2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
benim bugün bulantılarım tavana çıktı yataktan kalkamıyorum
Allahım hayırlısıyla kurtarsın şu bulantılardan hepimizi

ben bugün bebeğimi ve kalp atışlarını gördüm.o kesenin içinde küçücük şey nasılda oynuyordu.o kadar rahatladımki anlatamam.rabbime binlerce kez şükür olsun.

benim bugün bulantılarım tavana çıktı yataktan kalkamıyorum
Allahım hayırlısıyla kurtarsın şu bulantılardan hepimizi

cnm inşallah en kısa zamanda geçer benim çok yok çok şükür bir sabahları birde akşamları azıcık bulanıyor midem . ilk hamileliğimde kötüydüm çok şükür bunda hafif geçiyor .
dinlenmeye çalış cnm

ben bugün bebeğimi ve kalp atışlarını gördüm.o kesenin içinde küçücük şey nasılda oynuyordu.o kadar rahatladımki anlatamam.rabbime binlerce kez şükür olsun.

gözün aydın cnm . ilerleyen günlerde azıcık daha büyüsün nasıl hareket ediyor o zaman gör :)

gözün aydın cnm . ilerleyen günlerde azıcık daha büyüsün nasıl hareket ediyor o zaman gör :)

sağolasın canım senin kaç haftalık.evet rabbim o günleride göstersin inşallah hepimize tekmelerini duymak ümidiyle en yakın zamanda:KK1:

Slm kizlar nasılsiniz bugun hiç gelemedim gezmem vardı şimdi eve geldim uzandım yatıyorum sizde var ne yok bakalım :KK66:)

herkese merhaba... guzel haberlerim var. bebegimi gorduk kalbini duyduk :KK52:
tam 7 haftalik bugun.. kalp atis hizini sordum.. 150 dedi. o zaman kiz mi oluyo :KK53: 2. kiz mi geliyo :21:

selam kızlar bende 17 nisan satla 5+4 haftalık gebeyim. bundan önceki boş keseydi:KK43: dün kahverengi lekelenmem olunca koşturduk doktora bhcg 10.000 üzerinde ve kese yine boş görünüyodu :KK43: doktor 1 hafta daha bekleyelim dedi hcg yüksekmiş haftama göre görünmesi gerekiyomuş kalp atımının çok moralim bozuldu inşallah haftaya görünür :KK43:

selam kızlar bende 17 nisan satla 5+4 haftalık gebeyim. bundan önceki boş keseydi:KK43: dün kahverengi lekelenmem olunca koşturduk doktora bhcg 10.000 üzerinde ve kese yine boş görünüyodu :KK43: doktor 1 hafta daha bekleyelim dedi hcg yüksekmiş haftama göre görünmesi gerekiyomuş kalp atımının çok moralim bozuldu inşallah haftaya görünür :KK43:

icini ferah tut. ben de hcg dusuk diye kendimi yedim bitirdim.. ama bugun guzel haberlerle dondum. insallah sen de gorursun minnosunu

Arkadaşlar,
Benim ilk hamileliğim olduğu için buradaki olumsuz şeyleri okudukça çok evham yapıyorum...
İlk defa duyduğum şeyler...
Üzülüyorum :KK43:

canım bende cuma günü gördüm kalp atışlarını.çok farklı bir duygu..peki boyu kaç mm idi.

