2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Herkese günaydın:KK3: dün mide bulantılarınız ne zaman başladı diye sormuştum ya sabahın köründe mide bulantısıyla uyandım resmen, hala da az bulantı var:KK5:

ama hak ettim ben bunu o kadar merak edersen başına gelir tabi:KK35:

yaa nasıl oluyomuş bende o kadar mrek ettiğm şey bumuydu diyorummm

günaydınlar... ben geldim :KK49: nasılsınız ??? herkez iyidir inşallah sorun yaşayan yok değilmi aramızda :nazar:

Hepinize merhaba arkadaşlar:)) bende aranıza katıldım. Hamileliğimi 10 gün önce öğrenmiştim, bugün doktor randevum vardı. Keseyi gördük ama kalp atışlarını
daha duyamadık. Haftaya tekrar gideceğim kalp atışlarını duymak için. Ben heyecandan bebeğin kaç haftalık olduğunu da sormadım, unuttum:26:
Benim ilk bebeğim, umarım sağlıkla gelir bebişlerimiz:emir_bebek:

canım 10. hafta bebeğin kalp atışlarının duyulabildiği ve kesenin de net olarak görülebildiği haftadır o zamna kadar vaktin var:)

kızlar dün folik asit içeyi unuttum bişey olurmu umarım olmaz :KK17:

hiç bir sıkıntı olmaz merak etme sadece çok aksatmamaya çalış

dün iş yerınde pazarlamacımız diyo kı zorla ye süt iç bal ye ceviz ye dıyo o saydıkça ben öğğ diyorum
hayrı abicim olmaz yemezsen gelişmez hadı ye diyo :KK70: dedım kı x bey inan kı erkek odlugunuz ıcın
asla anlayamayacagınzı bi olay normal mide bulantısı fln değil olsa sölerim ama ınan değil diyorum
çok garip ya ama bak ye tamam mı dıyo hala :KK70: şimdi bunu midesı bulanmayan hamıslere anlatmak da zor :KK9:

istiyolarkı mıdemız bulansın ne güzel tam hamılelık ıste falan yok anam yok cidden şaka değil çok zor
ben de hep derıdm hamıel kadın bayılır kardesım ben nıye bayılmıom fln die öncekıelrde
ama mart ayınd ahamıle kaldıgımd apat pat yere düşüodm bayılmak dahada zormus dısarı cıkmaya korkuyodum valla
ya bıyerde düşersem die aslında herkes bulantım oslun bebegımın buyudunu anlaım die sitio bulantıyı keşke
bulnatı olmasa bas dönmesıde olmasa bebeıs guzelc buyuse ne guzel olur :KK70: :KK70: :KK70: ve bız de bundna emın oslak :KK9::KK9::KK9:
çok şey mı ıstıyorum acaba :KK53:

bende daha önce öyle düşünürdüm şu hamileler ne kadar nazlı bu ne ya derdim ama öyle olmadığını ilk hamileliğimde anladım midem meğer kendinden bulanıyormuş:)))

çok şükür ara sıra kasık ağrısı ve sık idrara çıkma dışında hiç bir problem yok .. umarım böyle devam eder ..2düşük yaşadığım için endişelerim fazlasıyla var ama kalp atışlarını duymak çok rahatlattı beni..:nazar:

yaaa benim kısa bi hamileliğim olmuştu onda hiç böle sorunlar yaşamamıştım sadece midem yanıyodu ama sefer mide bulantısı ve uyku hali öldürüyo beni amaa sağlıklı olsun da herşeye katlanırım kuzum için

inş.bu kez sağlıkla kucağına alıcaksın canım
keşke hamilelikler sorunsuz sürsee:))
ama birkaç gündür dikkatimi çekti ne kadar fedakarız aslında
sorun yaşayanlar bile olsun bebek sağlıklı olsunda katlanırım diyor
boşuna demiyorlar kadınlar hamileliğinde annelik duygusuna sahip olur,erkekler bebekleri kucağına aldığında:)))))

çok şükür ara sıra kasık ağrısı ve sık idrara çıkma dışında hiç bir problem yok .. umarım böyle devam eder ..2düşük yaşadığım için endişelerim fazlasıyla var ama kalp atışlarını duymak çok rahatlattı beni..:nazar:
çok şükür :)) benim kasık ağrım çok yok ara ara kötü kasılıyorum ama onun dışında iyi ama mide yanmam çok fazla amann olsunn içeride rahat olsunlar sağlıklı olsunlarda çekeriz biz :)) benimde bir kaybım var kalp atışları durdu ilk meleğimin oyuzden çok korkuyorum 6+1 de kalp atışları başlamıştı gördük şimdi salı günü dinlemeye gidicez umarım herşey yolundadır :))

kızlar karnınızda şişlik başladımı?
normalde benim var olan göbişim biraz daha şişti

