2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

:nazar::KK69:Hoş geldiniz 2013 ocak anneleri
hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler
bana ulaşamayanlar ay-she ye mesaj atabilirler :KK54:

anne:KK49:yaşıkilosubebişin doğumu:KK69:kaçıncı bebişcinsiyetiismison durum yaşadığı il
MakaraKukara255301 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
rokanane287203 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
ocwmays 244803 Ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:
Btkubra227503 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:
sebnemm27??03 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:bursa
Reputable246604 Ocak ??:nazar::emir_bebek:
derennnnn294904 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
candost17276405 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:sivas
haydibaby267006 ocakilk tüp denemesi??:nazar::emir_bebek:
yaprak_275607 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İzmit
yarenahsen365109 ocak 4. bebiş??:nazar::emir_bebek:Elazığ
YorgunPenguen25??09 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:Manisa
kokopelli376309 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:??
melekce88247510 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
pandoo306313 ocak??:nazar::emir_bebek:Beyrut
mbp285314 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:izmir
tugbaemrah256714 Ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
BaBLe248315 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
sudenazeren 255515 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
mehdu 246015 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:kayseri
fbetuly254417 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:yalova
aperpil296717 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:ankara
zeynepfaz 277617 Ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:
ay-she+247318 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
suay295318 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:Ankara
dulger256418 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:Bursa
mathematician286519 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:Malatya
teacher0 276119 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:Bursa
rose012749 25 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:Adana
Arzuum_79326025 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
pembetoka2778?? ocak ikinci bebiş??:nazar::emir_bebek:tekirdağ
??:nazar::emir_bebek:

Bu arada

ocakanneleri.com ve ocakbebekleri.com Her yaşta ocak bebeklerinin rehber sitesi....

takip çizelgesi yapmak isteyenler;
Lilypie - Pregnancy ticker scene selection
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL ye basın.
8-alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..
çizel ge bölümünü bulamadım ben bugün üye oldum da

kullandığınız folikasit in markası nedir ve günde ne kadar içiyorsunuz ?yazabilir misiniz ben ilk gebeliğimde folikplus kullanmıştım artık o üretilmiyormuş doğru mu?

canım merhaba kullandığım ilaç folbiol günde 1 kullanılıyor.12.haftaya kadar devam edeceğiz..ben aile hekimi hemşiresiyim sormak istediğiniz soru olursa buyrun :KK49:

benide eklermisiniz listeye .. ilk bebeğim olacak ama 3.hamileliğim yaş:25 tunceli kilo:70
beklenen doğum t : 10 ocak

slm kızlar bizde geldik
pzt randevumuz var rahatım sanki bebiş yok ne kasılma ne bulantı yemek maşallah ama uyku erken den geliyor kociş geç gelice gece 3lere kadar otururdum şimdi 11 de uyuklama başlıyor gecede saat başı uyku ve bol rüya :KK14:
aman ilkinde herşeye dikkat etmiştim otobüsler tepeleri geziyor diyip aşağılardan binmiş hafta sonu gezmelerini kaldırmış hersabah düzenli kahvaltı cevizler bademler olma:KK14:ınca olmuyor ozaman herkeze haber vermiş herkezide kendimizle üzmüştük busefer kardeşim dışında kimseye söylemicez dedik yine dayıssı ananesi duydu durmadı çenemiz daha da çok kocanın çenesi arkadaşlarıda biliyo şimdide aranmaktan bıktım beni geriyosunuz ben düşünmüyorum diyorum sağolsunlar ama ben de takıyorum ister istemez siz yaptınızmı böyle bir hata kimler biliyor bebişi :)

bu arada bide aile hekimi hemşiremiz olmuş :)
kızlar unutmadan sağlık ocağına aile hekiminize gidip 1dosya açtırın hem hamilelik takibi yapılıyor hemde ilerde bebişlerimiz olunca onların aşıları

slm kızlar bizde geldik
pzt randevumuz var rahatım sanki bebiş yok ne kasılma ne bulantı yemek maşallah ama uyku erken den geliyor kociş geç gelice gece 3lere kadar otururdum şimdi 11 de uyuklama başlıyor gecede saat başı uyku ve bol rüya :KK14:
aman ilkinde herşeye dikkat etmiştim otobüsler tepeleri geziyor diyip aşağılardan binmiş hafta sonu gezmelerini kaldırmış hersabah düzenli kahvaltı cevizler bademler olma:KK14:ınca olmuyor ozaman herkeze haber vermiş herkezide kendimizle üzmüştük busefer kardeşim dışında kimseye söylemicez dedik yine dayıssı ananesi duydu durmadı çenemiz daha da çok kocanın çenesi arkadaşlarıda biliyo şimdide aranmaktan bıktım beni geriyosunuz ben düşünmüyorum diyorum sağolsunlar ama ben de takıyorum ister istemez siz yaptınızmı böyle bir hata kimler biliyor bebişi :)

