2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
selam herkese,
çiğdem duman maşşalh kızına boyu çok iyi senin boyun kaç merak ettim,
bituful sende manken gibisin yav resimde hiç öyle göbüş möbüş yoktu,
menenjit aşısı yaptırdınızmı yada yaptırcakmısınız daha önce de sordum kimse cvp yazmdı yav

asya kusura bakma inrternet gidip gidip geldi kaç defa cevap yazdım ama internet olmayınca şimdiye kaldı. canım benim boyum 1.75cm ama hamileyken hep dua ettim allahım inş. boyu bize çekeer diye kız halaya oğlan dayıya derler ya halalar kısa allah duamı kabul etti. bir de benim baba tarafım çok uzundur erkekler de 185 altında kimse yoktur kızlarda en azı 170 genler diyelim benim kardeşim 180 boyunda babam 185 öyle olunca kızımda bize çekti :KK9::KK9:
ayrıca menenjit aşısı yaptırmadım.

asya geçmiş olsun canım kısa değilki bebeğin benimki boy atıyor maşallah teşekkür ederim iyi dileklerin için diyarbakıra doğru yol alıyorlar az kaldı son 6 saat diyelim
ferda merhaba bu arada nasılsın bebeğin nasıl
yelda seni okuyunca nedense yüzümde bir gülümseme oluyor
repu naaparsın kız gelecek ay bekliyorum hamile haberini artık
bituful burçak öperim sizleri de hoşçakalın babamız kızı gezdiriyot ben de işe başlayayım

bituful yasim kucuk diye ezikleme beni, 26 yasina girdi bu koca cinar :KK33:

http://3.bp.blogspot.com/_MeoYclANJ...Kw/s1600/7th+n+8th+teeth+at+12months-horz.jpg

ya kizlar oglanin su yukarda koydugum resimde kalpli olanlardan bir disi eksik. arastirayim dedim moralim bozuldu. hic cikmayabiliyormus bazi insanlarda :KK43:( ne bir siskinlik ne birsey 16 aya kadar cikmasi lazim yaziyor. 15 ayi yariladik bile...

cigdemcim Allah bilir nasip bu isler. 2 yas sendromundan korkuyorum ama yas farkinin buyuk olmasini da istemiyorum :KK43: cok kararsizim.

Aplan oldugum icin her türlu ezikleme ve dövme yetkisine sahibim:KK57:

o dislerde cikar ya bi anda cikiyo zaten sisme olmuyo digerleri gibi.

ablan mablan deme bak zaten ben abla oglum teyze hasretiyle yaniyor bir yakisirim yakana kurtulamazsin :KK53:

insallah cikar her zaman telas edecek birsey buluyorum kendime :KK5:
Aplan oldugum icin her türlu ezikleme ve dövme yetkisine sahibim:KK57:

o dislerde cikar ya bi anda cikiyo zaten sisme olmuyo digerleri gibi.

menenjit aşısı bende yaptırmadım bi türlü kısmet olmadı ama 2 dozlu olanda var 1 yaştan sonra tek doz uygulanan da var dikkat etmek lazım diye biliyorum.

bitifulum ben 4 cocuk yapicam yine idolunuzmuyum:KK53:

Maşallah Pariscim bu ne azim valla helal olsun tebrik ederim :nazar::nazar::nazar:

asya geçmiş olsun canım kısa değilki bebeğin benimki boy atıyor maşallah teşekkür ederim iyi dileklerin için diyarbakıra doğru yol alıyorlar az kaldı son 6 saat diyelim
ferda merhaba bu arada nasılsın bebeğin nasıl
yelda seni okuyunca nedense yüzümde bir gülümseme oluyor
repu naaparsın kız gelecek ay bekliyorum hamile haberini artık
bituful burçak öperim sizleri de hoşçakalın babamız kızı gezdiriyot ben de işe başlayayım

Sağol Çiğdem çok şükür büyüyor işte senin cimcime nasıl :KK34:

bituful yasim kucuk diye ezikleme beni, 26 yasina girdi bu koca cinar :KK33:

http://3.bp.blogspot.com/_MeoYclANJ...Kw/s1600/7th+n+8th+teeth+at+12months-horz.jpg

ya kizlar oglanin su yukarda koydugum resimde kalpli olanlardan bir disi eksik. arastirayim dedim moralim bozuldu. hic cikmayabiliyormus bazi insanlarda :KK43:( ne bir siskinlik ne birsey 16 aya kadar cikmasi lazim yaziyor. 15 ayi yariladik bile...

cigdemcim Allah bilir nasip bu isler. 2 yas sendromundan korkuyorum ama yas farkinin buyuk olmasini da istemiyorum :KK43: cok kararsizim.

