2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kızlar bugün annemle saat 11.30 gibi dışarıya çıktık. Akrabalarımızı ziyaret etmek için. Hava bugün dehşet sıcaktı biliyorsunuz. Ben ne yazık ki yolda sıcaktan fenalaştım, bayıldım. Allah tarafından kötü olduğumu hissettim ve anneme ben kötü oluyorum dedim de hemen otutturdular sokakta bir dükkanın önüne. Ya düşseydim, ya düşerken kendime ya da bebeğime birşey olsaydı. Hala sersem gibiyim ve çok korktum. Allah hepimizi bu sıcaklarda korusun.

Size önerim ve ricam sakın öğle vakti güneşe çıkmayın. Şapkasız ve güneş kremsiz. Zaten hassasız, ben öğlene kalmayayım dedim, erken çıktım. Ona rağmen kötü oldum. Çok dikkat etmek lazım. Düşünüyorum annem yanımda olmasaydı, kim bilir sokakta kimlerin elinde olucaktımm. Allahım koru bizi...

Allahim bana güc kuvvet ver, aksam nöbetci disdoktoruna gittim 3 igne yapip agrayan disime antinoyotikli ilac sürüp dolgu yapti. Tam agrilarim gecti dedim basimi yastiga koydum, aradan birkac saat gecti siddetli bir agriyla uyandim. Ne yapacagim simdi ben. Sabah yine mi gitsem zaten igne ve ilac bebegime zarar verir mi diye kafayi yeyip durdum...

Geçmiş olsun Milsacım... Zor bir durum, insan dışarı çıkmaktan korkar hale geliyor..

Benim iki tane de olum var.. ve özel bir okuldayım.. Çok mu yorulurum diye düşünüyorum.
Bir arkadaşımda doğuma kadar evde canın sıkılır,vakit geçmez diyor.. Bu günlerde karar verip okula bildirmem lazım..

Allah şifalar versin canım.. Diş ağrısı için kabir azabının yarısı derler ya.. Gerçekten dayanması zor.. İnşallah tez zamanda iyileşirsin..

günaydınlar herkese.eşim dün aile hekimliğinden tanıdığı hemşireden doppler istemiş fazla varmış vermiş.kalp atışlarını dinledim.öyle güzel bi melodiki..herseferinde bi önceki yerden biraz farklı yerde buluyorum derinden geliyor:)

emeğine sağlık.bende havalar serinlemeye başlayınca başlarım örmeye:)

benimde hiç bulanmadı şükür.ilk gebeliğimde rahat geçmişti.biz demek yüzde 20nin içindeyiz

çok çok geçmiş olsun.evet çıkmamak lazım gerek olmadıkça.

ahhh diş ağrısını bilmemmmmiii,her türlü ağrıyı bilirim ama diş bambaşkaaaa.geçen hamileliğimde 1 hafta ağlaya ağlaya çekmiştim.hemde 8.ayımdaydım.diş dru müdahale edemeyiz dedi.kadın doğumcuya sordum antibiyotik vermişti hemen ve o iltihabın bebeğe antibiyotkten daha fazla zararı olur demişti.çok geçmiş olsun

günaydın kızlar nasılsınız bakalım ; ya zaman geçtikce insanın heycanı daha çok artıyor cinsiyet öğrenen var mı ? p.tsi doktora gidicem 14 için olmuş oluyorum inş.çıkar

Canım maharette varmış heveste... Ellerine sağlık. Converse'in yapımını bir bulayım da burada da paylaşırım.

Çok geçmiş olsun canım.
Ne durumdasın?

Sanada geçmiş olsun canım. Biz ve bebeklerimiz Rabbime emanetiz...

günaydın kızlar nasılsınız bakalım ; ya zaman geçtikce insanın heycanı daha çok artıyor cinsiyet öğrenen var mı ? p.tsi doktora gidicem 14 için olmuş oluyorum inş.çıkar

Günaydın canım. Cinsiyet öğrenen var tabi :) Ben değilim ama...
Allah herkesin gönlüne göre versin.

