2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Aleyna canim ben de henuz vermedim kivi. Vermeyi dusuyorum ama biraz daha zaman gecsin. Yumurta beyazi ve gunluk olmasa da bal veriyorum. İnek sutunu de icmeye basladi . Birden yukleme yapmayayim yavas yavas veriyorum yenileri

Pöff yirmi sayfa oku oku bitmedi, bir de resmen beğenmeyin der gibi olmuş. Tuğba selam göndermiş mesela, bu mesajınızda size katılıyorum diye beğeniyorum, saçma olmuş

Selermcim gözünüz aydın, teyzeliğin de hayırlı olsun Hayırlı sağlıklı bir evlat olur inşallah.

Yasemincim çok geçmiş olsun Murat'a, inşallah daha iyidir şimdi.

Bir iki gün sabah erken uyandırsan gece erken uyuması için? Tabi bayağı bir huysuzluk yapar ama düzene girmesi için birkaç gün katlanırsan iyi olur. Dişin de etkisi vardır, bizimki birkaç gündür geç uyuyordu hep, dişinin ucu çıkrıktan sonra dün bir saat daha erken uyudu.

Selam kizlar. Seviyeli sohbetler keyifli paylasimlar herkese. Dil cikarma smiley.

Yaw bebelere kivi veriyomusunuz. Versemmiki sikildim ayni seyleri vermekten ama korkuyorum da alerji olur diye. Damdan duser gibi oldu biraz sanirim. :)

Ben veriyorum kivi arada. Ama elmayla filan karıştırarak. Bir şey olmadı sanırsam. Arada poposu hafif kızarıyor ama kiviye bağlasam mı bilemedim :44:

oglan iyilesti ben iyilesemedim gecmisi okuyamadim basim catliyo. opuyorum. dogumgunu gecmis ve gelen tum bebeklerin dogum gunu kutlu olsun.

oglan iyilesti ben iyilesemedim gecmisi okuyamadim basim catliyo. opuyorum. dogumgunu gecmis ve gelen tum bebeklerin dogum gunu kutlu olsun.

geçmiş olsun bende öyle ya 10 gündür grip fatih toparladı sayılır da benim epey uzun sürdü. Rabbim başka keder vermesin inş

Ay hasta olanlara geçmiş olsun bende olduğu gibi herkes de önce çocuk sonra kendimiz hasta olmuşuz umarım herkes iyileşir. Ne gripmis yaa git artık gittt.

Son iğneyi yaptırdık ama hala tam geçmemiş diyo doktor neyseki ateşi yükselmiyo yapıştı virüsler paçamıza bırakmıyolar nasıl iş anlamadım
Kızlar günlük filan yazan varmı oğlumun hiçbişeyini doğru dürüst kaydedemedim keşke doğduğu günden günlük yazsaymışım şimdi başlıcam ama herşeye geç oldu dişler çıktı yürüdü emekledi hiçbirini yazmadım bi iki video kaydı var foto var başka bişey yok elimde mesela mektup yazan varmı doğumdaki duygulşarımı bile unutmaya başladım balık yasemin oldum
Selerm nasılsın şekerim

nannen geçiş dönemi diyolar ben inanıyorum bi süreç gibi herşeyi uygulasanda çocuk sık uyanıyo bi zman sonra düzene girecek bence 40 ından sonra düzelir 6 ayı dolsursun yok yaşına girsin derler ama kiminde olur kiminde olmaz belki yaşlarını doldurdular düzelirler yani umarım:44:

utku tosununa bak sen nasılda götürüyo mamaları bizimkide tok yatarsa huzursuz uyuyo emerek uyuyo gidiyo nasıl olsun boğumlar bizim sıpada ekmek su meme geri kalan herşeye itirazı var adamın

Glcyn canim gorumcemle gorustum bugun ogluna immunex diye bi surup kullanmis. Onun da immun sistemi zayif. Benim kiz da okula baslayali diger cocuklardan hastalik kapiyor. Beslenmesi cok kotu yemiyor. Vitamin alamayinca ne ise yarasin ek yaptiklarim. Balik yagi aldim ve immunex bitkisel oldugu icin bunu da kullanicam. 1 yasindan sonra kullaniliyormus doktora ve eczaciya sorarak emin olun. Kizim 4.5 yasinda ben basliycam

saolasın bilıyorum o vitamini amam bızım doktor önermedi sebzesıni meyvesıni yiyorsa gerek yok dedi

Saat 1 oldu ben geldim yine nerdesin bayanlar kimseden ses çıkmıyor bi saat yazdım hata verdi yazdıklarımı sildi kınıyorum sayfayı
Doktor kontrolumuzu olduk 12 kg ve 80 cm olmuşuz boğazı tam geçmemiş dedi antibiyotiğe devam ediyoruz ama normal hayatımıza döndük günlük yazmaya başladım oğlumun ağzından empati kurarak yazıyorum çok hoşuma gitti tavsiye ederim hoş bi anı defteri gibi olacağa benziyor büyüyünce okur oğluşum
Medisana uzaktan ateş ölçer alıcam kullanan varmı adam çubuğu koydurtmuyo uyurken bile zıplıyo onunla artık idare edemicem sanki iğne sokuyorum
Eşimle uzun zamn sonra film seyrettik dün akşam hobıt2 baya uzun filmmiş sonu hoşuma gitmedi bitmemesi gereken yerde bitirmişler dizi izler gibi oldu bugünde bakırköy c.tesi pazarına gitseydim tam olacaktı ama gidemedim neyse haftaya inş.havada güzel olursa bugünki gibi

Eklentiler

• $indir.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 50

Canım maşallah oğluna gayet iyi hastalığıda günden güne geçecek iyi olacak inşallah bizdr eşimle başbaşa bir fîl izlemeyeli 1 yıl oluyor :))

Bugün kutlama faslını yaptık doğru düzgün fotomuz yok keşke profeyşınıl fotocu çağırsaydık telde olanlardan birkaç tane yükledim canlar çok yorucu bir gündü neyseki güzel geçti darısı geçireceklerin başına :)

Dogumgununu yaptiiik. Normalde sali gunu ama. Guzel gecti. zevkli bi seymis. Foto eklemek istiyom ama becerebilirsem.
Yasemin sizin uykulariniz duzelmisti ya dualarla gecti mi etkisi:)
Vaveyla ruseym cok faydaliymis onu nasi veriyosun. Ne gordum ne yedim. Bdn de cocugu kontrole goturcem ama hastalik kapcak dye korkuyorum.

Canim medifine kulaktan alindan ates olcer kullaniyorum ama bu tur olcme yontemleri atesi biraz daha fazla gosteriyor..

Ogluna maasallah, Bugrayla tam tamina ayni boy ve kilodalar :) ne guzel farkli bisey empati kurarak yazmak. Ben hicbisey yazmadim yaziim bari biseyler

Baltasar ruseymi yemeginin ustune serpistiriyorum. Biz de salatalara falan atarak tuketiyoruz. Saglikli yasam seysi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…