok üşürdüm hamile olduğumdan beri çok nadir üşüdüğüm daha çok yanıyorum ve bende diyorum ne güzelmiş üşümemek
hatta bi kaç ay önce de ateş basıodu bırak üşümeyi

Gökhan beye yinede söyleyebilirsin 4'lü istiyorum diye...16-18 haftalar arası diye biliyorum 4'lü...Ayrıntılıyada 19_20. haftalarda bakılıyor...Kazım bey ayrıntılı bakıyor ama bir sorun falan görürse başka dr.a yoluuyormuş diye duydum...Yani Semih ve diğeri gene unuttum ismini :)) en iyisi İzmitte...

Yerim onun elini yüzünüüü...Erkek olduğu kesinleşti he ufak ufak alışveriş başlasın o zmnnn :)..Kesin deyince rahatlıyor insan...Ben hala acaba kız mı diyorum :))) Halbuki geçen sefer banada erkek demişti ama bu sefer açmadı bacakları işte ...3 ve 4 lü istememesi ne güzelll..Rahatlatmıştır seni...Bende gene başladı stres perşembe arayıp öğrenneceğim sonucunu inşallah herşey normal çıkar....

alışveriş çoktan yapıcas da yapamıyorus nedense, bi eminönüne gidelimde deyip bırakıos:) öbür seferde yüzde 99 erkek demişti aslında:) 3 lü 4 lü de bi yokladı beni istesem yaptırcaktı ama ben zaten pek istemiodum ii oldu:) girmeden de çikolata yedim aslında hareketli gibiydi ama ultrasonda pek hareket etmedi sıpam:)canı saolsun.
normal çıkar herşey ya sakın stres yapma hiçbişeyii canım:) bolca pozitif düşünce ve dua.

20. hafta dolduktan sonra gel dediler bana aşı için, bebeğin hareketlerini bekliolarmış yani hemşirenin dediğine göre

Offf İstanbul şimdilik bana hayal görünüyor....4 aydır yatıyorum ya dr.dan sonra 5 saat dolaştık ve et kesmiş her yerimiiii...Kiiii ben yerimde duramayan bir o kadar da hareketli bir insandım..Bana yapılırmı bu deyip ısıracağım onu hele sağlıklı sıhhatli bir doğsundaaa :)) Biz de İzmitten kazık yeriz artık sen hem değişik hemde ucuza neler alırsın şimdi...

Kraft Dondy Beşik & Mama Sandalyesi Pembe - e-bebek.com
ya kızlar ben çok kararsızım şu beşik konusunda. evim çok dar eğer beşik alırsam odamdan şifonyerimi ve komodinlerimi yan odaya çıkarıcam.tüm düzenim bozulcak e yatıya annemlere oda kalmıcak. ama şu sallanan beşik var ya o 5-6 aylık olana kadar idare eder sonrada yan odaya istediğim ebatta büyüyen beşiğini alırım diyorum. zaten dönmeye ve oturmaya başlayıınca mama sandalyesi olarak kullanıyosun. park yatak istemiyorum baktım hiç içime sinmedi. eşimde o sallanan şey küçük değilmi içinde iki büklüm olmazmı diyor bilemedim yaa. benim durumumda çok karışık anacım yaa

geçti artık benden galiba zaten inan çok sıkıldım bu testlerden son artık şu ultrasonuda çektiricem ona görede doktorda karar vericem dahada test derse bende para kalmadı dicem dr bide sanırım herkezde ya semihe yada eraya gönderiyor allah büyük inşallah bebeğimde hiçbir sorun çıkmayacak allah büyük hepimizin bebişlerini korusun rabbim

canım boşver hiç stres yapma ikizizin dediği gibi allah dua et inşallah birşey çıkmaz siz yine şanslısınız hiç sorununuz çıkmadı şimdiye kadar çok şükür ben ne yapayım
bebişin için alacaklarını hazırlığını düşün mutlu ol bence:)

ben izmitten arasıra alıyorum birşeyler bende düşündüm bir ara mahmutpaşaya gitmeyi ama önce izmitte iyice gizip bakıcam mahmutpaşadada burdakilerin aynısı var belki biraz daha çeşit olabilir ama oda gittiğine değermi bilmem yol parasınıda hesaba koyarsan nerdeyse burada ki gibi olacak diye düşünüyorum ama yinede belli olmaz beni şu beşik olayı zorluyor nasıl birşey alayım karar veremedim sen nasıl bişey alıcan yada alıcan mı karar verdin mi

Seni çok ii anlıyorum.benim ilk hamileliğimde eşim bir kere bile benimle doktora gelmedi gelmediği gibi doktor ne dedi bebek nasıl diye sormazdı bile hiç karnıma dokunmadı ben bak hareket ediyo dedimde yalancıktan hııı yapardı hiç beraber alış veriş bile yapmadık hep kayınvalidemle beraber giderdik doktora alışverişe.İkinciye hamile kaldım yine aynı adamın kılı kıpırdamıyordu ben doktorda gelince hevesli hevesli anlatırdım işte şöyle işte böyle diye yalancıktan gülümserdi sinir olurdum doktora gittiğimde bakardım herkes kocasıyla gelmiş benim yanımda k.validem çok üzülürdüm.İşin tuhaf tarafıda eşim bana acayip düşkündür beni çok sevdiğini söylerken gözleri dolar 14 yıllık evliyiz beni sevdiğini söylemeden uyumaz tel.kapamaz.Ama gel gör bu adam iki hamileliğimde bi acayipti haa benimle ilgilenirdi aramız çok iyiydi ama bebeğe karşı hiç heyecan hissetmiyordu (bebek falanda istemiyo değildi planlıydı)Bu benim içimde hep yaraydı.Aradan yıllar geçti ve ben üçüncüye hamileyim.Vee o adam gitti yerine başkası geldi sanki sürekli canın bişey istiyomu diye sorup duruyo sürekli sevdiğim şeyleri alıyoo iş yapmama kızıyo yemek bile yaptırmıyo bigün yaparsam bigün dışarda yiyoruz sen bu kıyafetlerle rahat edemiyosun diye netten hamile kıyafetleri sipariş ediyo günde yüz kere mesaj gönderip hangi isim güzel diyoo (diğerlerinde aylarca kendim isim bulmaya çalışmıştım ne desem hee çok güzel diyodu gıcık)ve işleri çok yoğun olmasına rağmen ben giderim gelme desemde her randevuya oda geliyor ekranın içine düşüyor .Yani Cnm emin ol o senide bebeğinide çok seviyordur Ama herkes aynı olmuyor bazısıda benimki gibi üçüncüde olgunlaşıyor.Sanada diğer hamişlerede mutlu huzurlu güzel bir hamilelik diliyorum sağlıkla sıhatle kucağımıza alalım evlatlarımızı en önemlisi bu ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…