2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

hoşgeldin canım,hayırlısı olsun
hamileliğinin 35-36 haftasına kadar dr.kontrolünde binebiliyorsun sanırım

şimdilerde çok okuyor hamilelik ve bebekle ilgili şeyler
yavaş yavaş o da alışacak diye düşünüyorum
benim vertigo yüzünden fazla yürümemem lazım zaten istesem de yürüyemiyorum başım dönüyor hep

Hamişler,
Ne zaman mideniz bulanmaya başladı sizin?

6. haftanın sonuna doğru canım

kızlar yaa bı yandan mıdem bulanıyo bı yandan da acıkıyorum daha yenı 4 dılım ekmek ve peynrı yedım

ama sımdı gene acıktım yaa :S :S :S

analdım canım tabii dikkat et o zaman :) :) :)

Benim eşim şehir dışında...
Onunda bu mutlu anda yanımda olmasını istiyorum
11 haziran çok mu geç olur kızlar eşimi beklesem?
Ne dersiniz?

bence çok geç olmaz canım
yanlız dış gebelik belirtilerini bul netten onlar yoksa hiç dert etmeden bekle
zaten erken gitsende doktor yok keseyi göremedim veya onu görse
kalp atışlarını göremedim onun içinde için 2 hafta sonra gel dicek illaki bencede bekle bir sefer git tam git
ben kızımda gittim kese gözükmüyor 2 hafta sonra gel dedi çok moralim bozuldu o haftalar geçmek bilmedi sonra gittim kalp atışları için 1 hafta sonra gel dedi tekrar öldüm geberdim erken gitmenin alemi yok bence

canım senin muhtemel doğum tarihin ne zaman gözüküyor? tabloda yok takviminde yokta merak ettim

bu konudan çok müzdaribim canım
adet düzensizliğim var benim 1 ay olmadığım bile oluyor
birde korunduğumuz için gebelik olasılığı yok diye düşünüp adet günümü aklımda tutmadım
nisan ayının 10 küsürlü birgünü birtek bunu biliyorumD
dr.um sorun yok dedi bir hafta sonraki kontrolümde doğum tarihimi sorucam

Son düzenleme:

ok canım anladım o zaman ultrasonda tam tarihi belli olur kaç haftalık olduğunu söyler doktor sor bilir o anladım canım hayırlısı olsun düzensizliğe rağmen bebiştutmuş ne güzel buda Allahın sana bir hediyesi işte hiç sıkma canını bebişin geliyor ya ona bak sevin detaylara takılma

bende öyle düşünüyorum canım vardır bunda da bir hayır...
yanlış anlamadıysam senin de bir kızın var allah bağışlasın,kaç yaşında

kızlar yaa bı yandan mıdem bulanıyo bı yandan da acıkıyorum daha yenı 4 dılım ekmek ve peynrı yedım

ama sımdı gene acıktım yaa :S :S :S

analdım canım tabii dikkat et o zaman :) :) :)

iştahlarımız açık:)))
asıl son aylarda görüceksin hep yemek ,yine yemek modunda oluyoruz

iştahlarımız açık:)))
asıl son aylarda görüceksin hep yemek ,yine yemek modunda oluyoruz

canım hem ıstahım acık hem mıdem bulanıyo ne sacma iş

midesi çok bulananların da iştahı sonradan açılıyor mu kızlar

açılıyo canım :) sen baya bunalmısın ya krokma devam etmıcek gecıcı bu gunler :)

çok yemek yemekten sıkatyet edıceksın gun gelcıek

kızlar bat 10 mayıstı.geçen hafta keseyi falan görmüştük 8mm demişti doktor.bu gün için kalp atışı duyulur demişti.ama ben yarın gidicem.sizce duyulurmu acaba.sanırım 7.haftaya girdim.

kızlar bat 10 mayıstı.geçen hafta keseyi falan görmüştük 8mm demişti doktor.bu gün için kalp atışı duyulur demişti.ama ben yarın gidicem.sizce duyulurmu acaba.sanırım 7.haftaya girdim.

canım benımde bat 10 mayıs dı sat ın da 13 nsıandı

bat a göre hesaplanmaz ama budnan sonra sat yazarsan dah aıı olur :)

zaten aramızda bi gun var ben 18 mayıs da gıtmıstım dr keseyı gormustum 7,3 mm benımde

dr 10 gun sonra gel kalp atısı ııcn demısıt yanı 28 mayız ıcın ama ben 4 hazırana aldımr andevuyu az daha

büyüsün öel giderim dedım canım :) :) :) ınsallah görürüz kalp atsıalrını :)

canım benim sat 10 nisan sata göre doğum tarihi 15.01.2013 gözüküyor.ben 30 günde bir olduğum için 2 gün atıp 17.01 olarak gün belirttim.15.01 demeliyim sanırım bu durumda ve ona göre düşünmeliyim

bu sefer geldiğmde birileri var sanırım:) nasılsınız nasıl gidiyor gebelik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…