2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Kızlar duygularıma acayip tercüman oldunuz valla Glncym aynen benimde başıma geliyo ve murat bu duruma kesinlikle aşırı tepki veriyo kızdığımı anladığı an kendini yırtarcasına ağlıyo ve ben çok kötü suçluluk hissediyorum ne kızıyorum küçücük bebek daha diye ve ardından hemen başlıyor şefkat gösterileri kendimi affettirme çabaları.
Haftasonu emirgan üsküdar marmara forum baya gezdik ve bu süreçte murat arabasında rahat rahat oturdu ilk defa başımıza geldi inş.devamıda gelir
Tahlil sonuçlarım gelmiş doktor herşeyin gayet yerinde kanın demirin üst düzeyde bütün fonksiyonların harika sen sadece bebekten dolayı yorgun bitkin düşmüşsün takviye ihtiyacın yok dedi benim ve hepimizin sadece takviye uyku gezme ve dinlenmeye ihtiyacımız var teşhis ve tedavi budur bunu iyice anladım
Arka dişlerimiz komple çıktı son iki diş iyice kızarmış patladı patlayacak inş. ondan sonra iştahı normale döner diye dua ediyorum memeden kesme fikrini ciddi düşünmeye başladım saçımı kıvırcık yaptırıcam lazer epilasyona başlıcam murat yemek yemeye başlayacak herşey daha kolay olacak(umarım)
Dün iş yerime gittim en son 15.04.2015 yılında işe başlamam gerekiyormuş o zmana kadarda çalışmıcam sanırım ama işe gidenlere çok özendim ortama girmek bile baya iyi geldi çalışsam daha mutlu olucam sanki ama bu sıpayı bırakamıcam
İkinci çocuk girişimlerine başladık en azından engelleri kaldırdık murat 5 yılda olduğuna göre 2020 annelerinde ancak hedefe ulaşırız zannımca
Bıtuful olamaz gidemezsin burada olman seni ve beni daha çok rahatlatacak inan kısa ve öz olsada yaz bişeyler bize
Selerm arada bi kaçmak iyi geliyo ama kaçtığım yerde bile kafam evde oluyo bende bi işe yaramıyo:44:
Emirgandan bir kaç foto paylaştım bilgilerinize arz ederim.

selam cansiz topik.
selam olsun ziyaretciler
selam selam yazmadan bakip kaciverenler
selam size de analarinin mesguliyeti bucurler

nabaysiniz?

boyle bitirmeyeydim iyiydi

Yasemin nasi ayircan memeden var mi bi fikrin. Burdan anlat baslayinca gelismeleri.
bitufuuuul buralardan gitme buralar gitsin sen gitmeee

koskoca sayfanın tüm idaresi bıtufulun elindeymiş vay canına bee:26: haftasonu annemdeydim üşenerek açtım neti kaç sayfa birikmiştir nasıl okuycam diye sadece 1 yorum herkes terketmiş terapi odamızı çok yazık
Yeldacım bir kaç gün az emzirmeye çalıştım ama kesinlikle şuan doğru zamn değil acaip düşkün memeye yapışık geziyoruz doğdığundan beri bu kadar meme çılgınlığı yaşamadım gece uyandıkça su içirdim meme istemeden geri uyudu ama yok vazgeçtim çok severek emiyo sütte var daha 15 aylık napıyım kıyamıyorum şimdilik vazgeçtim canım işe daha var nasıl olsa herşey murat için

aynen oyle herkes bir anda gidiyo ya. yarin herkes bir anda gelecek bak

Günaydın..yepyeni haftada güzel başlangıçlar sizinle olsun..

Öncelikle yasemin ve yelda çılgınları güldürdünüz beni sağolun Bi yere gittiğim yok sadece canım sıkkındı ama iyiyim şimdi bi hafta depresyona girmiştim yoğunluk ve yorgunluktan dolayı geçti..artık aktif olurum işallah

Ama neden yazılmamış üzüldüm, sayfanın idaresi bende değil ama demekki biz iteliyomuşuz zorla bi bıraksak ölecek burası

Neyse repununda dediği gibi yazmaya başlar ve toparlanırız.

Önceliklee şöyle neler yaptım yada yapamadım bi hatırlayıp yazmaya çalışayım kısa kısa..

Bizimkinini katı gıdaya teşvik edemedim mesela..Dün öğlen biraz yemek yedirdim dışarı çıktık gezdik falan filan hiçbişey vermedim iyice acıksın dedim ve dışarda oyaladım.Neyse pilav yaptım yumuşak domatesli falan ama yok yemiyo direkt ağzından çıkarıyo..Çiğneme refleksi var aslında ama işine gelmiyor ağzına bile almıyor, ara ara veriyorum başka ne yapıcam bi fikrim yok..Hep akışkan şeylerle besleniyo.

