2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

daha çok küçükler güzelim ya. benim de öyle. kimse anlamıyor daha. çok az göbeğim şiş o kadar. hamile kalmadan önce 62 kiloydum şimdi 61.açlıktan ölücem zaten yakında.

nasilsiniz guzel anne adaylari
biz dun doktora gittik allaha sukur hersey yolunda ilk defa bu kadar detayli gordum bebegimi kizimda bukadar gorememistim doktor bakin burasi kafasi burasi gozleri ay incecik kollari vardi masaallah esim kizimizi susturmaya calismaktan pek goremedi ama ben cok guzel inceledim sahaneydi kabbim saglikla kucagima almayi kucagimiza almayida nasip etsin
bugun burdaki ogretmenin esi turkiyeye donucek ona veda partisi yapicaz simdi mutfaga girip kek yapicam hepinz ve bebisler allaha emanet olun

oğluşun hayırlı uğurlu olsun canım, inşallah ailenize mutluluk, huzur, neşe, sağlık, bağlılık ve uğur getirir :)) darısı biz meraklı anne adaylarının başına, di mi kızlaaar :))

Günaydın kiZlar nasılsiniz doktora gittik bugun hersey yolunda çok şükür gelişimi saglıgı çok iimis cinsiyet için büyük ihtimal kız desi bebisim bacaklarını kapattığı için tam göremedi doktor amcamız hayırlısı olsun bende iki kilo vermisim midemde bulanmıyor yemekte yiyorum ama niye veriyorum anlamadım nese bebisim ii olsunda benim kilo vermem sorun değil Tabiki :))

cok sevindim canım hayırlısı hadi bakalım :) onlar sağlıklı olsun da tek istediğimiz bu aynen :)

Haftaya öyle bir izin gelecek diye duydum ama kamu kurum ve kuruluşlarına tabi ki.Beni etkilemez işe devam :)

evet geçen sene Ankara da izin verilmişti hamilelere ama İstanbul da da verilsin ya bu köprü trafiğinin hali ne olacak belli değil perişanları oynuyoruz resmen bize de tatil versinler yaa
bimer e başvuru yapalım kızlar sıcaklarda izin versinler bize...

hayırlı cumalar. bende bügün 1 ay aradan sonra bebişimi gördüm. daha büyümüş zıplıyodu:) ense kalınlığı ölçtü ve burun kemiğini gördü.iyi çıktı şimdi sıra kan testinde. 1 hafta sonra alıcaz. uluslararası bi labarvt. gidiyomuş. kızlar bu gittiğim yerde doktora sonuçları fakslıyoum arıyo beni gitmeme gerek kalmıyor ne güzel. cinsiyet 1 ay sonra. yemek yiyemediğimi söyledim problem değil biz bunu hamilelikte derrt olarak görmüyoruz dedi. sıvı alımına dikkat dedi. birde artık yan yatmamı önerdi. o kadar güzel anlatıyoki ben soru bile sormuyorum. bebğimi görünce doktoru dinleyince kendimi çok rahatlamış hissediyorum. birde ufak şeyleri kafama takmamamı söyledi şimdiden enerjimizi bitirmememiz gerekiyormuş doğumdan sonrası için:) Bu cuma günü Allahm hepimize güç kuvvet sağlık huzur mutluluk bol berekt versin İnşallah.. görüşmek üzere mektup gibi oldu ya:)

anam senin bebiş şanslı dede der 1öpücük oh engüzel oyuncaklar ay nezevkli iş once kendim oynar sonar satardım

canım 5yıl değil düzelmeyen aile ve adamla 15 yıl da geçse herşey aynı eşlerde bitiyor herşey iki tarafıda idare edecek ama şu eşyaya karışma işi heryerde kendi evini düzenlemez benim evimizn hele salonunmu hergeldiğinde şöyle yapta demez kendi değiştirir ogidincede ben ama bende neler çektim yaş herhalde bende kendim çalıştım ailem karışmazdı ama hep uyumluydum haksızlığa kime yapılsa gelemezdim aman şimdi bana neoldu diyorum neler söylüyor eski ben olsam tutar saçından yolardım ben ilk bebeğimi kaybetim diye ağlarken o hastane bahçesinde bana bağırıyordu Allah bi olgunluk mu veriyo evlenince benim sinirlerim mi alındı napıldı bilmiyorum ailem bile şaşırıyor bazen ama şuan tek önemli bebişler

bide biz karı koca güler yüzlüyüz rüyamda hiç görmemiştim ama dün karnımda ultrasonda bi sinirli bebek doctor bile naptınız buna diyor bi kızgın kızgın bakıo kız mı erkekmi belli değil ama ay hiç gülmüyorum ki diyorum sıkıntı Allaha şükür biraz maddi oda çok değil ama şöyle içten güldüğümüde hatırlamıyorum ay sinirli bebişte pek çirkindi sırıtık bişey olsun kuzum

Ben de son üc kontrollerini 4 boyutta görebildim. Herseyi belliydi, parmaklari, burnu kulaklari, o kadar cok heycanlaniyorum ki gördüklerimi unuturum diye esime video görüntüsü olarak kaydettiriyorum. Hem ailem de görebiliyor böylelikle. Cocugumun simdiden özeli kalmadi=D

cok sevindim canım hayırlısı hadi bakalım :) onlar sağlıklı olsun da tek istediğimiz bu aynen :)

Saol Canim aynen ole valla bebislerimizin saglıgı önemli çok mutluyum ama bebisimi görünce bütün herseyi unutuyorum keske hergun görebilsek :))

Canim kiloyu hic dusunme ben de veriyorum hala. Ilerde fazlasiyla telafi edecegimizden süphem yok=D

KiZlar bu arada 15+4 olumusuz yani 31 Aralık tahmini dogum tarihimiz ama ben burdayim kabul edersiniz dimi :))

Maşallah

Maşallah

Maşallah

Maşallah

çok çok geçmmiş olsun canım..dikkat et kendine..

ne mutlu sana canım..bende ilk 10 hafta falan mutfaga giremedim..yemek işine eşim baktı..ama şuan iyiyim sorun yok herşeyi pişiriyorum..zamanla düzelir canım merak etme..ama insan gerçekten çok mutlu oluyor uzun zamandan sonra yemek yapınca..bu zamanlar geçici..Allah hayırlısıyla yavrularımıza kavuştursun..
canım geçmiş olsun ya..dikkat et kendine..ben işe giderken kafamı ıslatıyorum..kurudukça tekrar ıslatıyorum..anca öyle çare buldum..hayırlsıı bakalım
canım bende 14.haftanın içerisindeyim bende şimdilik 1 kilo aldım..ama karnım çıkmaya başladı..ben bu kadar erken beklemiyordum ama malesef büyümeye başladı..bakalım 9 ayın sonunda nasıl görüneceğim kendimi çok merak ediyorum..

gözün aydın canım benim..Tuna bey hayırlısıyla gelir ins ve sizlere hayırlı evlat olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…