2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bol dualı cumalar olsun inşallah hepimiz için :)
minosete izin verdi doktor ama o da anlık rahatlatıyor bakalım geçer inşallah tez zamanda erkek çocuk işte şimdiden baş ağrıtmaya başladı ilerisini düşünemiyorum :)

canım minoset hapta kıl çıkmıştı geçen haberlerde gösterdi toplatılacağını falan söylediler hatta onun yerine parol alabilirsin ama yinede doktoruna danış istersen geçmiş olsn Rabbim şifa versin inşallah :)

Günaydın herkese.Biz bugün erkenden uyandık.Gece de çok iyi uyuyamadım zaten.Güzel bir gün olsun hepinize.

bak gene sezaryan yasağı geldi diye sezaryan yapılmayan kadın perişan bebek ölmüş bu nee yaaa

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah...

Doktordaymış gibi
Bir bakıma doğru gibi şu an için

beeeeennnnnnnnnnnnn ağlıyorum artık baş ağrısından ne yapacağımı bilmiyorum

Geçmiş olsun canım...

günaydın hanımlar hayırlı cumalar

günaydın hanımlar cumanız mübarek olsun

Hepinize günaydın kızlar, cumanız mübarek olsun...
İnşallah güzel bir gün olur.

Merhaba kızlar, günaydın. Hepinize hayırlı cumalar diliyorum. Bugün İzmir'e gidiyoruz bebişimle. Gündüz yolculuğu olacağı için tırsmıo değilim ama inşallah bi sorun olmaz. Gidelim bi babayı görelim, dedeyi görelim. Birazcık da denize girelim bakalım. Bu hafta K.Afrika sıcakları geliyormuş, aman herkes dikkatli olsun. Ben sabahtan uyandırabilirsem bizimkileri denize götürtürüm artık kendimi ama uyanmazlarsa akşam gideriz artık serinlikte. İzmir ne kadar serin olursa tabi. :44:
Neyse ben bir hafta kadar giremem heralde nete. Döndüğümde siz baya bi döktürmüş olursunuz eminim.
Döndüğümüzde 15 haftalık olcaz bakalım. Kocaman delikanlı olmuş olcak benim kuzum.
Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere.

hayırlı yolculuklar iyi tatiller annesiyle kuzusuna

günaydın kızlar,
sabah bir ara fenalastım işyeri yolunda. hemen bir kafeye girip dinlendim kahvaltı yaptım. sıcaklardan oldu gibi. tensiyonumda düşmüş olabilir nefesim kesiliyor gibi oldu zorlandım nefes almakta ha bire nefes alma istegi duydum. bugün pek keyfim yok, ama su cinsiyetini ögrenip mutlu olanları okudukça keyfim gelmeye başladı. Rabbim hepimize cocuklarımıza sağlık versin
cuma günü her fırsatta dua edin, vakti zamanına gelir bellimi olur bizide unutmayın

geçmiş olsun sanada

Amin inşallah

nefes kesilmesi nefes nefese kalma bi yerde okumuştum dik durun hamileliğin ilerleyen haftalarında nefes için gerekli diyordu ben pek beceremedim hep kanbur duruyorum ve nefes alırken yürüken özellikle nefes nefese kalıyorum :)

Hayırlı yolculuklar.. Otobüsle gideceksen sıcaktan korkma, klimalar iyi serinletiyor. Uzun süre oturmak yorabilir ama..
Eşin de mi orada?

Çok geçmiş olsun canım ben de dün iş çıkışı karşıya geçmeyi beklerken başım döndü arabanın önüne düşüyordum resmen bu dönemeler baş dönmesi ve baygınlıkların olabileceği dönemlermiş dikkatli olun aman havalarda cok sıcak zaten bi de bütün gün iş güç valla cok sıkıldım bu sıcakta calışmamalıyız bence tabi bütün kanunları erkeklerin koyduğu toplumda bundan söz edebilir miyiz? Ne bilsin onlar başdönmesini mide bulantısını bence haksızlık bu

Canlarr.. Çok şükür ki bebişlerimiz var. Sıkıntıları bile bazen varlıklarını hissettirdiği için zor gelmiyor bile..
Bu aralar hep arkadaşlarımda bebek sahibi olamama sıkıntısı, tedavi süreci, olumsuz neticelenme vs. görüyorum.. Çok büyük bir imtihan Allah yardımcıları olsun..
Rabbim bizleri de annelik makamına layık eylesin..

sağol canım

dik yürürüm ama belkide farketmedim yorgunum birde 2 aksamdır dinlenemiyorum

aynen öyle suaysıma kadar baygınlık nedir bilmedim ama bugün fenalasmak neymiş gördüm bayılacaktım oturtmasalardı.

ankarada yogun sıcaklarda valilik izin veriyor birkac gün hamile ve yaslı calısanlara ama bakalım bu sene gelirmi

haklısın çok şükür bebişlerimiz var ve sağlılılar

sağol canım

dik yürürüm ama belkide farketmedim yorgunum birde 2 aksamdır dinlenemiyorum

yorgunluktanda olur havalardan olur kendimize dikkat etmemiz lazım

günaydın annişler ve zuzuları

aman bu annişlerin dün çenesi düşmüş sabahın köründen beri oku oku anca bitti cinsiyeti öğrenenler hayırlı olsun evlatlarınız ay sağlıklı sıhhatli gelsinlerde bazısı 5 6aylığa kadarda göstermiyomuş ayşe çok var darken bak seninki gelmiş pzt benimki ay geriden gelioz kuzumla geç olsunda yaşasın bebiş ay biz normal doğum olursa hepinizi doğurtur sonlarda 1kaç kişi bekliyoruz yazarız artık

bide kızlar ilk 5yıl eşlede aileylede çok sorun yaşanıyor 5ten sonar herkez alışıyor bizde 5teyiz ilk 3yıl annesine ve sülalesine yakındık herşeye laf söz ay evimizi aldık Izmir çıkışındayız herkeze uzak 1sürü lafta duyduk ama şimdi az görüşüyoruz benden iyisi yok az görüşünce dırdır başını şişircek şeyde bulamıyolar eşler çok önemli ve onlarda zaman geçtikçe çok şeyi ve oyunları görüyo azcık geç oluyo ama olsun rabbim herkeze once evinde sonar işinde huzur versin ay bu arada cumanızda hayırlı olsun

bide izmire gelen unıcavita kız buhaftayımı buldun ölüyoruz denize bile gitme istegim bitti akşamları aşağıda semaverde çay keyfimiz var orda uyusam diyorum eşime atayım şişme yatağı diyor ama ben böcek çekirge korkusuna balkonda bile yatamam ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…