2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
günaydın evet çok soğuktu bu sabah istanbul. ben genelde ne alırsam alayım gimdesten helal sertifikası olan ürünler almaya çalışıyorum o kadar sahtekarlıklar var ve o kadar domuzdan yapılan katkı maddeleri varki yediğimiz ekmekte bile domuz kılından yapılan katkı maddeleri var gerçi ben ekmeğimi kendim yapıyorum size de tavsiyem daha diikkatli olun alışveriş yaparken

Canim migrosta baltali ya da aoc nin pastorize, sisede keci sutu var. Bunlarla oluyo. Kutu keci sutuylen olmuyo yogurt. Bu mesajimi izmirden bildiriyorum. Saskoloz smiley.

Baltalinin sise olaniyla denemistim ama boyle inek gibi sert olmamisti. Olmadi bidaha deniyim bakalim.Izmir he kıskandim güzel sehir.Ergenlik anilarim var orda, bak depreşti simdi.isallah bidaha gitme sansım olur:131:

ah gurbet zalim gurbet
ağlatırsın adami
gözümde yaş kalmadi
biraksana yakami

Hala bulamadık yaa burada pek ev yok galiba bide eşyam birazcık çok sığabileceğim ara kat bi ev arıyorum
erdem sabaha karşı 4 te uyandı sabaha kadar tekrar uyumadı uykusuzluktan ölüyorumm çok yorgunum çok habire bişeyler unutuyorum
süt içirmiyorum ama yoğurdu sütçüden inek sütü alıp mayalıyorum aradada günlük sütle mayalıyorum artık sütçüden alınan sütlere de çok güvenmiyorum süt olsun diye özel yem yediriyolarmış ama yapacak bişey yok çocuklarımız bizler kadar şanslı olamayacaklar

sağol bitufulcum Allah cümlemize yardımcı olsun

Dün berbat bi gün geçirdim bissürü bissürü aksilik üst üste geldi..Saat 15.00 ten sonra depresyona girdim Evede geç kaldım, ve geciktiğim için oğlanda uyumadı..Çocukla çalışmanın pişmanlığını ve yorgunluğunu bir kez daha çok şiddetli yaşadım. Onu beşiğine bıraktım ağlarsan ağla hiç bakmicam dedim, ki normalde 5 dk bile durmaz sıkılır..neyse onu bıraktım ve bende kendimi filmlerdeki triple yatağa yüz üstü atıp ergenler gibi 1 saat ağladım Normalde hiç durmayan velet 1 saat orda kendi kendine konuşa konuşa oynadı..Sonra baktım kızım bu tatlılık varken insan depresyonamı girer dedim ona sarıldım ve çıktım..Mutlu son the end:101:

Bide bugun süt iznim bitiyor..etkili bi konusma yapip 3.30- 4 gibi cikmam lazim..Eger kabul etmezlerse istifami verecem..dımtısdımtıs bakalim neler olacak:18:

Bitufulum çok tatlısın yaa... O da anlamış gerginliğini ses çıkarmadan oynayım demiş demek ki... Yerim ben deranımı.. Aferin uzun süre kalınmaz depresyonda hemen çıkman iyi olmuş.. :)) bugun için de hakkında hayırlısı olsun canım. İnşallah kabul ederler. Sonucu bildir bize..

Bugün eşimin kuzeninin nişanı var. İşe gitmedim. Evde olmak ne güzel ya.. Oğluşumu yıkadım.. Koklayıp öpüyorum... :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…