Hadi leynn koca çınarmış, ben 31 oldum ne edem :KK53: Ama bişey diyeyim mi, 30'dan sonrası güzelmiş; insana acayip bir özgüven bir boşvermişlik geliyor, bir genişliyorsunuz :KK9::KK9: Hiç korkmayın 30 olmaktan, cidden memnunum halimden. Tabi 40'a yaklaşırken ne düşünürüm bilmiyorum :44:

Bizim sekiz diş oldu kaç ay geçti üstünden daha gerisi gelmedi, her huysuzlukta diş çıkacak herhalde diyoruz ama daha bir şey yok.

Yelda kızın çok tatlı maaşallah pamuk gibi :KK16:

Ben aşı filan yaptırmadım ya 12 aydan sonra daha doktora gitmedim kaçırdım mı acep?

Maşallah Pariscim bu ne azim valla helal olsun tebrik ederim :nazar::nazar::nazar:

Sağol Çiğdem çok şükür büyüyor işte senin cimcime nasıl :KK34:

Hadi leynn koca çınarmış, ben 31 oldum ne edem :KK53: Ama bişey diyeyim mi, 30'dan sonrası güzelmiş; insana acayip bir özgüven bir boşvermişlik geliyor, bir genişliyorsunuz :KK9::KK9: Hiç korkmayın 30 olmaktan, cidden memnunum halimden. Tabi 40'a yaklaşırken ne düşünürüm bilmiyorum :44:

Bizim sekiz diş oldu kaç ay geçti üstünden daha gerisi gelmedi, her huysuzlukta diş çıkacak herhalde diyoruz ama daha bir şey yok.

Yelda kızın çok tatlı maaşallah pamuk gibi :KK16:

Ben aşı filan yaptırmadım ya 12 aydan sonra daha doktora gitmedim kaçırdım mı acep?
bizimki de iyi.büyüyorlar bir şekilde nasıl zaman geçti anlamıyorum ben de 32 olmak üzereyim dediğine katılıyorum özgüven boşvermişlik aynen ben miyim bu diye sorguluyorum bilmem siz de öyle misiniz ama artık kalabalık ortamlar sesler beni acayip rahatsız ediyor ruhum daralıyor ferda kız yaşlanıyor muyum yoksa:KK52::KK52:

şuan evdeki koca denilen adamı aşağı atasım var:KK47:adam koltuğa iki seksen uzanmış diyeceğüm ama boyu bir yetmiş sekiz bu şekilde uzanmış olsun kzım da uyuyor bre adam iki laf etsene canım diyorum hhııııı diye cevap veriyor keşke biraz daha konuşmayı seven bir adam olsaydı sinir oldum bak şimdi :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

şuan evdeki koca denilen adamı aşağı atasım var:KK47:adam koltuğa iki seksen uzanmış diyeceğüm ama boyu bir yetmiş sekiz bu şekilde uzanmış olsun kzım da uyuyor bre adam iki laf etsene canım diyorum hhııııı diye cevap veriyor keşke biraz daha konuşmayı seven bir adam olsaydı sinir oldum bak şimdi :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

seninki en azindan dinleyip hii diyormus benimki horul horul uyuyor

günaydın hanımlarrr:KK16::KK16:

çiğdem kızının maşallhı var 13 yaşına gelmeden o bnm boyumda olur valla :KK53::KK53:

günaydın bituful ve burçak.
yağmurlu bir gün. hava kapalı oldu mu ruhum da kapanıyor sanki. uzun boylu olsun burçak senin boyun kaç öyle dedin.

selam herkese,
istanbulda da hava yağmurlu kapalı tam uyku havası var menenjit aşımızı da yaptırdık tek doz olandan :) hayırlı cumalar

günaydınnn.... :KK16::KK16::KK16::KK16:
yağmurlu buzzz gibi bir bursa'dan bildiriyorum.
çiğdem maşallah kızına diyerekten söze başlayayım... :nazar::nazar::nazar:
menenjiti ben de yaptırmadım.
repummm arkandayım sen yap hemen ben de yapcam.. :KK37:
paris bayılıyorum azmine.. benimki sadece düşüncede kalıyor. senin çalışmalarını ayakta alkışlıyorum. :KK9:
bütün bebecikleri mıncıklayıp öpüyorum.. :KK19:

Yagmirrr cok guzell bahceme karsi oturuyom ciceklerim yeni acmaya basladi daha guzel olacak:KK68:

$20140418_112906.jpg

Son düzenleme:
X