2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
biz de artık yürüyoruz,4 dişimiz var,
lamba anne baba geldi kuş,düt,ve mırıldanmalarımız çok arttı
ayakkabı almadım henüz sizler aldınız mı?
bobux almayı düşünüyorum ama adidasın ev ayakkabısından bulursam da alabilirim
devamlı evdeyim bunaldım artık yaa bağımlı bir anneyim sanırım offf
uykularımız yine aynı uykusuz dolanıyorum davamlı :KK52:
demir ilacını ve d vit i 9 aylıkken bıraktım şimdi vitamin vermeli miyim?

ruşeym i bizlerle tanıştıran vaveme sonsuz teşekkürler,
:KK16:

heh he canim benim :KK16: ihmal etme burayi yaz arada. Ayakkabi vicco ve lcw dan aldim. 1 ayi gecti yuruyeli ayakkabilar da kuculdu. Dun sehre inemeyince :KK53: ilceden markasiz bisey aldik. Gayet de anatomic :KK53: bi sure idare etsin

Burdan yazayim, Paris gozun aydin olsun saglikla buyut kizini cok sevindim :KK16:

selammm herkeze ben 16.01.2014 tarihinde bi prenses dunyaya geirmis bulunmaktayim:emir_bebek:cok tatli bi kizim oldu teyzeleri ALLAHA sukur sagligi sihati yerinde bugun hastaneden ciktik oglum daha farketmedi bakalim yeni hayatimizda ne gbi degisiklikler olucak burdan anlatirim sizde tecrubelenmis olursunuz:KK53:

pariscimm.. hayırlı uğurlu olsun, çok sevindim.. doğumun nasıl oldu kolay mı anlat fırsat buldukça.. darısı bana yazmışım ya bi arkadaşla konuşurken döndüm bi baktım darısı bana yazıyorr... :KK30: bilinç altı demekki.. :KK30::KK30:

fulyacım çok güzel çıkmışsınız bütün fotolarda... hayırlı yaşlar olsun inşallah akifime... :KK54::KK54::KK54:

çiğdem maşallah kızının boyuna posuna... :nazar::nazar:

tuğbacım paşamın boyu kilosu da çok güzel maşallah... :nazar::nazar:

paris hayırlı olsun sağlıcakla büyütürsün inşallah
tuğba ben kızıma doğduğundan itibaren shooshoos diye bir marka var onun patiklerini kullandım şimdi de ayakkabısını alacam dört gözle butikbebe veya unnaddoya düşmesini bekliyorum istersen sen de bir bak aslında adidastan almak istiyorum ama yaza alırım buralar kış açık renk giydiremem diye düşündüm bilmem ki yanlış mı ettim:KK53:

heh he canim benim :KK16: ihmal etme burayi yaz arada. Ayakkabi vicco ve lcw dan aldim. 1 ayi gecti yuruyeli ayakkabilar da kuculdu. Dun sehre inemeyince :KK53: ilceden markasiz bisey aldik. Gayet de anatomic :KK53: bi sure idare etsin

Burdan yazayim, Paris gozun aydin olsun saglikla buyut kizini cok sevindim :KK16:

kız benim oğlanın ayakkaları 22 numara biraz daha geç kalırsam ilk adım şeysi bulamıcam 22 numara son:KK52:
he doktorlar evde ayakkabı giymesin diyo ya bide tam yürümüyor yani biraz denge sorunu var bugün çenesini ve yanağını morarttı
ayakkabı da ayağına dolanmasın deyom,ama bobux u inceledim güzel bişey:KK76:
yaptım yine bi pimpirik ruzaaa:KK52:

tuğba ben kızıma doğduğundan itibaren shooshoos diye bir marka var onun patiklerini kullandım şimdi de ayakkabısını alacam dört gözle butikbebe veya unnaddoya düşmesini bekliyorum istersen sen de bir bak aslında adidastan almak istiyorum ama yaza alırım buralar kış açık renk giydiremem diye düşündüm bilmem ki yanlış mı ettim:KK53:

o da neymiş kız ben de unnado takipçisiyim bezi ordan alıyom ve bir çok ihtiyacı neden duymadım ki ola
sen baaa mesaj at kampanyaya girince :KK37:
adidasın da tabanları çok kalın yaa benimki yürümeyi tam beceremiyor yaza alıcam artık:KK55:

ben de boy kilo paylaşımı yapayım bariiii
kilomuz henüz 10 bile olmadı 9750 yaramıyo yedikleri anacım ince benim oğlan
boyu 81 cm bizden bu kadar:KK53:

Parisss hayırlı uğurlu olsun canım çok sevindim sağlıkla kucağına almışsın maşallah size allah yardımcın olsun kokla minik kuzunu benim içinde

canım kurtulmuşsun çok sevindim allah analı babalı büyütsün cennet kokan prensesi kocaman kocaman öp benim için :)

paris allah anali babali abili buyutsun :) cok ozendim yaa :KK1:

pariss hayırlı olsun canım,

çok yoruluyorum ben yaaa:KK43:
sizleri çok özledim,soran arkadaşlarrr kağan bırakmıyor ki gelemiyorum
sizler iyisiniz inşallah :KK8:

pariscimm.. hayırlı uğurlu olsun, çok sevindim.. doğumun nasıl oldu kolay mı anlat fırsat buldukça.. darısı bana yazmışım ya bi arkadaşla konuşurken döndüm bi baktım darısı bana yazıyorr... :KK30: bilinç altı demekki.. :KK30::KK30:

fulyacım çok güzel çıkmışsınız bütün fotolarda... hayırlı yaşlar olsun inşallah akifime... :KK54::KK54::KK54:

