2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar benimde akıntım var 1haftadır doktordan geldim şimdi fitil verdi daha önce hiç kullanmadım ürküttü beni açıkcası oğluşumu izledim yine çok hareketli dedi doktor maşallah

ya kızlar bişi sorucam bu yatış pozisyonları ile ilgili ne var dikkat edilecek? doktorum bana hiçbirşey demedi. ben kafama göre yatıyorum. yan, sırtüstü, yüzükoyun, çapraz nasıl denkgelirse. ideali nedir bilen var mı?

5. aydan sonra sol tarafa yatın, bebeğe kan akışı, dolayısıyla oksijen daha çabuk oluyor diyorlar. Ben yan, bazen de sırt üstü yatıyorum. Ama bence artık yüz üstü yatma ne olur ne olmaz.

ben tam yüzüstü yatamıyorum artık.yumruk gibi bişey içerden atıyor tıp tıp acıyor karnım yüzüstüne yakın yan sağa ve sola yatıyorum.sırtüstü bazende işte.zorlaşmaya başladı yatışımız.

İşyerindeyim, yapacak hiçbir şey yok, hatta in cin top oynuyor boş boş oturuyorum çok sıkıldımm Bu arada ultrason fotoğrafımı ekledim ben de

yuhhhhhhhhhh o ne öleee bildigin 2 li test sanırsın ekstra bişi yapıyorlar

fevkaladeninfevkinde kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
kızlar İKİLİ TEST i nerde yaptırdınız ne kadara ? ben daha yaptırmadım , hastane 360 lira dedi vazgeçmiştim. Anadolu yakasındayım uygun hastane bilen var mı ??

benim hastanem de 300 Tl istedi ( Dr. dışarıdan geliormuş ) ikili test için, 100 TL. de muayene ücreti. Bizim ki daha doğmadan baya masraf çıkarıyor bize. Gerçi ikili testi yaptırmıycam. Son ana kadar kararımı değiştirmezsem tabii :))

tam 13 hafta sonra ağzıma tatlı bi şey aldım :)))hiç bi şekilde tatlı yiyemiyordum varsa yoksa acı,varsa yoksa acı...acılı herşeyi yedim :)kahvaltıda bile bu sabah üşenmedim kahvaltılık satılan bi yere gittim ;acılı bi şey aldım geldim ....
dünya varmış ,merhaba tatşllı:)

benim bi sıkıntım var ;dr çok memnunum ama hastane olarak avcılar hospital ile anlaşmalıymış amabbi kişi bile bana orayı övmedi,dr söylicem başka hastane diye ...
medicanaya bakıcam ama bakalım ...offff

iyi maşallah canım sevindim senin adına..bende acı istiyorum hep..acı biber, acı salata, cips bile en acılısından istiyorum..doktor sana cinsiyetle alakalı birşey dedi mi?

Slm kızlar bende yatış konusunda hiç dikkat etmiyoum bazen yüz üstü bile yattım oluyo ne kadar sağıma soluma dönsemde duramıyom bi sorun çıkmaz inşallah

Slm kızlar bende yatış konusunda hiç dikkat etmiyoum bazen yüz üstü bile yattım oluyo ne kadar sağıma soluma dönsemde duramıyom bi sorun çıkmaz inşallah

sen yinede bir doktoruna danış istersen,,ama benim bildiğim 4. aya kadar her türlü yatış pozisyonu zararlı değil..ondan sonra dikkat etmek gerekiyor..

mrhba kızlar,cinsiyeti belli olan kızlar bilhassada erkek olanlar göğüslerinizin renkli kısmında bariz bi şekilde ton değişimi oldu mu koyulaşma yani?yeni duydum bunu,hamileliğin erken döneminde kararma başlıomuş erkek çocukta ama oğlumda son ayımda (8.ay) farkettim ben bunu

iyi maşallah canım sevindim senin adına..bende acı istiyorum hep..acı biber, acı salata, cips bile en acılısından istiyorum..doktor sana cinsiyetle alakalı birşey dedi mi?

hayır ((ama hep erkek istiyorum allah biliyorya kalbimden geçeni:)
not:biizm sülalede yiğenler kuzenler,teyzeler, fixxx dişi:)))))bi babam erkek :)

Kızlar selam benimde %70 kız çıktı. :)) 14+5 haftalık. bakalım hayırlısı. Bu arada bana isim için fikir verebilir misiniz ? Ben DERİN istiyorum bakalım. sizce nasıl ?

evet onu ben de duymuştum, erkek bebekte erken dönemde gögüs ucu kararması.. ben de de yok henüz renk değişimi :)) erkek bebeği olan bi arkadaşımın ilk aylardan kararmaya başlamıştı hatırlıyorum.. ama esmerdi o, ben bembeyazım belki ondan kararma olmamıştır bilmiyorum yaa herkesin fizyolojisi farklı gebelikler birbirine benzemiyor çoğu zaman.. öyle miydi böyle miydi diye hep yorum yapıyoruz ama boşa konuşuyoruz rabbim coktan belirledi cinsiyetini :)) az kaldı biz de öğrenicez. allahım hayırlı evlatlar olsunlar inşallah, sağlıklı sıhhatli, akıllı uslu, söz dinleyen, iyi evlatlar olsunlar :)) kızı da erkeği de bir aslında ama herkesin gönlünde bir aslan yatıyor işte ..

yanlış anlamanı istemem ama çok moda olup bana itici gelen isimler bu üç isimde ...çevremde herkez bu isimlerde çocukları var ;moda olupta bana demode gibi geliyor :)ama bi bakmışsın ben 8. ayda derin çok güzel bi isim ,ben o ismi koyucam bile diyebilirm ,şimdiki düşüncem bu yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…