2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
2 kızım 1 oğlum var.bakalım dengeler bozulacakmı eşitlenecekmi.kızlarım kız olsun istiyorlar ama ben ve babası oğlumuzada arkadaş olsun istiyoz tabii.herşeyin hayırlısı tabii sağlıklı olsunlarda gerçektende cinsiyetin hiç önemi yok.ama insan merak etmiyoda değil.senin 1 kızınmı vardı.

anladım cnaım herseyın hayırlısı tbıı kı :) ama sizin de düşüncenız doğru :)

benım de eşimle hep hayalımdır 2 kzı 2 erkek :) inşallah nasib olur bana da :) sağlıkla hayırlısıyla versın Rabbim cümlemize

çok tşk ederim ay_she cim desenize bende ocak annesi oluyorum inşallah :)
istanbulda yaşıyorum ailem yanımda değil kendimi sizin şefkatli kollarınıza bırakıyorum
tecrübelerinizden yararlanmak güzel olucak
bu arada bulantılar ne zaman başlıyor ilk düşügümde bulantım yoktu ve dr birazcok olsa iyi olur demişti

rica ederım canım evet ocak annesısısın ınsallah :) hayırlı olsun

bulantı kısıden kısıye değişir canım hatta bebekten bebege bile değişir :)

ama bız hatunalr bulantımız olunca hem mır mır edıyoruz hemn de mutlu oluyoruz :) hayırlısı olsun

ben de kaybettım bebeklerımı senın gibi senı cok iyi anlıyorum rahat ol skain ol şu 3 kaybım bana

tevekkül edip sükunetle beklemeyi öğretti :) inan ki bişey olacaksa önüne gecemıyosun inşallah sağlıkal gelrı bebişlerın hepsi :)

sorun olursa canım buradayız tabıı kı bu topik bunun ıcın var :)

ayyy canım benim hatırladım vallahi. en son nisanda bıraktım ben klomeni. sonra da herşeyi oluruna bıraktım.oldu:KK49: senin de hayırlısı olsun çok sevindim.Allah hepimize kucaklarımıza almayı nasip etsin.

valla benim prensesim geliyor..bulanttının B sini yaşamadım. bir iki öğürtü o kadar...en çok tutan tahmin kromozom yaşı oldu.eşinizin ve sizin yaşlarınızı (yıla göre)4 e böleceksiniz çıkan sonuca değil de kalana bakacaksınız .en çok kimdeyse onun cinsiyeti oluyormuş.bende ve bir çok arkadaşımda tuttu. teyzemlerde annemlerde falan da denedim eski hamilelere:KK52::KK52: eğer sonuç aynı çıkarsa aya bakılacakmış ama o çok tutmuyormuş.
isterseniz hesaplayalım. ben 83lüyüm yaş 29 yıla göre.böl dörde kalan 1
eşim 80li 32 yaşında böl dörde kalan 0.
aha da kızım:KK9::KK9::KK9::KK9:

eheuehe ben de gene erkek cıktı :KK9: :KK9: :KK9:

Allahım nasip ederse bende 2013 ocak ta anneyim şu an 5 hafta 5 günlük hamileyim uzun bi sürenin sonunda kısmetse bebeğii kucağıma alıcam herkese sağlıklı bebekler nasip et yarabbim olmayanlarada bu mutluğuğu göster......

Allahım nasip ederse bende 2013 ocak ta anneyim şu an 5 hafta 5 günlük hamileyim uzun bi sürenin sonunda kısmetse bebeğii kucağıma alıcam herkese sağlıklı bebekler nasip et yarabbim olmayanlarada bu mutluğuğu göster......

hadi gözün aydın canım.ne kadar zamandır istiyodunuz.

sağol canım 2 senedir istiyodum nasip bu zamanymış tedavi görüyodum hiç umudum yokken hamile olduğumu öğredim çok şükür

bende 17 nisan sat tarihim 5 haftalık hamileyim. hayırlısıyla inşallah.2. cocuğum olacak Allah nasip ederse , dileyen herkse Rabbim versin inş.

hayırlı olsun canım.ilk bebeğin kaç yaşında

Sevgili Ocak anneleri, Son Adet Tarihlerimize göre hangi tarihlerde kese ve kalp atşlarımızı gördüğümüzü paylaşalımmı?