arkadaşlar size kısa bir uyarı.. gebeliğinizi 12 hafta geçmeden bağlı olduğunuz aile hekimliğine bildirin hem sizin sağlığın takibiniz ve aşılarınız yönünden kolaylık sağlanır hemde bu görevdeki hekim ve görevli sağlık personeli cezai işlem almaz ..lütfen dikkate alın kalp atışlarınız duyulur,tetenoz aşılarınız yapılır kilo takibiniz gerçekleşir,kansızlık yönünden takip edilir,ilaçlarınız ücretsiz temin edilir.. yani daha ne olsun uzman hekime ultrason için gidiyoruz ama sağlık ocağının bizim yönümüzdeki avantajlarınıda unutmayalım.. umarım hepimizin gebeliği sıkıntısız geçer.. :nazar:

hoşgeldin cnm Allahım sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin inşallahh :))

aminnnnnnn canım amiiiiiiiiinnnnn :)

aramıza hoşgeldinn :)) seni üzmezsem bişey sormak istiyorum 2 gebeliğinin nasıl sonlandı 2 side düşükmü? ben hep kan pıhtılaşmasından korktum doktor ilk gebeliklerde olur dedi ve testi yapmaya gerek görmedi ama hala kafamda kaldı ya varsa diye :KK43:(

hosbulduk tesekkür ederim.. ilk gebeliğim bos gebelikti 7.haftada tesbit edilebildi ve sonlandırıldı.. diğeri ise kimyasal gebelikti.. çok şükür hepsi geride kaldı şimdi 6+2de kalp atıslarını duyduğum minikimle yoluma devam ediyorum bin şükür :):nazar:

:KK3:merhaba yeni gebişler ben geldim:KK3:....
normalde benim tdt aralık sonu gibi görünüyordu ama dr. 3 ocak dedi 1 hafta geriden geliyor.geç döllenmeymiş....
şu kalp atış işi ben geçen hafta dinlemiştim 7 haftalıktı...120-140 arası atıyor dedi...bu kalp atışına göre cinsiyet nasıl anlşılıyor anlamadım...BİLGİ?????

CNM DÜZENLİ BETAHCG YAPTIR.....MUTLAKA....
artış oranına bak gün aşırı bir durup birgün kan veriyorsun...2 test arasında 2 kat artış olucak......

kızlar çok çok mutluyum Allahıma şükürler olsun
18.05.2012 değerim 44.64
20.05.2012 değerim 74.50 daha sonra dr. bana teste gerek yok nasılsa 2 ye katlamış demişti ama benim için rahat etmedi
24.05.2012 değerim 144.90 olmuş tabii değer 2 ye katlanmamıştı dr. dış gebelikte olabilir dedi veya boş gebelik 2 gündür öldüm moral bozukluğundan

dün kendisi çağırmıştı ve ulturasonla baktı rahim 11 mm olmuş kese falan yok tabii tüplerime baktı solda hiç bi anormallik yok dedi sağa baktı sağ yumurtalığından hamile kalmışsın dedi ama sağ taraftada dış gebelik görünmüyo dedi yarın yani bu gün için tekrar test istedi büyük ihtimal kendiliğinden düşücektir olmazsa değerine bakarız ona göre ilaçla düşürrüz dedi aynı zamanda benim daha önceki kürtajdan dolayı yapışıklık olabilir demişti eğer ilaçlada kanayamazsan dedi ben tabii yine moral bozukluğu falan eve geldim bütün gün temizlik yaptım kaldırdım indirdim sigara içmiyodum dün bi paket sigara içmişim can sıkıntısından yapmadığım kalmadı sırf unutmak için dua ettim inşlh değerim iice düşmüştürde ilaca falan gerek kalmaz die bu gün eşimle çok umutsuzduk ve kan vermeye gittik eve geldik internetten bi baktık değer 2 günde 2 katından fazla artmış :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

26.05.2012 değerim 325.47 olmuş yok dedim yine ümitlenmiyelim hemen aradık dr. dr.um şok oldu sen beni öldüreceksin die bağırdı :)))) değerin çok güzel artmış ama nasıl oldu bu falan dedi neyse perşembe gününe çağırdı bakalım neler olup biticek yine ilaçlarıma devam çünki o değerden sonra bana ilaçalrını bırak demişti sanırım kızlar dün ragaip kandilinin uğuruna böle bişey oldu çokta dua etmiştim :26::26::26::26::26::26::26:

X