2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Enee ekleyememişim adam gibi neyse

Havayı dün gibi sanıp kısa kolla geldim tarzan gibi.

ruzammm canımsın ya :) o yakışıklı kuzunu sulu sulu benim için çok öpüyorum seni

öperim kuzummm... sen de öp pamuk paşamı...

Enee ekleyememişim adam gibi neyse

Havayı dün gibi sanıp kısa kolla geldim tarzan gibi.

bitufulumm.. iki üç dene saksı çiçenle hava atma bize, bi bahçe fotoğrafı gönderirim sana görürsün..

bu arada hava çok değişken, sabah soğuk öğlen sıcak akşam yine soğuk oluyor. tedbirli olmak lazım. yarım saat önce yağmur yağıyordu, şimdi güneş açtı.

Piii bi ay sonra sen gòr bahcemi ruzacan asil havayı o zaman atacam..Hem kresmi burasi bizde bu kadar ne bozuyon hemen:))

Ahanda acti hava.

teşekkürler teyzesi senin de oğluşuna maşallah.baktım bir menenjit aşısı lafı gündemde hemen kocamı aradım muraaaaattt kadınlar kulübündeki ocak anneleri yaptırmış hemen eczaneye sor tek doz olanından biz de yaptıralım dedim aşıyı getirtecek yaptıracağım bakalım

Piii bi ay sonra sen gòr bahcemi ruzacan asil havayı o zaman atacam..Hem kresmi burasi bizde bu kadar ne bozuyon hemen:))

Ahanda acti hava.

hava atmiim kuzum ya.. sadece bizim bahçemiz daha güzel diyerekten şeettim...

çiğdem senin bu konuşmalarına hastayım ya..

ben sivasliyim canim ama fransada kaliyorum burda kimsemiz yok diye cok cocuk istiyorumki onlarda yanlizlik cekmesinler

ruzam bana takil cocuklardan basini kaldirma

ruza ne güzel bahçeniz var. ben daha burada şu ayda yeşillik göremedim. 1 aya kadar yavaş yavaş yeşillenir etraf hala boz renkte.konuşmalarıma niye hastasın ya. kocam eve geldi aile hekiminin yanına gitmiş o da yaptırmayın bence demiş. geldi bana hemen kadınlar kulübünde ne okusan hemen o da olsun bu da olsun kocayı boşa deseler onu da yapacan dedi.ben de olabilir dedim

canım öyle bir murat demişinki bende yazını okurken güldüm. ben aşıyı yaptrdm ama aile hekimi çoçuk doktoru değilki ne bilsin benm doktorun 1 ve 6 yaşında kızı var kendi çoçuğuma yaptırmdğm hiç birşeyi önermem dedi ve çok ilaç yanlısı bir doktor değil bence çoçuk doktoruna sor. ben bir ara grip oldum emzrdğm halde aile hekimi kullanmamam gerek ilacı yazmış şaka gibi ama böyle

haklısın canım şimdi kocamla aşı konusunu tartışıyoruz ben yaptıracağım o hayır yaptırmayacağım diyor. geberteyim mi bu adamı ne dersiniz.

asya ben bu lojmanda çürümüş gitmişim gençliğim gitmiş hapislerde çürüsem nola.aman allahım ne diyorum ben böle kız eylemimi gerçekleştirirsem avukatlığımı yapar mısın ona göre haber ver

ben sivasliyim canim ama fransada kaliyorum burda kimsemiz yok diye cok cocuk istiyorumki onlarda yanlizlik cekmesinler

ruzam bana takil cocuklardan basini kaldirma

işte tam istediğim şey... tamam parisim bundan sonra seninleyim...

bak işte aynı şeyi söyleyecektim. içime doğdu. eşinle konuşma stilin ve bunu anlatışın çok hoşuma gidiyor. ondan dedim..

bituful bozulma ama ruzamın bahçesi daha güzelmiş :)

sğaol asyamm..

slm kızlar.bende ocak 2013 annesiyim.baham çok yaramaz sizinkilerdemi öyle bilmem.bugun küçük sandalyesini almış kapnın önene koydu ve çıktı kapıyı açmaya çalışıyor.ne kadar hızlı büyüdüğünü fark ettim..bebeklerinize mama veriyormusunuz.neler yedırıyorsunuz.paylaşırsanız sevinirim.haa bide sivaslı arkadaşlar var galiba aranızda.bende sivaslıyım tanışalım.gününüz güzel geçsin.bebeişleriniz Allaha emanet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…