Evet aynı durum bende de var. Bulantı falan yok... Sadece baş dönmesi. ve Uyku ama ben zaten ezelden uykuyu severim. Şimdi İyice katmerlendi :KK1:

selam arkadaşlar ben yeni üyeyim bende hamiş oldum 17 ocak beklenen doğum tarihim hepimize güzel rahat bir hamilelik diliyorum..
hoşgeldin cnm Allahım sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin inşallahh :))
canım merhaba kullandığım ilaç folbiol günde 1 kullanılıyor.12.haftaya kadar devam edeceğiz..ben aile hekimi hemşiresiyim sormak istediğiniz soru olursa buyrun :KK49:
aaaa süpper yaaa bende merak ediyodum neden sağlık ocağına hamileliğimizi bildirmemiz gerekiyo ve sağlık ocağında neler yapıyo ?
12.haftaya kadar folikasit devam ediyoruz.daha sonra dvitamini ve demir desteğine başlayacağız folik asiti bırakacağız ...
çok saol cnmm :)) ozaman benim elimdeki folicasit yetmicek yeniden almam lazım :)) ayy inşallahhh 5 hafta sonra yanii :))
benide eklermisiniz listeye .. ilk bebeğim olacak ama 3.hamileliğim yaş:25 tunceli kilo:70
beklenen doğum t : 10 ocak

aramıza hoşgeldinn :)) seni üzmezsem bişey sormak istiyorum 2 gebeliğinin nasıl sonlandı 2 side düşükmü? ben hep kan pıhtılaşmasından korktum doktor ilk gebeliklerde olur dedi ve testi yapmaya gerek görmedi ama hala kafamda kaldı ya varsa diye :KK43:(

slm kızlar bizde geldik
hoşgeldinn :)) daha erken cnm bi hafta daha geçsin başlar seninde bulantıların 6 haftada başlıyo çünkü genelde inşallah olmaz rahat hamilelik geçiririsin :)) yaa bende şu otobüs olaylarından çok korkuyorum ama mecbur biniyoruz ama iştee :KK43:( anladığım kadarıyla seninde bi kayıbın var bizde sölemiştik herkeze sonra çok zorlanmıştık bende kalp atışlarını duyana kadar kimseye sölemicez demiştim ama beni yakında takip eden iş arkadaşlarım ve annem biliyodu kalp atışlarını görünce bundan sonrası için hakkımızda hayırlısı dedik ve sevincimizi herkezle paylaştık :)) aslında daha beklicektik ama dayanamadık hakkımızda hayırlısı Allahım doğum yaptık hayırlısıyla demeyi nasip etsin inşallahh :))

kızlar bugün daha iyiyim ama hala hastayım halsizim burun akıntım ve aşırı terlemem var dinlenmeye devam ama sabah eşime yardım olsun diye biraz iş yaptım duramadım...
çok yaramazım :KK1:
bende perşembe gideceğim doktora inşallah kalp atışlarını duyarız :KK16:
bana en iyi gelen şey tavuksuyuna çorba ve bol su içmek oldu
başım çok ağrıdığında parol aldım ama 1 tane bol meyve öyle işte

Slm kızlar ,

Çok şükür ki iyi haberle döndüm bugün.Kontrole gittim ve bebeğimz çok şükür sağlıklı çıktı kalp atışları filan herşey iyiydi.Yolk kesesini boyunu filan gördük bu defa daha netti.kalp atışlarını duymanın dışında ekrandan da görünüodu yani atması...Ama lekelenme devam edio die ilaca (progestana) devam edicez içerde hala biraz lekeler varmış.Yine istirahata devam edicem.Çok şükür bebeğimize bişiy olmamış ya (Allahım bi daha öyle bişiy yaşatmasın... )

merhaba kızlar nasılsınız ?
geçmişi okuyamadım ama inşallah hep iyi haberler vardır

X