2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ben de önceden öle alıorm canım doktor bebek büyüdü diye arttırdı dozu

aa 37. haftaya kadar mıı kanama alanın var mı ne kadar buyuklugu ?

evet canım buldum cok sukur :)

bende çarşamba gününe kadar 3tane kullanıyodum ama doktor 200lük al vajinal al dedi.kanamam yok.progestan bebeğe iyi geliyomuş.zaten hamilelikte bizd eolması gereken bişeymiş

Bu ne güzel bir haber böyle progestanı bırakmışsın kanama alanın yok oldu demekki inşallah bizimkilerde kapanır.Bende uzun süredir kullanıyorum çok az bişey kaldı ama lekelenmem devam ediyor birde bişey soracağım ben vajinal kullanıyodum progestanı gece yatarken bir tane sabah kalktığımda 1 günlük pedin tamamına yakın kısmı leke oluyodu gün içindede sadece sildikçe geliyordu dün ağızdan aldım ilacı sabah önceki lekelenme gibi olmamıştı sanki vajinal aldıkça daha çok lekelenmeye neden oldu gibi geliyor kullanan arkadaşlar yorumunuz nedir...

dün gece rüyamda yine kız çocuğu verdiler kucağıma ama sarışındı:) (eşim esmer ben kumral olanaksız yani)
doktor söylemedi geçen hafta ama artık yani rüyamda sürekli kız kız kız. bir dahaki kontrolde cinsiyeti sen söyleme ben sana söyleyeyim dicem doktora

güzel haberlerle dön ayşecim.

arkadaşlar bugün bebişimin cinsiyetini öğrendim,kız olucakmış...allah herkese sağlıklı hayırlısını nasip etsin..

kızın hayırlı olsun.banada nasip etsin:)

çok geçmiş olsun.en kısa zamanda sağlınıa kavuşur inşallah.
kızlar bebeğin hareketlerini hisseden varmı.veya ne zaman tam anlamıyla hissedicez.doktora gidip bebeği sağ salim görünceye kadar stres oluyorum.görünce rahatlıyorum.sizde böyle bir korku varmu

bende de öyle korku vardı ama şimdi evde doppler var eşim getirdi.bebişimin nerde durduğunu öğrendim artık.kalbi 2 tık tık yapınca rahatlıyorum.kapatıyorum hemen:)
bilmem dinledi hatta ben bile çooookkk derinlerden duydum.

derinlerden duyuluyo evet hemde ritmi falan baya ikna ediyo insanı.

Aynı benim de öyle, hatta bugün giyinince nereye gitti bu dedim, dün daha belirgindi :) Herhalde bebekten çok bizim durumumuzla ilgili bir şey.

Ben evvelki gün gittim doktora 13+3 günlükken. Folik asit, Coraspin ve Elevite devam dedi, Crinone (kan sulandırıcı) ve Clexane'ı (progesteron) bıraktım. Yani gidene kadar al istersen.

Maaşallah, seni ve oğluşunu tebrik ederim, bizimki kız olacak muhtemelen ama erkek çocuklarını da çok seviyorum ben. İlk yeğenlerim erkekti, ondan daha alışkınım galiba.

Hiç öyle deme, abim esmer, eşi de koyu kumral; çocuklarının üçü de sapsarı oldu, hatta biri beyaza dönük sarıydı, Hans diyorduk :) Gerçi bizim ailede açık kumral ben varım, dedelerde filan var, yedi göbeğe kadar çekermiş :)

Haftaya öyle bir izin gelecek diye duydum ama kamu kurum ve kuruluşlarına tabi ki.Beni etkilemez işe devam :)

sizede gelir canım kar tatili ettiklerinde gelmişti iyi sor sorustur olmasa bile sizin ihtiyacınız olmaz ya servis var ya sıkıntınız olmaz inş.

e peki 4 kiloyu gecen cocuk zaten sezaryen zorunlulugu var diye biliom neden normal yapmıs bunlar manyak mı? evet ya cok fena dikiş atılıyorrrr sezaryende okadar yokturrr

canım bu tahminler doğuma kadar çok değişir benim de 2 hafta önce aralık 25 demişti doktor bugün de 31 aralık dedi daha bakalım çok değişir

dogru söledin 1 hafta ileri 2 gün geri bunlar dogum tarihini etkilemez siz satınıza bakacaksınız. yoksa bu hafta ileri olur bir aya geriye düşer onun zaten bir dengesi olmaz. He gelinir 36. haftaya cocuk 38. haftada görünür o zaman önemlidir.

ya benimde en merak ettiğim şeylerden biri de göbeğimin ne zaman göbek değil de bebek olduğunu anlayabileceğim. Zaten hal hazırda 5-6 aylık hamile gibiyim. Gerçi inşallah çok kilo almazsam insanar benim bu halime alışk olduğu için ay çok şişmişin falan gibi muhabbetlere girilmez herhalde :)))

e peki 4 kiloyu gecen cocuk zaten sezaryen zorunlulugu var diye biliom neden normal yapmıs bunlar manyak mı? evet ya cok fena dikiş atılıyorrrr sezaryende okadar yokturrr

benim annem de beni normal doğurmuş 4 buçuk kilo falanmışım hemi deee dğer ablalarımın kiloları benden daha az olduğu halde en kolay seni doğurdum 1 seferde çıktın diyor annem

hadi ya bak tesadüf olmuş bende şimdi geldim doktordan değiştirdi ilacı daha etkili ama gebeye daha az yan etkisi olan tamol yazdı.keşke hiç içmesem ama dayanamıyorum ağrıya ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…