2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
albüm nası oluşturuyosunuz ya. albüm ismi yaptım tamam. dosya ekle diyo ekliyorum yüzde yüz olunca hepsi kayboluyo. nası yapıyosunuz

Fulya maşallah küçük prens çok tatlı kurabiyelerin pastan ve magnet harika görünüyor bizimde 15 ocak haftasonuda biz yapcaz partimizi bakalım
Vave maşallah iyi kiloları boyları hastalıklardanda uzak olurlarsa herşey süper ama nasıl oluyosa kurtulamıyoruzNe kadar çeşitli ateşölçerler var ya bi karar kılamamışlar hangisi en sağlıklıysa onu üretselerya
Yeldacım düzeldi baya önceye göre çok iyi diyebilirim annemden net bi bilgi alamadım yoksa ruzada sormuştu yazcam okuduklarını bence çok etkili oldu ve hala iyi hastalık durumundan biraz huzursuzlandı yoksa normal hali çok değişti maşallah da diyim kendimden korkar oldum Allah bozmasın

Burçak nerdesin yaw bıtufulda yok ruzada boş bırakmayın buraları

eskı enerjim yok bebeım yetişemıom buraya

bnm mınık faremde koca haftayı ateslı gecırdı ctesı düzeldi çok şükür,bır yas aşısı ates yaptı kuzumda... darısı tüm iyileşemeyen yavrulara

Yasemincim teşekkür ederiz canımm darısı sizin başınıza çok çok güzel geçer umarım

Burçak bizdede ateş yaptı ama keyifliydi sıpam ölçtürmüyodu da iki kere ilaç verdim geçti sonra

Bütün kızlar toplanmış burçak yasemin yelda iyi geceler :) kuzularımı uyutuyonuz benim gibi

fulyacım senın kuzun azcık geçe kalmış gb.. bn uyuttum hatta tam dort kez uyandı bıle

doğum gunu fotograflarına baktım,hersy cok guzel gorunuo,bu arada çok sevımlı bı gülümsemen var valla cok tatlıydınız ailecek oldgunuz fotoda

Fulyacım uyudu gitti yoksa imkansız neti açtırmıyo sıpa uyuma şeklimiz baba oğlan bide ben yatağa yatıyoruz bütün ışıklar sesler kesiliyo bi sağa yuvarlıyo kendini bi sola en son ayak ucunda uyuyup kalıyo tam komedi
Burçak nasıl enerjin olmaz toparlan hemen eski burçağı geri istiyoruz senin enerjini yerine nasıl getireceğimi biliyorum hemen polemik başlatmam lazım

Ay bide aşımız var ertenelen tam herşy geçti derken bide aşı ateşi çıkacak başımıza inş. kolay atlatır yavrucuğum

hakketten yahu heyecan kalmadı forumda,sevıorum hepinizi çatamıorum da
ayrıca albüm yapıosun hiç haber vermıosun bacım

Ay bide aşımız var ertenelen tam herşy geçti derken bide aşı ateşi çıkacak başımıza inş. kolay atlatır yavrucuğum

ya bızde huzursuzluk fılan da yaptı bı de uzun sürünce dedım heralde enfeksıyon.. doktora gıttık muaynede bişi çıkmadı,ıdrar tahlılı yapalım dedı dr,bnm sıpadan ıdrar alamadık,ıdrar poşetı alıp eve geldik,baktım bızımkı ıyıleşti,bı doktora gıdıp bızı süründüresı varmış

ne zaman hastalansa bole sacma salak bı dr macerasından sonra iyileşio bızımkı ilaça bıle gerek kalmıo cogu zaman

inş sizde sıkıntı yapmaz,bızde altı ay aşısı da fena çarpmıştı nehırı,o yuzden ben beklıodum belkı de düşünce gücümle hasta ettım kızımı,bilemıorum artık

Sorma ya hava iki gündür muhteşem tam gezme havası ama yağmur geliyomuş sen bütün kurtlarından kurtulmuşsun ben sadece kadir has ve metroport yaptım oralarda baydı
Burçak iyice tırstım bende şimdi negatif enerji salgılıyorum kesin ateşlenir:18:

Daha iyiyim cancazim uzak kaldik biraz

Kalip geyigin dibine vurmak isterdim ama isim var..Yarin gorusuruz operim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…