2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

:nazar::KK69:Hoş geldiniz 2013 ocak anneleri
hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler
bana ulaşamayanlar ay-she ye mesaj atabilirler :KK54:

anne:KK49:yaşıkilosubebişin doğumu:KK69:kaçıncı bebişcinsiyetiismison durum yaşadığı il
haydibaby267006 ocakilk tüp denemesi??:nazar::emir_bebek:
Reputable24664 Ocak ??:nazar::emir_bebek:
ocwmays 24483 Ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:
tugbaemrah256714 Ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
suay295318 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:Ankara
Btkubra227503 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:
ay-she+247318 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
pandoo306313 ocak??:nazar::emir_bebek:Beyrut
yaprak_2756 07 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İzmit
yarenahsen36519 ocak 4 bebiş??:nazar::emir_bebek:Elazığ
derennnnn29494 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
BaBLe248315 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
fbetuly254417 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:yalova
MakaraKukara25531 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:istanbul
aperpil296717 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:ankara
mbp285314 ocak ilk bebiş??:nazar::emir_bebek:izmir
melekce88247510 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
mathematician286519 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:Malatya
rokanane287203 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
rose012749 25 ocak 2 bebiş??:nazar::emir_bebek:Adana
Arzuum_79326025 ocakilk bebiş??:nazar::emir_bebek:İstanbul
??:nazar::emir_bebek:
??:nazar::emir_bebek:

Bu arada

ocakanneleri.com ve ocakbebekleri.com Her yaşta ocak bebeklerinin rehber sitesi....

takip çizelgesi yapmak isteyenler;
Lilypie - Pregnancy ticker scene selection
1-siteye giriş yapın..
2-karşınıza çıkan sayfada, sol taraftan bir arka plan beğenin,sağ taraftaki şemaya next deyin..
3-yine sol taraftan bir resim seçin ve next leyin..
4-sol tarafta bulunan Event date bölümüne beklenen doğum tarihinizi..
5-hemen altındaki Optional settings bölümüne de son adet tarihinizi yazın
6-yine altındaki Optional text to display above the ticker: bölümüne eklemek istediğiniz yazıyı türkçe karakter kullanmadan yazın.. next leyin
7-çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL ye basın.
8-alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
9-kendi profilinize gelip-çizelge bölümüne girin.. kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..

canım benide listeye eklermisin 15.01.2013 doğum tarihi 25 yaşındayım ilk bebişim 55 kilodayım

Bende bebeği tam görmedim aslında canım.ne biliym o kalp atışlarına odalandım ya sesten başka bişiy dikkatimi çekmezdi zaten öyle bi duyguki gözlerim doldu ve başka bişiy düşünemedim.Zaten ekranda kesesi vardı sanki orda bi hareketlilik ve kalp atışları.Artık ben 1 ay sonra gittiğimde görürüm tam olarak hem büyümüş olur o zamana kadar inş.

inş.o zaman kadar daha iyi olur bebişin rabbim hayırlısı nasip eder inş..

esimde oyle. 27 plakayı gorunce beni durter :KK37:

:):) Biz geçen yıl antepteyken eşimde izmitten geldiği için antepte trafikteyken görüoduk 41 plaka mesela hemen sellöktör yapıodu kornaya basıodu yanına yaklaşıodu filan ben de gülüodum bu kadarda olmaz die.Şimdi buraya taşındık bu defa ben aynen 27 görsem bas kornaya diyorum :) Hemşerim sonuçta...

SUAY cım nacizane tavsiyem listeyi bebeklerin dogum tarihine gore siralamaniz... kim zamanında dogurdu kiminki en yakın gorebiliriz..

arkadaşlar 4 +1 de yani cuma günü keseyi gördüm 6 mm dedi dr bu hafta cuma tekrar gel büyümesine bakalım dedi 5+2 oluyorum cumaya ama daha kalp atışını duyamayız dedi kalp atışını duymak için ne kadar beklemem gerekiyor siz kaçıncı haftada duydunuz

arkadaşlar 4 +1 de yani cuma günü keseyi gördüm 6 mm dedi dr bu hafta cuma tekrar gel büyümesine bakalım dedi 5+2 oluyorum cumaya ama daha kalp atışını duyamayız dedi kalp atışını duymak için ne kadar beklemem gerekiyor siz kaçıncı haftada duydunuz

Okudun mu bilmiorum cnm ama ben de dün duydum kalp atışlarını .Ve benimki şaun 7+1.

gözün aydın bende cumartesi günü kalp atışı ve bebeği görmemiz gerekiyor dedi doktorum o zaman 6+4 oluyorum

arkadaşlar 4 +1 de yani cuma günü keseyi gördüm 6 mm dedi dr bu hafta cuma tekrar gel büyümesine bakalım dedi 5+2 oluyorum cumaya ama daha kalp atışını duyamayız dedi kalp atışını duymak için ne kadar beklemem gerekiyor siz kaçıncı haftada duydunuz[/

ya pc takıldı aynı msjı 3 kere gönderdi

Kızlar bişiy dicem.

Şimdi bi sitedeyimde hani hafta hafta gebelik siteleri varya 8.Haftadaki değişiklikleri okurken gördüm folikasit kullanıyoruz ya Dr ne kadar kullanıcağımı söylememişti ama bu 8.hafta sonunda sanırım folikasit takviyesine gerek kalmamıştır diyor.Çünkü folikasit beyin omuriliğin yerleştiği kemik kanalının oluşmasında etkiliymiş bu yüzden verilirmiş ve bu evreyi 8.hafta itibariyle tamamladığından artık almanıza gerek yok diyo.Sizler duydunuz mu böle bişiy yani ben şuan 7.haftadayım ya 8.hafta olunca bırakmam gerekiyor.Tabiki Dr uma sorarım ama dikkatimi çektiği için paylaştım.

ben 5+1 de keseyi gördüm 9 mm di şimdi 5+6 yım bugün de bakıldı kese büyümüş ama ölçmedik çok sıra vardı meşgul etmeyeyim dedim
kalp atışını duymadık, onun için 7+1 de gideceğim kısmetse o zaman duyarız...
kan testi de yapılacak yarın alacağım sonucunu bakalım beta Hcg ne kadar artmış :KK1:

X