2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bituful burcak ve glncym gunaydin.
kahin gibiyim masallah hemen dokturmeye baslamissiniz.
bituful umudunu kaybetme oglun illa yiyecek katilari. dunyada kati yemiyen insan var mi makarna falan dene istersen. cocuklar makarnayi seviyor genelde. :)

benim oglanin da hic bir kati gidayla sorunu yok masallah buyuk insan gibi ama kus kadar yiyor resmen. bir yumurtayi bile bitirmiyor. ogunleri ufacik yarim kaseyi gecmiyor.
hic kilo almiyor. gecen bir misafirlige gittik. 4 kisi bu cocuk kilo vermis deyip durdu. biri de hep sen yiyorsun galiba cocuga vermiyo musun deyince yemiyo napiyim serum mu takayim dedim
kilo vermiyo aslinda ama hic almiyor da
ya geceleri sutlu biskuvi vermeye basladim biliyorum zarari yararindan cok ama kilo alsin artik. biktim herkesin bu cocuk cok zayif demesinden. 10 kilo bu arada.

bir yandan ehliyet sinavlarina calisiyorum. bir an once ehliyetim olsun ozgur kiz olayim

ruza nerelerde ? yine bir yerlerd kayboldu ama takip edemedim

repucan insanlar abartıo ya yemek isteyen çocuğa bişe vermemek mümkün mü,bazen sırf yorum yapmış olmak için konuştuklarını düşünüorum nehır de gec yürüdüğü için yanı 14 aylıkken ne hikmetse çevremdeki herkesın çocuğu 10 aylıkken yürümüş,bence hatırlamadıkları için en iyi ihtimali bi taraflarından uyduruolar ya neyse nehırı yürümeye teşvik etmedıgımı elinden tutup yürütmediğimi söylüolardı çoğununkını duymazdan geliodum valla

selam herkese,
yasemn maşallah kuzuna çok yakışıklı olacak,
vave kayınvalidem eskişehirli bir hafta sonu gitti danişment köyleri sizin köye yakınmı bilmem tabi ama köyde kayınvalidemn dayısı var başkada kimse yok herkes merkezde
oğlum köyde çok eğlendi çok mutlu oldu ama dönünce çok kötü hastalandık 3 gün ateşli gezdk şimdide burnu akıyor boğazında balgam var atamıyor bende çok hastaydım serum falan takılınca biraz düzeldim evde hepimiz hastayız bizden böyle
repu benm oğlumda 10 kilo 82 cm boyu hiç de dert etmyrm çok hareketli nasıl kilo alsınki benm oğlm hiç kahvaltı yapmıyr etrafta söylenenleri çokta dinleme önemli olan boyu uzuyormu sağlı yernde mi
hasta olan herkese geçmiş olsun

valla yaa surekli bir kiyaslama. isin kotusu oz babasi bile yapiyor.
yuruyecek cocuk sen baglasan bile yurur yolunu bulur :)

oglum tek kelime etmiyor yavas yavas bunu da elestirmeye baslarlar. alistik artik

saolasın canım bir geçseydi şu hastalık sen napysn kuzun iyimi :)

Aynıyız kuzum anlattığım gibi işte iç güveysinden hallice:)
Oğlan iyi yeme problemleri dışında bi sıkıntımız yok şuan için çok şükür.
Konuşmasını falan bende hiç dert etmiyorum çünkü babamızda 3 yaşında konuşmuş hazırlıklıyım herşeye Anlıyo dediklerimi buda yeter bana.

senin özel bir sıkıntın peki kusmalrı geçtimi canı sağ olsunda elbette birgün herşeyi yiyecek benm oğlumda şuan konuşmyrki daha küçükler zamanı gelince konuşurlar ama herşeyi anlıyorlar bundan eminim anneyi sıkışınca keyfine göre söylüyor sürekli dede baba ama işine o kolay geliyor büyüyeceklermi yürüyeceklermi derken büyüdüler yürümüyorlar sanki uçuyorlar ve yaramazlıkta sınır tanımıyorlar canları sağ olsun bunada şükür zamanı gelincede konuşarak hiç susumuycaklar

Son düzenleme:
Aynen öyle asyam haklisin..Kusmalari ayni suan bi gelisme yok malesef..gunde 1 e bazende gunasiriya dustu..Gecen hafta sıklasmisti o yuzden bunalmistim bakalim bekliyorum dúzelmesini..

