2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
merab güzel anneler,
bizde bugün 1 yaşına girdik aşılarımızı olduk tahlillerimizi yaptırdık.
fly canım senin magnetlerin boyu ve kalınlığı kaç cm ne kadar sürede gönderdiler
paris maşşalah prensesine tombiş tombiş bacaklarından öp
bizim doktor ayakkabı konusunda altı sert bileği kavrayan ayakkabı öneriyor adidas spo ayakkabı almıştık bunu sakın giydirmeyin dedi evdede ayakkabıyla gezdirin parmak uçlarında yürümesin dedi ben vicco dan aldım tavsiye ederim

Vicco nun ayakkabilari cok guzel.
Magnet konusunda bisey demek isterim ben oglumnkileri kalin kiziminkilerin sadece bir farkli resmini ince yaptirdim. İnce cok guzel. Boyutu 9_13 cm. Diyecegim su kalinlar cok kaba duruyor ve katlari ayrildi gelir gelmez. Ben tekrar yapistirdim

Paris canım allah analı babalı büyütsun inşallah hayırlı bi evlat olsun.
Ayakkabı konusulmus bu arada biz nike ilk adım kullanıyoruz çok memnunuz tavsiye ederim

ben magnet yaptırmadım ama güzel oluyo
ayakkabı vicco yada bobux düşünüyorum :26:

Bende artık meyvesine karıştırayım bari pekmeze düzenli olarak başladım bugün itibariyle.veriyodum ama düzenli değil
Repu geçmiş olsun canım inş. gece emmesi bu kez kökünden hallolur ömür boyu emecek değillerya az kaldı sabııır:KK19:
Yeldacığım bugün doktoru aradım sonuçlara baktı ben çok eksik diyodum adam alt sınırda eksiklik yok günde bi kaşık pekmez ver yeterli enfeksiyonuda geçmiş antibiyotik verme daha dedi moralimi düzeltti evde ne zamn çişe tutsam hemen yapan çocuk hastanede inat etti yarım saat tuttum ancak çıkardı çiş gördüğüme hiç bu kadar sevinmemiştim:KK52:
Asya doğum gününüz kutlu olsun:nazar:
Çiğdem bizde aramıza yatırıyoruz böyle çok mutluyum oooh sarılıyorum yatıyorum ama sabah o kadar sıkıştırmışki beni köşeye bütün yatak onunmuş gibi yatıyo geçen gün eşim yataktan düşmüş sabah çekyatta yatıyodu:KK52:

Bıtuful d vitamini ve demiri berabermi veriyosun sabah aç karnına sorun olmaz değilmi birde kaç damla veriyosun epeyce olmuş vermeyeli gerçi doktor gerek yok ilaca pekmez ver yeter çok düşük değil alt sınırda dedi ama

Bende artık meyvesine karıştırayım bari pekmeze düzenli olarak başladım bugün itibariyle.veriyodum ama düzenli değil
Repu geçmiş olsun canım inş. gece emmesi bu kez kökünden hallolur ömür boyu emecek değillerya az kaldı sabııır:KK19:
Yeldacığım bugün doktoru aradım sonuçlara baktı ben çok eksik diyodum adam alt sınırda eksiklik yok günde bi kaşık pekmez ver yeterli enfeksiyonuda geçmiş antibiyotik verme daha dedi moralimi düzeltti evde ne zamn çişe tutsam hemen yapan çocuk hastanede inat etti yarım saat tuttum ancak çıkardı çiş gördüğüme hiç bu kadar sevinmemiştim:KK52:
Asya doğum gününüz kutlu olsun:nazar:
Çiğdem bizde aramıza yatırıyoruz böyle çok mutluyum oooh sarılıyorum yatıyorum ama sabah o kadar sıkıştırmışki beni köşeye bütün yatak onunmuş gibi yatıyo geçen gün eşim yataktan düşmüş sabah çekyatta yatıyodu:KK52:

günaydın yasemn ben de çok mutluyum onunla yatmaktan ne güzel yatarken elini öpüyorum sarılıyorum izliyorum ama bir süre sonra artık sıkıntı veriyor o kadar deli yatıyor ki kafası kolumun altında yastığımın yanında ayaklar babanın ağzında daha neler neler kocamla kardeş gibi geçinip gidiyorduk ki :KK52:kızımız da aramızdaki kardeşlik bağını daha da güçlendirdi böyle yaparak:KK9:

ya ben de zayıflayamıyorum yemek yemeyi de çok seviyorum rejim bana göre değil arkadaş hayatta yapamam spor yapabilirim ancak işten geliyorum yemin ediyorum yorgunluktan bayılacam bir de dert tuttu burdakilerini birbirini döven dövene ah bir kar yağsa bunlar da dışarı çıkamaz ama nerde

al bendende o kadar.bende çok severim yemeği.spor yapacak ne zamanım var nede takatim.iş ev çocuk zaten geberiyorum uykusuzluktan.bu sebeplerden ötürü kendime daha iyi bakmalıyım düşüncesiyle bol bol yiyorum:))ama zayıflamayıda çok istiyorum.

