2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
uykusuzluktan olebilirim. gece emzirmelerini kesmeye karar verdim. Allah sabir ve kararlilik versin bana en son 12de emzirdim. 2 kere de emzirmeden gecistirdim bakalim
kolumda su an mizirdandikca salliyorum

Günaydın güzel hatunlarr...

Repucum geçmiş olsun kes artık kesebiliyosan gece beslenmesini gündüz emzir bol bol. uyusunlar artık kesintisiz yahu.

Yasemincim üzülme bişey olmaz şimdi takviye yaparsın geçer..Berimkide çok öğürüp kusan bi bebe olduğu için sabah aç karnına veriyodum öyle şeyleri öğürsede midesi boş oluyodu mide demirin emilimi için aç daha iyi. hele yoğurtla falan hiç olmaz..Enjektörle bızzzkk diye sıkıyodum ağzına kaşıkla verirsin tek seferde.

Tesekkurler yasemincim tac takinca kiz gibi oldu:)
Demiri meyve sularina katabilirsin. Ozellikle mandalina portakallA daha iyi emiliyomus. D vitaminini de corbadan sonra veriyorum. Sen katabilirsin. 1 yas kontrolunde doktor degerlere ne dedi.

günaydın benim oğlumun doğduğundan beri kansızlık sorunu olduğundan hep tedavi dozunda alıyor suan günde 26 damla alıyor bi yandan da araştırması yapılıyor sebebinin aman ihmal etmeyin

bitiful her sabah buraya da yetiyon he git calis

Dogum gunleriniz cok guzel olmus. Ben de oglana 2 yasinda yapiim bari :86: kizimin 1 yas dogum günu bozulan pc de insallah kaybolmaaazz yoksa fururum kendimi!

Bogazim sisti davul gibi cok şuursuzum yedigimi ictigimi konustugumu anlamiyorum. Operim topunuzu

Paris senden etkilendim ruyamda bi tane daha dogurdum

He bi de su laktamil reklamindaki kadinin konusmasina kıl oluyorum he.. her gun demiyor haar gün diyor

bende burdayım vaveyla_esk nasılsın. valla 2 çocukla iyi yetişiyorsun foruma ben biriyle yetişemiyorum bi de çalışmasam hiç nefes almaya vaktim olmuyo

Demir damlasini hep duzenli kullandim ben ama cocüm cok beyaz ve soluk gorunuyor. Goz ici altlari kirmizi ama kansiz gorunmuyor. Yine de bi tahlil yaptirmak da fayda war. Kullanmaya da dewam edeyim bir sure

gece beslenmesini kesmek mibenim oğlan iyice düştü gece hep
ağzında tutacak utanmasa gece 10 kere kalkıp meme istiyor off ben nerde yanlış yaptım

demir damlasını hiç düzenli kullanmadım doktorum olacak damlayı şuruba çevirdi
nedense sonra iyice bıraktık ama demir değeri iyi,çinkosu düşüyo devamlı tırnaklarında beyaz
leke oluştu 1 aydır geçmedi sanırım ek vitamin minarel bişeysine ihityaç var ama doktora götürmek istemiyorum
herkes hasta :2:

vavem buğranın uykusu nassı gece bol uyanıyor mu özele de atabilirsin cevabı nazar olmasın

koca göbeği eritme çalışmaları tekrar başladı biraz inceldim sanırım ama tartı hala 68

merab güzel anneler,
bizde bugün 1 yaşına girdik aşılarımızı olduk tahlillerimizi yaptırdık.
fly canım senin magnetlerin boyu ve kalınlığı kaç cm ne kadar sürede gönderdiler
paris maşşalah prensesine tombiş tombiş bacaklarından öp
bizim doktor ayakkabı konusunda altı sert bileği kavrayan ayakkabı öneriyor adidas spo ayakkabı almıştık bunu sakın giydirmeyin dedi evdede ayakkabıyla gezdirin parmak uçlarında yürümesin dedi ben vicco dan aldım tavsiye ederim

kızlar bizim doktorumuz demir damlasını bırakmamı söyledi bir tane vitamin şurubu verdi içine de 3-4 damla kan damlası damlat bu yeter dedi.ama siz kullanıyorsunuz gerçi ben de baştan beri hiç düzenli vermedin damlayı ya unuttum ya da gümbürtüye gitti.
ben de şikayetçiyim gece emzirmelerinden gerçi ikiye düşürdüm ama yavaş yavaş keseceğim artık. ayrıca kızlar benimki sürekli aramızda yatıyor yatağına koyuyuorz çığlığı basıyor biz de yatamıyoruz inanın nasıl etsek de bu duruma çözüm bulsak salonda koltukta gayet iyi yatıyor yatak odasına geçiyoruz yatağına koyuyoruz başlıyor ağlamaya

iyiki doğmuş ve sen iyiki doğurmuşsun yavrunu güzel anne nice senelere

ya ben de zayıflayamıyorum yemek yemeyi de çok seviyorum rejim bana göre değil arkadaş hayatta yapamam spor yapabilirim ancak işten geliyorum yemin ediyorum yorgunluktan bayılacam bir de dert tuttu burdakilerini birbirini döven dövene ah bir kar yağsa bunlar da dışarı çıkamaz ama nerde

repu geçmiş olsun tez zamanda atlatırsın inşallah

repu geçmiş olsun tez zamanda atlatırsın inşallah
sağol canım. aynı bizimki de oyle kendi yatağında yatmıyor. ilk gece beslemesini keseceğim sonra yatağına alıştıracağım sonra odasını ayıracağım. ilkokul çağına girmeden yapabilirsem iyi
doğum gününüz kutlu olsun. ben de bulamadım ayağından çıkmayan ama hem de rahat olan, hafif bi ayakkabı :26:
gece beslenmesini kesmek mibenim oğlan iyice düştü gece hep
ağzında tutacak utanmasa gece 10 kere kalkıp meme istiyor off ben nerde yanlış yaptım

ben hatayı her ağlayışında meme vermekle yaptım. oğlan memeyi ilaç, ninni, yemek, eğlence ne ararsa onda buluyo şimdi. biyere kafasını çarpsa hemen ağlaya ağlaya memeye gelip gözlerini ovuşturuyo.

ah ahhh, dün 4 e kadar iyiydi 1 kere uyandı sadece. 4 ten sonra ağlamaya başladı. 1 saat boyunca sallladım sürekli uyandı ağladı ağladı. eşimi diğer odaya attığım halde yine gelip karışıyo! "bugün yapmak zorundasın değil mi sanki başka gün yok" diye.
yahu 6 aylık olalı beri ne zaman denesem aynı şeyi yaptı.sonra "tamam bu gece son. hadi bu gece de emzir "diye.
sonunda bütün sinirimi ondan çıkardım. defoooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllll dedim

4.55 de mağlup oldum. 1-2 dklığına verdim memeyi. ama otuttum onu oyle verdim. uyuyamayacağı şekilde. mememe yaslanmaya çalıştıkca geri çekildim. otururken uyuyamayınca da sinirlendi ilgisini çekmedi meme. bu sefer ayağımda sallayınca tamamen uyudu.

saat 8 e doğru artık uykumu alamamamın deliliğiyle yattığım yerden sokuşturdum ağzına 1-2 saat uyuyayım diye.
ama pes etmek yok. bu gece hiç vermemeye çalışacağım. bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…