Bu arada memeden keseceklere Allah kolaylik versin Akillari erdikce zorlascak durumunuz..

asyacim haklisin saglikli olsun da diyorum ama millet moral bozmada bir numara malesef. bir daha gelmek istemiyorum resmen bu insanlarla biraraya.

oglanin besiginin tek tarafini cikardim en dusukte oldugu halde tepesine tirmaniyor genelde yataga atliyor ama duser muser. gerci besikte bir kac saat geciriyor zaten gerisi bizim yatakta :) meme bagimliligi artarak devam ediyor amateme yatiricam bunu ben. nasil kesicem hic bilmiyorum istahinin az olmasi da bu yuzden olabilir

Günaydınlarrrr

Dün survıvoru izleyip bi yandan tıkınırken eşim pat diye kilo ver artık dedi, dışardan bakınca öyle kaptırmışımki kendimi susam sokağındaki kurabiye canavarına dönmüşüm, çok üzüldüm Şaka tabi hiç üzülmedim sen bi ver önce bana bi role model ol ondan sonra dedim aynı gazla yemeğe devam ettim..Haspa 100 kilo bana falan filan yapüyür Neyse inceden bi 856881.diyet çalışmalarına başliyim ama pazartesi günü:86:

Repu bizde beşiğin yatağını değiştirdik ince bişey aldık şuan tırmanamıyor ama az kaldı bilmiyorum napcaz..Kenarı kaldırsam hayatta yatmaz kaçıp kaçıp yanımıza gelir gece

günaydınnnn..... uzun zaman oldu yazmayalı, bir koşturmadır gidiyor.. iş yoğun ev yoğun bi taraflarım oturak görmüyor..

utku bey iyi çok şükür. koşturup duruyor.. artık annnnnne diyor, n'sini uzatarak. araba sürer gibi.. kumandayla uzun uzun telefon görüşmeleri yapıyor, öyle dalıyor ki o an gözü hiçbişi görmüyor.. :102: anlamaya başlıyor, herşey gün gün değişiyor ve büyüyor paşam... büyüdüğünü görmek çok güzel..

işler yoğun, süt iznim bitti. :105: ama yine dokuzdan önce okula gelemiyorum, utku bey uyanmıyor çünkü. 23 nisan hazırlıkları başladı. sonra mayıs şenlikleri yılsonu derken bir dönem daha bitecek.

herkese selam eder ufaklıları gözlerinden güzel anneleri yanaklarından öperim.

Gcmis olsun canm. Demek bir tafafin eskisehirli sonucta :) nasil oldunuz iyi misiniz? Ben 1 haftadir cok hastayim grip oldum maskeylen dolasiyorum.azalacagina artti. Grip şeysinin tum endikasyonlarini yasiyorum hapsirmalar tiksirmalar garip hezeyanlar kendini avutmalar Annem sagolsun yardim ediyor bugra ya bakiyor. Evde birinin olmasi buyuk luks boyle 10 tane cocuk buyuturum .
Ruza yi gordum selam ederim gozlerinden operim

bituful diyete olan inancimi kaybettim birak hatirlatma rahat rahat tikiniyim. gecen dogum gunumdu. esim pastanin ceyregini yedi ben de kalanini bir de cikolata almis sanki fit degil fil olmami ister gibi. koca kutu bitmek uzere
ben markette falan o raflardan uZak durdukca buluyor beni, karma bu heralde. benim sisman bir birey olarak hayatimi surdurmem lazim

benim oglumda biraz saflik var. besigin tek tarafi bos inip yanimiza gelmek yerine gelsin alsinlar diye yattigi yerden agliyor suan ayri yatmaya alistirmaya calisiyorum sonra da memeyi kesicem insallah :)

ruzaaaaaa hosgeldin nerelerdesin mudure. ozledik seni de utkunun maceralarini da :)

simdi bituful yazdiya burcak da gelir kesin. simdiden hosgeldin diyelim

paskalya bayrami geliyor. bayiliyorum bu ecnebi bayramlarina. bedavadan ucretli izin yine yakin bir yerlere kacmayi dusunuyoruz insallah oglan gecenki gibi rezil etmez .

bugun icimde burcagi aratmayan bir cosku var. oglani parka goturuyum de o da sevinsin yavrucak

Repuu cumlenin sonuna gelmeden ne kadar enerjik oldugun yansidi bana valla.
Merak etme ben kilolarimla seni hic yalniz birakmicam balik ve ileride balina etli olarak hayatimiza devam edicez
Bu alip gelme sorunsali bizdede var
Dolduruyo benimki abur cuburu eve
Sonra sen yemee diyo!!
Yikkk yaaa
Biz adem ile havvanin torunlariyiz onlar nefsine hakim olamayip yasak meyveyi yiyip cennetten kovulmus..
Ben kimim ki hakim olayiim:86:

sağol vavecim.. ben de sizi öperim. gözünaydın annenler mi geldii... geçmişi okumadım kaçırmışım.. geçmiş olsun bu arada.. dikkat et kendine..

repummm.... paskalya bayramınız mübarek olsun.. nereye gitceniz bakıyım... ikinci çocuk çalışmalarına başlamayın.. önce ben yapcam.
öperim akif paşayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…