Hay evribadi:KK53: günaydın günün ilk mesajı yine benden (vavecan kusura bakma)

Sabah sabah Yüzüme maske yapıyım dedim dolanıyom bembeyaz ortada bi hasta gelse kalp krizi geçircek işallah kapı falan çalmaz:86:

Repu nooldu kuzu çokmu hastasın?

Yasemincim ben kan damlası 2 ay kullandım düzenli 10.ayda bıraktım sabah aç karnına kilosu kadar veriliyo 10 kg ise 10 damla mesela..d vitamini farketmiyo öğlen veriyorum 3 damla ama düzenli değil bi gün verirsem öbür gün unutuyorum:/ ilaç olunca unutmuyoruz ama bu d vitaminini kimse kaile almıyor düzenli vereni duymadım daha:KK53:

Sabah sabah duygulandım halime acıyan arkadaşlarım yarın gece dışarı çıkarcaklarmış beni:KK25:Doğumdan önce bütün aktiviteleri doyduğum için oğlumdan sonra çokta ihtiyaç duymuyodum açıkçası..Ama insanın bikaç tane sağlam dostunun olması çok güzel mutlu ediyolar beni çok..Oğlanı uyutup babaya atacam gecelere akacam:KK53::KK76:

Bu sayfaya başladınmı doldurasım geliyor yahu..22 Şubatta yakın arkadaşımın düğünü var msj attım kilo vermem lazım gel şu düğünü yaza alalım diye pek sıcak bakmadı:KK53: kilo vermem lazım kıyafet bulmam lazım haftasonu baya elbise denedim spor ama klasik tarzda (abiye giymiyorum çünkü) neyse bide utanmadan dar istiyorum, aman Allahım ya hiçbirimi güzel durmaz..Bildiğin streç filme sarılmış deniz anası gibi oldum:KK53:

Hay evribadi:KK53: günaydın günün ilk mesajı yine benden (vavecan kusura bakma)

Sabah sabah Yüzüme maske yapıyım dedim dolanıyom bembeyaz ortada bi hasta gelse kalp krizi geçircek işallah kapı falan çalmaz:86:

Repu nooldu kuzu çokmu hastasın?

Yasemincim ben kan damlası 2 ay kullandım düzenli 10.ayda bıraktım sabah aç karnına kilosu kadar veriliyo 10 kg ise 10 damla mesela..d vitamini farketmiyo öğlen veriyorum 3 damla ama düzenli değil bi gün verirsem öbür gün unutuyorum:/ ilaç olunca unutmuyoruz ama bu d vitaminini kimse kaile almıyor düzenli vereni duymadım daha:KK53:

Mahallenin delisi is yerinde maske mi yapiyon :KK53: kahveyle yap daha korkunc oluyo

Gunaydin bu arada cemaat :86:

Bıtuful d vitamini ve demiri berabermi veriyosun sabah aç karnına sorun olmaz değilmi birde kaç damla veriyosun epeyce olmuş vermeyeli gerçi doktor gerek yok ilaca pekmez ver yeter çok düşük değil alt sınırda dedi ama

Yasemin beni neden arkadasin olarak kabul etmiyon :KK30: yuzumu gormek istemiyon mu :KK53:

Mahallenin delisi is yerinde maske mi yapiyon :KK53: kahveyle yap daha korkunc oluyo

Gunaydin bu arada cemaat :86:

Hee napim canım sıkıldı alet edavatımıda evde unutmuşum sağım yapamadım.:KK30:

günaydın iş yerinde maske mi senden başka kimse yokmu orda iyiymiş valla:)

Varda 10 de geliyolarben sabahın köründe burdayım, maske yaptım şarkı falan süledim kendi kendime:KK53:

günaydınnn.iş yerinden kaçak yazıyorumda günaydın demeyi atlamışım:))iyiyimm sen nassın.coluk çocuk nasıl.

Ellerinden öper deyzesi uğraşıyos işte noolsun..Bende çok kaçak yazıyorum arada tel cebimde bi cevap yazıp işe geri dönüyorum:86:

X