2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
fulyacım senın kuzun azcık geçe kalmış gb.. bn uyuttum hatta tam dort kez uyandı bıle:KK53:

doğum gunu fotograflarına baktım,hersy cok guzel gorunuo,bu arada çok sevımlı bı gülümsemen var valla cok tatlıydınız ailecek oldgunuz fotoda :KK34:

Ay evet burçak ya babişi ankaraya yolculadık biz biraz daha burdayız zorunlu sebeplerden dolayı o yüzden uykusuda geç saate kaldı .
Teşekkür ederiz canım iltifatların için:KK17::KK17:

Herkes ugrassin bu gece bütün fotolari koysun sabah 6 da kalkacam zaten ilk isim bakacem:KK53:

Cigdem nerde ya hakketen küstümu yoksa yok canim olamaz heralde sakaysa hic komik degil gercekse komik:44:

Burçak senin nick yazıp görsellerde aratınca hep tabak çanak çıkıyo:KK1:
Bıtuful yazınca tuhaf bi adam çıkıyo 6.sırada bıt var:KK53:
fulya sende uçaklar çıkıyo ilaç çıkmıyo:KK37:
Ve benim işim gücüm olmadığı nasılda belli luzumsuz şeylerle uğraşma saatim

o tabak çanakçılar kk dakı populeritemi kullanıp reklam yapmaya çalışıolar:KK37::KK37:

burçak86 nın patentını alıcam marka olucam:KK76::KK76:

Günaydın hanımlar gece bende geyik yapacaktım şarjım bitti:KK14:
Saol yasemincim amin canım
Bituful dediğini görev edindim hemen bir iki foto buldum yeni ekledim bakacan diye, dün güzel havadan esinlenip parka gittik çimlerde yuvarlandık yemek yemeyen oğlum çim toprak yedi fotoları koymaya çalıştım olmadı :KK43:
4 gündür kayınvalidemlerdeyim bugün annemlere geçiyorum ikihafta daha ist deyiz yağmur geceler yağsa keşke gündüzleri oğluşla biraz gezmek istiyorum
Evet bugün oğluşla köprü trafiğine gireceğim ilk kez bi başıma :18: :18: şans dileyin kızlar uslu uslu otursun koltuğunda
Öperim hepinizi güzel günler dilerim

Tuaf adam dedigin javier bardem nickimin hikayesi o adamdir yerim:KK1:

Gunaydin ve iyi haftalar bu arada..

Fly hemen bakiyorum tebrikler:KK19:

Baltasar avatarini yidigim pamugun anasi naber:KK16:

Bizimki cok yaramaz oldu eskiden pusetiyle cok rahat gezerdik artik durmak istemiyo pek..mesela pusetle giderken o ayakta durcakmis öyle istekleri var:KK53: oyuncaklara bindirdim dun eglence merkezinde inmek istemedi ortaligi ayaga kaldirdi cigliklariyla cok erken basladilar yahu isteklere:KK31:
Daha 2 disimiz var ama ustler kabarmis ve morarmis onun sıkıntısida var garibimde hakli aslinda.
Hava yine sahane ne guzel kisi yasayamadan yaz gelcek.
1 haftadir hic sut icmiyo biberon bardak falan hic almiyo ne olcak bilmiyorum tahil falan koyup vermeye calisiyorum ama kasikla tabi sade ictiginin yerini tutmaz ama bakalim..

Ay evet burçak ya babihanşi ankaraya yolculadık biz biraz daha burdayız zorunlu sebeplerden dolayı o yüzden uykusuda geç saate kaldı .
Teşekkür ederiz canım iltifatların için:KK17::KK17:

Hani yaa ben niden goremiyom. Herkes bizi goruyo ben goremiyom iyi mi :KK53:

merhaba anneler bebeği hasta olanlara geçmiş olsun doğumgünü geçenler gelecek olanlar doğum gününüz kutlu olsunbiz çarşamba yaptık doğumgünümüzü fotoları ekleyecem arkadaşlardan toplayıp ama çok güzel fotolar yok açıkçası neyse perşembe de erzuruma götürdüm çiçeğimi kontrol için her şey gayet iyi boyumuz 85 cm kilomuz 11.460 çıktı buna şükür cuma aşımızı olduk çok ağladı nedense ama ateşimiz hiç çıkmadı cumartesi misafirlerim vardı yemekli bir de üzerine yakalama çıktı akşama doğru adliyede geçirdim zamanımı pazar günü tüm gün yorgunluk üstümdeydi şimdi de işteyim diğer arkadaş hamileydi o bu hafta raporlu anlayacağınız çok yoğun geçecek şimdiden cuma gelse de kurtulsam diyorum ya bir de benim kızım artık maşallah:nazar::nazar::nazar:çok iyi yürüyor kendini öyle bir ayarlıyor ki düşme falan da kalmadı bir de son olarak benim kızın arka azılar çıkıyor iyice şişmiş 4 parmak ağızda parmakları kemiriyorum şimdilik bu kadar fırsat bulduğum ilk anda fotoları yükleyecem hoşçakalın

selammm herkeze ben 16.01.2014 tarihinde bi prenses dunyaya geirmis bulunmaktayim:emir_bebek:cok tatli bi kizim oldu teyzeleri ALLAHA sukur sagligi sihati yerinde bugun hastaneden ciktik oglum daha farketmedi bakalim yeni hayatimizda ne gbi degisiklikler olucak burdan anlatirim sizde tecrubelenmis olursunuz:KK53:

Parisss hayırlı uğurlu olsun canım çok sevindim sağlıkla kucağına almışsın maşallah size allah yardımcın olsun kokla minik kuzunu benim içinde

selammm herkeze ben 16.01.2014 tarihinde bi prenses dunyaya geirmis bulunmaktayim:emir_bebek:cok tatli bi kizim oldu teyzeleri ALLAHA sukur sagligi sihati yerinde bugun hastaneden ciktik oglum daha farketmedi bakalim yeni hayatimizda ne gbi degisiklikler olucak burdan anlatirim sizde tecrubelenmis olursunuz:KK53:

canım kurtulmuşsun çok sevindim allah analı babalı büyütsün cennet kokan prensesi kocaman kocaman öp benim için :)

pariss hayırlı olsun canım,

çok yoruluyorum ben yaaa:KK43:
sizleri çok özledim,soran arkadaşlarrr kağan bırakmıyor ki gelemiyorum
sizler iyisiniz inşallah :KK8:

X