inş.bu kez sağlıkla kucağına alıcaksın canım
keşke hamilelikler sorunsuz sürsee:))
ama birkaç gündür dikkatimi çekti ne kadar fedakarız aslında
sorun yaşayanlar bile olsun bebek sağlıklı olsunda katlanırım diyor
boşuna demiyorlar kadınlar hamileliğinde annelik duygusuna sahip olur,erkekler bebekleri kucağına aldığında:)))))

aminn cnmm inşallahh hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza :))
keşke cnm keşke hamile kalmakta zor hamile kalıyoruz ama bunlada bitmiyo bide taşımak var gerçekten annelik çok çok zor ...
aynen katılıyorum bizim o rahme düştüğü an annelik hislerimiz başlıyo ve ömrümüzün sonuna kadar ne olursa olsun ne zorluk yaşanırsa yaşansın devam ediyo babalar kucağına aldıgında neler oldugunu anlıyolar :)) Allahım bu güzel duyguları hepimize yaşatsın inşallahh

çok şükür :)) benim kasık ağrım çok yok ara ara kötü kasılıyorum ama onun dışında iyi ama mide yanmam çok fazla amann olsunn içeride rahat olsunlar sağlıklı olsunlarda çekeriz biz :)) benimde bir kaybım var kalp atışları durdu ilk meleğimin oyuzden çok korkuyorum 6+1 de kalp atışları başlamıştı gördük şimdi salı günü dinlemeye gidicez umarım herşey yolundadır :))

inşallah herşey yolundadır...kaç haftalıktı canım kalbi durduğunda ne kötü acıdır bilirim.Allahım kimseye yaşatmasın oduyguyu..dediğin gibi bende önümüzdeki hafta gidicem umarım herşey yolundadır :18:

yaa bendede var zaten az göbüş vardı eritemediğimm şimdide var ama az az sertleşmeye başladı sanki sizdede ölemi ?

benimde sertleşti karnım.
hani 4-5 aylık hamile olup minicik göbeği olur ya bazılarının onlara imreniyorum
bu arada şimdiden çatlak kremlerinize başlayın benden söylemesi
ben badem yağıyla başladım bile

inşallah herşey yolundadır...kaç haftalıktı canım kalbi durduğunda ne kötü acıdır bilirim.Allahım kimseye yaşatmasın oduyguyu..dediğin gibi bende önümüzdeki hafta gidicem umarım herşey yolundadır :18:

inşallah cnm Allahım bebeklerimizi bize bağışlasın inşallahh :))
ben doktora kontrole gittiğimde 9 cu haftamdaydım ama bebeğimin kalbi 8 haftada durmuş gelişmemiş ben şimdi negüzel hareketlerini görücem diye güle oynaya gittiğim hastaneden onu orda bırakıp çıkmak zorunda kaldım çok çok zor Allahım kimsenin başına vermesin ... inşallah herşey yolundadır şimdi arkadaşlarım ve eşim beni rahatlatmak için bu sefer tuttu herşey yolunda falan diyolar ama korkuyorum ve biliyorumki kucağıma alana kadarda bitmicek

benimde sertleşti karnım.
hani 4-5 aylık hamile olup minicik göbeği olur ya bazılarının onlara imreniyorum
bu arada şimdiden çatlak kremlerinize başlayın benden söylemesi
ben badem yağıyla başladım bile

ayy bende öle yaaaa ama benim imkansız kesin yuvarlanarak giderim doğuma :))
aa ozaman bende başlim yaa zaten göbüş var dahada büyücek çatır çatır çatlicaz valla hee bide sade zeytin yağıda süpermiş bilginiz olsun duştan çıkmadan saf zeytin yağı ile yağlanıp çıkarsanız vücut süpper oluyo :))

kullandığınız folikasit in markası nedir ve günde ne kadar içiyorsunuz ?yazabilir misiniz ben ilk gebeliğimde folikplus kullanmıştım artık o üretilmiyormuş doğru mu?

kullandığınız folikasit in markası nedir ve günde ne kadar içiyorsunuz ?yazabilir misiniz ben ilk gebeliğimde folikplus kullanmıştım artık o üretilmiyormuş doğru mu?

evet cnm bende ilkinde onu kullnıyodum artık gelmiyomuş yurt dışından ... ben solgarınkini kullanıyorum günde 1 kez doktorada sordum devam et dedi :))

aynı soruyu ben sorucaktım :))))
folbiol kullanıyorum,günde bir kez

kızlarr bide bişey sorcam folicasiti 9 haftaya kadar kullanıcaz galiba ölemi sonra ne kullanıcaz ?

kızlarr bide bişi dicem bende geçmek bilmeyen bi mantar sorunum var hamilelikten önce ilaç kullandım ama tekrarladı sadece travazol krem kullanabiliyorum 3 ayı geçince eger hala gaçmezse ilaç kullanıcam yine sizde böle bi sorun varmı ?

X