Hala anne demiyo

Ama çok tatlı oldular artık ol bol güzel vakit geçiriyoruz..Akılları bişeylere ermeye başladıkça herşey daha zevkli olmaya başladı..Oyun arkadaşı oldular bize yerim hepsini

Şimdiden Kv yi kullanıyor mesela.orda bişeye hayır deyince ağlıyo kv ye sarılıyo hele benim yüzüme hiç bakmıyor bile..Evde fazla üstelemiyor elinden alınca kaderine razı geliyor Durum böyle olunca kv okşanan egosu hep tavanlarda geziyo valla..yok beni arıyo seviyo bensiz yapamıyor vs vs çok rahatsız ediyo bazı hareketleri ama sineye çekiyorum mecburen

Yasemincim fotolar çok güzel..Bizde çok seviyoruz orayı gidiyoruz bol bol..Foto çekimi için harika yerler..Bide yokuş çok olmasa büsbütün şahane olurdu..Vitese takıyo bizimki yokuş aşağı koşmaya çalışıyo devamlı

Halada düşüyo ya 3 ay olcak hala tam dengesini kuramıyo.Kafasını vurunca çok üzülüyorum.Zaten o kadar çok kafayı vurduki artık bişey olmasada kafasını tutuyo ilgi isteyince öptürüyor sonra canını yidiğim

günaydın evet haklısınız hersey bitifilin yüzündenmiş o gidiyor dıye kımse yazmıo herkes yas içinde herkes üzünçlü

yukardakı yazdığım mesaja devam ederken birden herşey kontrolümden çıktı ve mesaj kısacık haliyle yayınlandı,bitifildan bahsedıodum sayfa da heyecanlandı sanırsam
ben işteyim bol tripli bı ptesi yaşıoruz amır bütün büroya trip atıoo
eşim hala iyileşemedi ama nehır toparlandı sayılır biraz burnu akıyor o kdr,artık çok bilinçli tepkileri daha büyük çocuk gibi,süreklı olaylar arasında bağlantı kuruyor,kvye görümcem gelirken tavşanlarını da getırıyor bahçede havalansınlar dıye,renkli kıtaplarda tavşanları görünce anne dapşan dio sora gülümseyip halaaa halaa dio babasıyla bizi yanyana görünce öpüşş öpüşş diyıp kafalarımızı biraraya getırmeye çalışıo,düştüğünde ya da kafasını çarpyığında nenna nenna diyip çarptığı yerı dövüyor,altını değiştirdikten sonra kirli bezini bezz bezz diyip çöp kutusuna atıyor,çöp kutusu banyoda,banyoya gırdıkten sonra da viledayla evi süpürüyor,anasına çekmemiş şimdilik pek hamarat çılgın anneannesine çekmiş olabilir benım annem o kadar hızlı iş yapar ki bazen nehırın telaşlı halini ona benzetıorum bide kvmın bı bakışı vardır böyle kafası karıştığında kaşalrını çatar üç sanıye kdr yüzüne bakar az sonra azarlıycakmış gibi,o yüzden onunla ilk tanışan herkes çok ketum olduğunu düşünür fılan,nehırın de var oyle bır bakışı ikna olması gerektıgınde kaşlarını çatıyor,kv kendıne benzetmiş olacak kı gecen de kusura bakmayın benden ötürü çatık kaşlı oldu nehır,bundan sonra daha dıkkatlı olucam hep sadece gülümsiycem dedı,o dikkat etmeye başlayınca bızımkınde de azaldı o bakışlar bu kadar mı etraftan etkilenir bebişler çok şaşırıyorum yetişmesine gözümün önünde büyümesine

Oyyy yerim o nehiri..Ya herseyi ogreniyolar..Bizimkide mesela ben tartiya cikiyorum bole 10 sn falan bön bön kiloma bakiyorum yine ayni, kilo verememisim diye, iniyorum o cikiyo ayni benim gibi kilosuna bakip duruyo 10 sn

Bide ayni benim gibi obsesif oldu eli kirlenince rahatsiz oluyo yanima geliyo hemen sil diye:/

oyy ağzını yüzünü yidiğim kuzucuk
güzel besledik onları maşallah pek zeki oldular

bu arada dip not bana aieler okul başarısı düşük çocukları getırırler işte ders çalışmadıkları için falan fistan.. ailelerle yaptığım görüşmelerde hepsi aynı cümleyi kurar 'aslında çoookkk zeki ama kendini derse vermıyor' içten içe gülerim bu cümleye,çunku bazen çocuk gerçekten yetersız kapasitedir ama aile buna inanmaz direnç gösterir fialn,bıtıfıl acaba bızde oyle mı olucaz yanı normal gelişiminde yapması gereken şeylerı doğal sürecınde yaptığı için muhteşem çocuklarımızın olduğunu düşünen salak ebeveynler gibi mi olcaz

bitifil bı de şey dicem artık ikimizinde üç kalpi var,allahım ne kaar çok ortak noktamız varrrr

madem sayfanın en popüleri en çok sevileni en aşık olunanı sensin o zamn bu popüleriteden ben de profilimin altındaki kuş da yararlanmalı tam olarak yanında sağında olmalıyım

neyse bugünlük mesaimi doldurdum burda bitifl da sayfada onlıne görülüyor ama ahanda onun yazmasını beklemekten tee ağaç oldum sayfanın başında,f5 f5 yapmaktan yoruldum,bu bekleyiş bu belirsizlik benı çookk yıprattı

Purcak pardon is cikti malum..

Seni bilmemde ben kesinlikle öyle annelerden olmam ne kaddarrr realist ve gaddar oldugumu biliyosun az cok:86:

Bu arada aramizdaki esitlik hic hosuma gitmedi..Ustunde olup sana akil vermeliydim bütun herseylerim silinmis ama göruyorumki sana dokunmamis kk..Yoksa naptin kalplerin guslarin cogalsîn diye bos bos seylermi yazdin diger topiclere

hee bır derdım varda takılıorum bı de bursalılar die bı topık var orda kankıtoşlar buluorum kendımı geliştirmem lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…