2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
bituful naptin ya deran da uzulmustur. ben aglayinca benim oglan da hemen buler duddaklari.
insallah kabul eder isyerin.

selam güzel anneler ve kuduruk bebeleri, cumanız hayırlı olsun
bituful gerçekten çok tatlısınya depresyon kısa sürmüş kuzunun sessiz kalması seni depresyondan kurtarmış arada insan ağlayarakda rahatlıyor akıllı kuzunu öpüyorum. umarım iş yeri teklifini kabul eder.

Ruzam sağol bildiririm pazartesi günü..Ohh ne güzel evin tadını çıkar utkumu öp

Repu bizimkinin bazı kabloları sanırım yanlış takılmış yada bi temassızlık var Ben ağlayınca hiç üzülmez oyun zannedip daha çok gülüyo Geçen gün benden haberiz bi videomu çekmişler gizli onu izlerken çok güldüm bu seferde korkup ağladı değişik pıtırcan anasıgilden:86:

Sağol bebeğim hayırlı cumalar

Sen neler yapıyosun? Yakışıklı, Karizmatik sol ayağını attıra attıra oturan oğluşun nasıl iyimi

Büüüsssürü büssürü ziyaretçi var napıyonuz yazcak bişeymi bulamıyosunuz? benim gibi saçmalayın noolcek..Dün işlerden kafayı kaldıramadım bugun duruyom boş boş

hAhahahahahhh allah seni
belki de senin aglaman aglama gulmen gulme degildir

Sağol bebeğim hayırlı cumalar

Sen neler yapıyosun? Yakışıklı, Karizmatik sol ayağını attıra attıra oturan oğluşun nasıl iyimi

oğlum çok şükür iyi canım ama ateşden kaynaklı sanırım hala direncini toparlayamadı iki adım atıyor düşüyor mızmız önceden böyle değildi 4 gün 38 altına inmeyen ateşimiz oldu ama bunda şükür ben grip oldum çok soğuk hava kar yağsa keşke hava yumuşasa biizde durumlar böyle bizim doktor d vitamini ve demir damlasını kesti sizler kullanıyormusunuz :)

Geçmiş olsun kuzum ya..Hava çok soğuk gerçekten..İçlik alıp giyecem utanmasam yünlü yünlü. d vitaminini kullanıyoruz hala hiç sormadım ne zaman bırakcaz diye.

naber annişler... ben kahvaltımı, temizliğimi yaptım, oğlancığımı uyuttum; şimdi de geldim buraya. oğlan uyanmadan nette bakacaklarıma bakıyım diyorum heyecan yapıyorum bi saatte çoğu bakacağım yere bakamadan uyanıyor, ben bakamadan elimden almaya kalıkıyor bilgisayarı sıpa

ruza, ohh keyfini çıkarın paşayla evde olmanın.

bituful, çocukla üzüntün, yorgunluğun, depresyonun kısa sürüyo, sürmek zorunda da zaten,neşeli böceklere neşeli anneler lazım... inşallah iş durumunu da halledersin. nasıl idare edecek bir idarecin var mı ??

asya, geçmiş olsun canım ikinize de

bituful niye dalga geçiyon len, ben çok üşüyorum, okula giderken termo içlik giyiyorum. hiç olmadı yün katkılı atlet giyiyorum.giymezsem kendimi çıplak hissediyorum artık hatta arkadaşlarla pijama partisi yerine içlik partisi yapma fikrimiz bilem var

slm arkadaslar biraz icimi dokup rahatlamak istedim oglum kardesini cok kiskaniyor hic kucagimiza alamiyoruz emzirirken altini degistirirken hemen kosarak gelip vuruyor simdiden kizim abi dayagi yemeye basladi bide icleniyor galiba cok huzursuz ne yapsam mutlu edemiyorum surekli mizmiz aglayip duruyor geceleri zor uyutuyorum uykusundan bagrarak uyuyor cok degisti beni cok bunaltiyorne yemek yiyor nede uyuyor ALLAH tan kizim uslu karnni doyurup atiyorum besige oylece duruyor insaallah oda azmaz iki cocuklu olmaktan bi skintim yok oglum kiskanmasa kizdan cok o yoruyor beni ne zamanakadar boyle devam edecek bakalim

canım çok tatlısın yaaa en çok tanışmak istediğim kişiler arasındasın
ara ara ben de depresyona girip çıkıyorum hatta çıldırıyorum eve yorgunluktan dilim dışarda geliyorum ama erdemi görünce neşem yerine geliyo süper bişey bu yaa sadece neşem geliyo yorgunluk baki kalıyo ama olsun

Bide bugun süt iznim bitiyor..etkili bi konusma yapip 3.30- 4 gibi cikmam lazim..Eger kabul etmezlerse istifami verecem..dımtısdımtıs bakalim neler olacak:18:
İnşallah kabul ederler ya sonucu bekliyoruzzz hemen yaz
Canım ben iştahı için multivitamin ve demire devam ediyorum
Pariscim canım Allah kolaylık versin bi süre sonra alışır canım ya kızınla ilgilenirken oğluna neyi niçin yaptığını anlatsak belki dinleyip izleye izleye alısabilir tabii iki çocuğu olanlar daha güzel önerilerde bulunabilirler
tekrardan kolay gelsin canım umarım çabucak düzelir

paris, canım öncelikle hayırlı olsun, sağlıcakla kucağına almışsın ne güzel... oğlun olan biteni anlamaya çalışıyodur annesi, tam olarak kafasında oturtamadığı için de huysuzluk yapıyodur. Çok mutlu bir o kadar da zor günlerdir eminim, bi geçiş süreci Allah kolaylık versin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…