Çok geçmiş olsun ,ben hamile kalmadan da öyleydim çarşıya çıkarım 1 saat olmadan başım döner tansiyon şeker düşeer,gözümün önü kararır olduğum yere oturmak zorunda kalırım:)
ama artık akıllandım helede sıcaklarda ayran alıp içiyorum işim uzarsa .alıyorum:) Gerçi sıcağa çıkmasamda evde bıle başım dönüyor hamılelıkten bu ara

hepimizde öğretmenmişiz,bende sınıf öğretmeniyim.Şimdiden eylülü dşünüyorum nasıl okula gideceğim diye.. bir de benim okulum 70 km lık uzaklıkta gunde 140 km yapıyorum Gerçi buna da şükür 3 yıl eş durumu bekledim gelemedim eşimin yanına o zaman 10 saat uzaklık vardı eşimle aramızda(

benım bulantım 5. haftada başladı 13 biticek 14 giricez bu hafta hala devam edıyo son bı haftadır ufak ufak azaldı
gibi ama hala tamamen yok olmadı kokular mıdemı cok bulandırıyo maaleseff en ufak bi kokuya gelemıyorum hemen lavaboya
koşuyorum su koku hassasıyetı bulantı gecse rahatlıycaz da ınsallah

ay__she cim sana da çok geçmiş olsun.inşallah çabucak biter bu lekelenmeler.

sağol canım ınsallah biter bi an önce....

canım zaten yasaktı bıze dr daha gecen hafta kaldırdı ılıskı yasagını yani 3 ay filan uslu durduk
ama ilişkiyle alakası yok ilişki sonrası olmadı cunku hoş bu ara hava cok sıcak herifimede yaklaşamıyorum :)
...doktor progestanı kesebılrısın artık gunde bi olsun demıstı
ıkı gundur progestanı gunde bırkez alıyorudm hop lekelenme geldı yanı ilaca bi süre daha devam etmem gerekıyo...

canım çok gecmıs olsun ben çalışıyorum ve gun ıcınde banka vergı dairesi koşturuyorum maalesef tek basıma
ve tansıyon düşüklüğünü hamılelıgın basındna beri yasıyorum dısarda kaçkere bayıldıgımı bile unuttum
dün kpss kaydı için bekelrken bayıldım mesela sağolsun herkez çok yardım ediyo....yine de ınsna tedırgın oluyo tabii
sonucta tanımadıgın ınsanlar...bol bol su ıcmek ve kötü oldugunu analdıgın anda su ile elini yzunu ıslatmak lazım ıyı gelıyo
tavsıyem ben cok sık ysadıgım ıcın artık öyle yapıyorum yıne de bazen çok çok düşebılıo tansıyonum
ama yapacak bişey de yok e çalışmam da gerekıyo oof oof çok zor...yalnız havalsr çok sıcak o etkılıyo en fazlaa

Günaydın kızlar

uykumu çok iyi almış olarak geldim bugun işe :)

şu birikmiş işlerimi toparlayım geleyımm :)

Kızlar bu arada gitmeden bişey daha sorayım

erkenden cinsiyeti öğrenenler karından usg ile mi yoksa alttan usg ile mi öğrendiniz

salı gunu dr gittiğimde cinsiyeti sordum alttan net bı sekılde görürüz üstten bellı oolmuyor dedi

ben de kalsın o zaman 1-2 hafta sonra öğrenırız dedim hem eşimde o gun yanımda dğeildi

o yanımdayken öğrenmek istiyorum :) siz nasıl öğrendınız karından mı alttan mı ?

Ben karindan ogrendim canim 11 haftaliktim

cok dogru tesbit bende hamile kalmadan önce sistit olmustum canım benim tahminimde bu yönde. bakalım sorayım peşini bırakmyayaım sağolasın

gecmiş olsun aman dikkat et demekki bünyen hassaslastı

Allahımmm çok geçmiş olsun yaaa inş. en kısa zamanda atlatırsın hamilelikte diş sorun oluyor er yada geç aman dikkat

milsacim gecmis olsun..

canim 11+6 da ikili taramada alttan bakti epey..erkege benziyo dedi..son kisimlarda da karindan bakti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…