çiğdem maşallah kızının boyuna posuna... :nazar::nazar:

tuğbacım paşamın boyu kilosu da çok güzel maşallah... :nazar::nazar:

saolun teyzeleri dogum biraz zor oldu kizim 4270 kilo dogdu masallah:nazar:resmini ekliycem baarsiniz

Oyyy pariscim icine oyle dogmustu, o tarihte geldi Allah bağislasin cok mutlu oldum..iki bebisle Allah kolaylik versin:KK16:

Tubacim bende bugun bazi arkadaslarla konusmustum ne olcak bu kosturmacanin sonu diye:KK53: cok yoruluyorum ve kendime hic vakit ayiramiyorum..firsat yarat yaz kagancimida opuyorum

Cigdem masallah kuzuna boylu poslu olacak anası gibi.:nazar:

kız benim oğlanın ayakkaları 22 numara biraz daha geç kalırsam ilk adım şeysi bulamıcam 22 numara son:KK52:
he doktorlar evde ayakkabı giymesin diyo ya bide tam yürümüyor yani biraz denge sorunu var bugün çenesini ve yanağını morarttı
ayakkabı da ayağına dolanmasın deyom,ama bobux u inceledim güzel bişey:KK76:
yaptım yine bi pimpirik ruzaaa:KK52:

Bugranin 21 numara :) ben 1 ay demisim cocuk kasim 28 den beri yuruyormus ne heyecansiz bir anneyim :KK53:

Ayrica maasallah yurumeye basladi demek :KK16: he bi de bu kadar düsünme rahat ol operim

SelaMmmm herkeze paris hayirli ugurlu olsun darisi bizim basimiza ins :-)

Kizlar nasilsiniz bizde dogum gunumuzu atlattik cok sukur guzel gecti resim yuklemeye calistim beceremedim gene calisicam ins bakarsiniz baska kmin dogum gunu olduysa hayirli ugurlu olsun...:nazar:

Guzel saglikli ayakkabi bulursaniz banada soyleyin kizlar bende araştırıyorum lcw dan aldim ama cok cikiyor ayagindan modelide cok güzeldi...

Optum hepinizi görüşürüz...:21:

Son düzenleyen: Moderatör:
Paris hayırlı uğurlu olsun Allah kolaylıklar versin maşallah :nazar:çok iyi kg tabi zor olmuştur o kiloda çocuk doğurmak kolaymı birazda özendim sana böylece ikisi bir arada büyücek gitcek sende biraz yıpranırsın ama 5 yılda bi yıpranmaktan iyidir:KK4:Sen nasılsın doğum hikayeni bekliyoruz en yakın zamanda bu kez herşey daha kolay olur tecrübeli anne oldun artık.
Yeldacım maşallah çok güzel görünüyorsunuz prenses çok şık olmuş popoşunu yerim onun
Ayakabı adidastan aldım bende sert taban yürüyemez diyodum ama çok rahat yürüdü diğer deri tabanlı vicco dan daha rahat yürüyor ve sevimli görünüyor çok beğendim:KK34:.
Fulyacım sizde çok tatlısınız ailecek:KK16:
Çiğdem kızının maşallah boyuna posuna çok iyi:nazar:

repu kagan nerdesiniz siz :KK20:
Bugün doktor kontrolundeydik yine çok moralimi bozdu şimdi baktım netten sonuçlara kan ve demir değerleri baya düşük enfeksiyonda bitmeye yaklaşmış ama tam bitmemiş görünüyor kan damlasını vermediğime çok pişmanım sanki benim yüzümden kansız kalmış gibi hissettim gibi değil öyle oldu kusuyo öğürüyo diye vermedim keşke verseydim d vitaminide aynı şekilde kızlar yoğurduna filan katıp veren varmı nasıl bi karışıma katabilirim ben bu iki damlayı ah kafam ah:KK50:
Annelik nasıl bilşey böyle en ufak bişey ihmale gelmiyo herşey zamanında hatasız ve mükemmel olması gerekiyo bezi yemeği eğitimi ilacı aşısı uykusu tam dakik olmak zorunda telafisi olmuyo hiçbişeyin çok zor meslek çoook:18:

repu kagan nerdesiniz siz :KK20:
Bugün doktor kontrolundeydik yine çok moralimi bozdu şimdi baktım netten sonuçlara kan ve demir değerleri baya düşük enfeksiyonda bitmeye yaklaşmış ama tam bitmemiş görünüyor kan damlasını vermediğime çok pişmanım sanki benim yüzümden kansız kalmış gibi hissettim gibi değil öyle oldu kusuyo öğürüyo diye vermedim keşke verseydim d vitaminide aynı şekilde kızlar yoğurduna filan katıp veren varmı nasıl bi karışıma katabilirim ben bu iki damlayı ah kafam ah:KK50:
Annelik nasıl bilşey böyle en ufak bişey ihmale gelmiyo herşey zamanında hatasız ve mükemmel olması gerekiyo bezi yemeği eğitimi ilacı aşısı uykusu tam dakik olmak zorunda telafisi olmuyo hiçbişeyin çok zor meslek çoook:18:

hastayim bi kac gundur. yazamadim
ben sadece d vitamini veriyorum. damlaligi var 1ml veriliyo gunde. verirken komik bi ses cikiyo oglanin cok hosuna gidiyo :KK53: hemen aciyo agzini.

demir damlasi vermediler bize burda pek vereni gormedim. hergun 1 yumurta yediriyorum. hemen hmen hergun 2 kofte yediriyorum aliyordur insallah gerekn demiri :18:

X