2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
off strese giriyorum ben de :KK50: bu hafta ben baktim kizima ama haftaya muallak..biraz babasi bakicak gerisinde nolcak belli deil..sonraki hafta da krese baslaticam..o da ayri bi dert..

merhaba arkadaşlar bu koku hassasiyetinden kurtulmanın bir yolu varmı ? 15.haftadayım kafayı yicem artık bulantı geçti ama deterjan ve sabun kokusuna kafayı taktım resmen,evde kriz gerçiriyorum,bütün deterjan ve sabunları değiştirdim ama sanki hepsi aynı kokuyo eve giresim gelmiyo,bunu aşabilen varmı ?Çamaşır yıkamaya korkar oldum valla

Canım maharette varmış heveste... Ellerine sağlık. Converse'in yapımını bir bulayım da burada da paylaşırım.

Çok geçmiş olsun canım.
Ne durumdasın?

Sanada geçmiş olsun canım. Biz ve bebeklerimiz Rabbime emanetiz...

Günaydın canım. Cinsiyet öğrenen var tabi :) Ben değilim ama...
Allah herkesin gönlüne göre versin.

ben 12.haftda öğrendim cinsiyeti.hem de hiç tereddüt etmedi doktor.

merhaba arkadaşlar bu koku hassasiyetinden kurtulmanın bir yolu varmı ? 15.haftadayım kafayı yicem artık bulantı geçti ama deterjan ve sabun kokusuna kafayı taktım resmen,evde kriz gerçiriyorum,bütün deterjan ve sabunları değiştirdim ama sanki hepsi aynı kokuyo eve giresim gelmiyo,bunu aşabilen varmı ?Çamaşır yıkamaya korkar oldum valla

aynı sorunu bende yaşıyorum selen evde herşeyi bana kokuyormu diye sorup alır oldu eşim.çok kötü kokuyor detarjanlar.pis kokuyor diye oturup ağlamışlığım bile var.zaten ağlıycak yer arıyoruz ya.ben sonsuza kadar böyle kalacağımı sanıyorum malesef.geçme fln yok

Kızlar göbek topiğine göbeğimi ultrason topiğine ultrasonumu yükledim.cinsiyet tahmini bekliyorum sizlerden :)))

Kızlar bu arada gitmeden bişey daha sorayım

erkenden cinsiyeti öğrenenler karından usg ile mi yoksa alttan usg ile mi öğrendiniz

salı gunu dr gittiğimde cinsiyeti sordum alttan net bı sekılde görürüz üstten bellı oolmuyor dedi

ben de kalsın o zaman 1-2 hafta sonra öğrenırız dedim hem eşimde o gun yanımda dğeildi

o yanımdayken öğrenmek istiyorum :) siz nasıl öğrendınız karından mı alttan mı ?

bende dün gittim karından baktı çok büyük ihtimalle erkek geliyor dedi ama kesin değil bir şey alma dedi.sonra burda arkadaşların yazısını okudum %99 erkek dediği kız çıkmış tekrar 10 ağustosta net belli olacak...

bende dün gittim karından baktı çok büyük ihtimalle erkek geliyor dedi ama kesin değil bir şey alma dedi.sonra burda arkadaşların yazısını okudum %99 erkek dediği kız çıkmış tekrar 10 ağustosta net belli olacak...

arkadasım bende 12.hafta öğrendim üstten baktı alttan henüz hiç muayene olmadım.yüzde 95 erkek dedi ama ben bile gördüm yani erkek olduğunu.ikili testi yapan doktorla kendi doktorum ayrı ayrı baktı ikiside erkek dedi

gözün aydın ayyy hepsimi erkek bunlarınnnnnnnnn :) kızlar pek değerli olacak bu topikte

kızlar koku duyusu arttı peki herzamanki sesler aşırı gürültülü geliyormu size? arabada radyo gürültülü geliyor tvnin sesini iyice kısıyorum cok rahatsız ediyor.

evdeki kokular benimde dikkatimi cok cekiyor ama bulantılarım gectiginden cok rahatsız etmiyor, ama cok kokuyor yumusatıcıyı bıraktım zaten.

çarşambaya rastgele kim boştaysa diyerek özel fatih hastanesinden randevu aldım. ankaradaki kızlar doktor konusunda hiç yardımcı olmadınız bana :KK43:

Kızlar resimleri paylaşıyorum .Aslında çoğunu hamile oldugumu öğrenmeden yaptım.Sadece öğrendikten sonra battaniyeye başladım.Oda az kaldı ahanda şimdi ipim de bitti :) Çarşıya inersem alırım onuda ramazandan önce bitiririm inş.Eki Görüntüle 462466 Eki Görüntüle 462460 Eki Görüntüle 462461 Eki Görüntüle 462462 Eki Görüntüle 462463 Eki Görüntüle 462467 Eki Görüntüle 462468 Eki Görüntüle 462469 Eki Görüntüle 462465 Eki Görüntüle 462464

Maşallah sürersin ya sen baya ustasin bu konuda hepsi birbirinden güzel.

çarşambaya rastgele kim boştaysa diyerek özel fatih hastanesinden randevu aldım. ankaradaki kızlar doktor konusunda hiç yardımcı olmadınız bana :KK43:

Ankaradamı kalacaksın hep? yoksa ziyarete mi geldin?
İlknur hanıma arkadaslar gidiyordu memnundu. Ben aylin hanıma gidiyorum cok memnunum ama dısarıdan hasta almıyor artık mevcut hastaları cok fazla.

29 mayıs hast. de öneririm nesrin hanım iyi diyorlar

Ankaradamı kalacaksın hep? yoksa ziyarete mi geldin?
İlknur hanıma arkadaslar gidiyordu memnundu. Ben aylin hanıma gidiyorum cok memnunum ama dısarıdan hasta almıyor artık mevcut hastaları cok fazla.

29 mayıs hast. de öneririm nesrin hanım iyi diyorlar

kızlarrr çatlaklarla nasıl mücadele ediyorsunuz.ben aktardan yağ karışımı aldım.içinde kayısı çekirdeği yağı üzüm çekirdeği yağı jojoba yağı kakao yağı gibi birçok yağ var iyi gelir dediler ama başka bir ürün kullanan varmı

fatihte ikbal kaygusuzda genc bir doktor. Cok ilgileniyor genc olduguna bakma tecrübelilerden iyi biliyor. doktorum izindeyken ona yönlendirmişti bir defa muayene oldum 7 aylıkken cocugun iri olacagını anlamıstı. anne baba irimi dogmus dedi cocuk iri görünüyor demişti eşim 5 kilo dogmus hakikaten oğlumda 4 kiloyu geckin dogdu

aynı sorunu bende yaşıyorum selen evde herşeyi bana kokuyormu diye sorup alır oldu eşim.çok kötü kokuyor detarjanlar.pis kokuyor diye oturup ağlamışlığım bile var.zaten ağlıycak yer arıyoruz ya.ben sonsuza kadar böyle kalacağımı sanıyorum malesef.geçme fln yok

Evet tatlm oturup ağlıyorum sinirden psikolojik olduğunu biliyorum ama nasıl atlatıcam valla onu hiç bilemiyorum,en sevdiğim şeydi yumuşatıcı ve sabun kokusu,eşimde napçağını şaşırdı yardımcı olmak istiyo ama napsınki deterjan kokuyo die ağlıyorum ,valla biri söylese gülerdim hamile kalmadan önce

günaydın kızlar nasılız bakalım benim gün içinde ayaklarım çok şişiyor sizlerde de var mı bu şikayet yarın doktora da soracağım inş bir sorun yoktur...

X