2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ne bileyim spor yaptim deyuunnce seettim purcakcim:KK53:

Bende su eda daaspinarin karnina herbiyerine hastayim hayalimdeki fizik:/

gece yapıorum nehir uyuyunca sora duş alıorum fialn derken cin gibi oluorum,ondan sora otur bizim beyle gece ikiye kadar:KK53:
gece oturmaya bayılıyor hele eşlik etmeme,spor yapınca daha güzel oldun sankim diyo hadi lenn dedim tek başına canın sıkılıyor dimi,yemezler:KK53::KK53:
ama gece hayatı cok yorucuymuş yaramadı bana :KK37: napıcam bılmıorum daha cok yorgunum:KK53::KK37::KK37:
çok sığ bi insan oldum geç yatınca gece hayatım var dıorum ya tee allahım:KK52::KK52:

bizim doktorun üç tane oğlu var,biri en küçüğü nehirden bikaç ay büyük,kendi oğluna da yaptırmış. hatta onun oğlunda ateş yapmış. o kadar bebişe yaptım oğlumla beraber üç bebişte ateş yaptı dedi. ben güveniorum bizim doktora en son grip olduğunda ilaç kullandırmadı mesela burnuna okyanus suyu yakasına coldmix devam ettirtti,fitil bile verme dedi bana hatta da ilk gece çok huysuz olunca ben kendı insiyatifimi kullanıp verdim:KK53: bizimki de ilaç kullandırtmıo resmen.. hatta bazen kızıyorsun belki ufak bi ilaç takviyesi daha kolay toparlancak çocuk yıne de vermio.
velhasıl kelam aşı meselesine gelince drun bi bildiği vardır dedim yaptırdım işte:KK53::KK37:

ozamn kesn bzde ateş yapar biz bir yaş aşılarında tam bir hafta 40 derece ateşle gezdik çok berbat zamanlardı oda çok nadir ateş yaparmış ama bizde yaptı oğlumun gelişimini geriye attı resmen ama işallah yapmaz diyeyim bizim doktornda kızı var bende direk kızınıza yaptınızmı diye soruyorum yaptm derse hemen yaptryrm iyi doktora rastlamakta zor yaz da geldi kuzular büydü zaman ne çabuk geçiyor :)

ozamn kesn bzde ateş yapar biz bir yaş aşılarında tam bir hafta 40 derece ateşle gezdik çok berbat zamanlardı oda çok nadir ateş yaparmış ama bizde yaptı oğlumun gelişimini geriye attı resmen ama işallah yapmaz diyeyim bizim doktornda kızı var bende direk kızınıza yaptınızmı diye soruyorum yaptm derse hemen yaptryrm iyi doktora rastlamakta zor yaz da geldi kuzular büydü zaman ne çabuk geçiyor :)

altı aylıkla bir yaş bizde de ateş yaptı.. muhtemelen içindeki zatürre ağır gelmiştir bizim bebeişlere. aynı aşı diil ki yahu kaygılı anne nasıl yaptın bu çıkarımı bilemedim:KK14: pozitif ol annem :KK34::KK34:

altı aylıkla bir yaş bizde de ateş yaptı.. muhtemelen içindeki zatürre ağır gelmiştir bizim bebeişlere. aynı aşı diil ki yahu kaygılı anne nasıl yaptın bu çıkarımı bilemedim:KK14: pozitif ol annem :KK34::KK34:

canım bu ara okadr çok ateşlenyrki iyice korkar oldum geçen hafta 3 gün 40 ateşle gezdk yeni topladı kendni çok ateşlennce insan kaygılanıyr,
efndm yeldacım nasılsın iyimisin :)

Hahaa purcak yaa guldum yine cok renkli gece hayatin varmis cok imrendim:KK53:

Yeldaaammmm!!!

Yahu bi elimde is bi elimde tel parafin oldu heryer batti telefon:KK30:

Paris maasallah:) nerelisin merak ettim ayrica
Batmanli bir arkadasim var arap.4 yu dogurdu. Diyo ki gecen gun 6 kesin de 7.ciyi istemem :KK53: cok da bilgililer he cocuklari saldim cayira mevlam kayira buyutmuyo bazilari.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

napıyorsun canım maşallah komşunuza biz birine zor bakıyrz

İyiyim canim napiim standart.sen nasilsin? Onlar bakiyorlar walla hic iki uc cocuklu aile gormedim orada

maşallah diyelim ozmn bende iyiym canım elazzğdan arkadaşım geldi duruşması varmışş şimdi onun yanına gidicem epey zaman oldu görüşmeyeli :) mutlu hissediyor :)

maşallah diyelim ozmn bende iyiym canım elazzğdan arkadaşım geldi duruşması varmışş şimdi onun yanına gidicem epey zaman oldu görüşmeyeli :) mutlu hissediyor :)

Ne guzel ben de uzun zamandir gormedigim sesini sadece duydugum arkadaslarimi ozledim.iyi hasret gidermeler :)

Benim ayarlara bisey olmus bu arada tuhafsadim bastan mi duzeltcez yine

X