Slm şekerler :):):):)

Çok mutluyum yaaa bugün Dr a gidicem demiştim kalp atışları için Allahıma milyar defa şükürler olsun bebişimin kalp atışlarını duydum hatta tlf çektim video ya sürekli dinliyorum :):) Yuppiiiiiiiiiiiiiiiii:) Bu keseyi görmekten daha da farklı bi duyguymuş.Anladımki içimde bi can var:) Kurban olurum o canı yaratan Allahıma...Kızlar acayip duygulandım ben inş bi an önce duymayanlarda duyar kalp atışlarını...Bu arada ksenin yanındaki lekelenmeyi attım demiştim ya Dr da dedi lekelenme gitmiş die.Sonra bugün idrar ve kan testi istedi hepatit şeker vs tahliller.Çok şükür onlarda çıktı gösterdim çok iyi artık 1 ay sonra gel dedi.Şükürler olsun herşey yolunda.inş hepinizkide öyle olur insanın kendisine o kadar deil ama başkasına duası geçermiş helede hamilelerin.Bol bol dua ediyorum herkese lütfen sizde edin birbirinize ben birilerinin duasını aldım benimde duam başkalarına gitsin inş.AMİNNNNNNNNNNNNNNNNN.......

slm canım gözün aydın senin adına çok sevindim bende kese göründü kalp atışı ve bebeği cumartesi muane gidicem o zaman görülmesi gerekiyor inş. görünür ve bebişimin kalp sesini duyarımm

hadi gözün aydın canım.darısı başımıza bende yarın gidicem doktora.sen izmittesin değilmi.bende karamürselliyim ama elazığda oturuyorum.hemşeriyiz yani.

bekliyoruz canım.yetiş bize.ne zaman belli olur durumun.

Saol cnm.Bu arada evt izmitte oturuyorum ama bende buralı deilim :) Antepliyim 1 yıl oldu taşınalı eşimin işleri burda iyi oldugu için.Yalnızım yani burda.

slm canım gözün aydın senin adına çok sevindim bende kese göründü kalp atışı ve bebeği cumartesi muane gidicem o zaman görülmesi gerekiyor inş. görünür ve bebişimin kalp sesini duyarımm

Görünür görünür inş.Bende biraz korkuorum ama çok şükür duydum kalp atışınıda.Ve hiç vajinal bakmadı zaten 6 haftalıkken yani geçen hafta keseyi,7 haftalıkken de kalp atışını duymuş oldum.Karından baktı yani.Çokda rahat duydum.Darısı başınıza

Görünür görünür inş.Bende biraz korkuorum ama çok şükür duydum kalp atışınıda.Ve hiç vajinal bakmadı zaten 6 haftalıkken yani geçen hafta keseyi,7 haftalıkken de kalp atışını duymuş oldum.Karından baktı yani.Çokda rahat duydum.Darısı başınıza

inş.canım benimde karından baktı , cumartesi günü 6+4 oluyor bebiş görünürmü acaba

herkese merhaba :KK51:
su cinsiyet seysini yapamadım ben. kocamla dogum yılımız aynı cunku :26:
midem bulanmakla bulanmamak arasında sınırda.. ama rahatsız ediyo beni bu durum :18:
gobeginizi sıkan seyler giyiyo musunuz?

Günaydın kiZlar nasılsiniz biraz önce esimle tartıştık moralim bozuk bişeyler yemek istemiyorum ama bebisim için yicem artık sizden naber nasi gidiyo hamislik :)

inş.canım benimde karından baktı , cumartesi günü 6+4 oluyor bebiş görünürmü acaba

Bende bebeği tam görmedim aslında canım.ne biliym o kalp atışlarına odalandım ya sesten başka bişiy dikkatimi çekmezdi zaten öyle bi duyguki gözlerim doldu ve başka bişiy düşünemedim.Zaten ekranda kesesi vardı sanki orda bi hareketlilik ve kalp atışları.Artık ben 1 ay sonra gittiğimde görürüm tam olarak hem büyümüş olur o zamana kadar inş.

X