2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ayy burçak o daha fenaymış ama erdem sünnetli olmasa onada yeltenebilirdi şaşırmazdım zaten erdeme zülküf diyip duruyo ailede herkese farklı isimlerle sesleniyor bizede zülküf çıktı

senın kp de orjınalmış,oysa ki ben bu topiğin en orjınal kpsi tutkunun kı sanırdım:KK34::KK37:

zülküf nıye dıo ailede bir büyüğün adı filan mı??

feyste bole kadın hamılelık grupları fılan var onlardan bikaçına üyeyım,ben de onda gecen gun bişe okudum. kvnın bırı torununa sürekli tosunum dıomus. tosunum asagı tosunum yukarı cocuk da bır yasında fılan sanırım. şimdi kendı ismine cvp vermıomuş ama tosunum denılınce bakıyormuş. garıban gelin de ben bu cocuga adının tosun olmadıgını nasıl öğretebeılırım yazmış,yazık yaa o kvyı dövesım geldi tosunum ne adıyla seslensene çocuga karıştırmışsın bebenın aklını carsamba pazarı gb:KK33::KK35:

Nehirin son halini görseydiniz bence vazgeçerdiniz..göbek salmış toton teyze olur o boşverin gelin biz 2016-2017 annelerine felan bakalım:KK53:

Nehirin son halini görseydiniz bence vazgeçerdiniz..göbek salmış toton teyze olur o boşverin gelin biz 2016-2017 annelerine felan bakalım:KK53:

siz pitifila bakmayın kıskançlığında öle dıo:KK37::KK37:

en çok onu sevdiğimi sölemıorum dıe kızıma sarıo:KK53::KK53:

kızlar whatsapp grubu mu var ? olabilir aslında burçak herkese veriyor kızı bizde onu yarıyoldamı bıraksak ne :)

senın kp de orjınalmış,oysa ki ben bu topiğin en orjınal kpsi tutkunun kı sanırdım:KK34::KK37:

zülküf nıye dıo ailede bir büyüğün adı filan mı??

feyste bole kadın hamılelık grupları fılan var onlardan bikaçına üyeyım,ben de onda gecen gun bişe okudum. kvnın bırı torununa sürekli tosunum dıomus. tosunum asagı tosunum yukarı cocuk da bır yasında fılan sanırım. şimdi kendı ismine cvp vermıomuş ama tosunum denılınce bakıyormuş. garıban gelin de ben bu cocuga adının tosun olmadıgını nasıl öğretebeılırım yazmış,yazık yaa o kvyı dövesım geldi tosunum ne adıyla seslensene çocuga karıştırmışsın bebenın aklını carsamba pazarı gb:KK33::KK35:

Ay anneyede bebeğede üzüldüm :KK43: kv bakıyo heralde şimdi gelde öğret adını çocuk kimlik bunalımı yaşamasa iyi

Tutkucuğum alınmasın ama topiğin en orjinal kp i maalesef benimki anlatsam ağzınız açık kalır daha neler neler zülküf kimin adı hiç bilmiyorum sormadım da zaten ayda yılda bir görüyo kırılmasın diye bişey demiyorum erdem konuşunca der zaten benim adım erdem diye o zaman vazgeçer diye düşünüyorum kaynımla eşimin adlarıda evde farklı isimler konulmuş nüfusta kaynıma babasının eşimede kendi adını vermiş kv şokta tabi bende kırkuyodum bizim doğuma gelip zülküf koycak adını diye

Ay anneyede bebeğede üzüldüm :KK43: kv bakıyo heralde şimdi gelde öğret adını çocuk kimlik bunalımı yaşamasa iyi

Tutkucuğum alınmasın ama topiğin en orjinal kp i maalesef benimki anlatsam ağzınız açık kalır daha neler neler zülküf kimin adı hiç bilmiyorum sormadım da zaten ayda yılda bir görüyo kırılmasın diye bişey demiyorum erdem konuşunca der zaten benim adım erdem diye o zaman vazgeçer diye düşünüyorum kaynımla eşimin adlarıda evde farklı isimler konulmuş nüfusta kaynıma babasının eşimede kendi adını vermiş kv şokta tabi bende kırkuyodum bizim doğuma gelip zülküf koycak adını diye

Eheheh komikmiş yahu:))
Neyse boşverin en güzel cevabı çocuklar verir dediğiniz gibi.

Bizim kp de babacim diyo bazen kızıma oha diyesim geliyo. Bazen de annecim de diyo en fenasi benim kp galiba.

kızlar selam olsun herkese .......biz bayadır kaybolduk eeeee büyükler 5.sınıf dersler sınavlar malum salgında var herkes sıradan yattı....oğlum 1 yaşını geçti dün aşımızıda olduk sizler ve bebişler iyilerdir inşallah bir yaramazlık yoktur.....

selam bebişler...

asyam burdayım güzelim de yazamıyorum gelen giden oluyor.. ama takipteyim..

ikiz hoşgeldin.. özlettin kendini canım benim... :KK16:

kızlar bugün çok yoruldum hazırlıklarımı bitirdim sayılır yarın öğlen ağrıya gidip pastamızı alacaz 3.30da çıkıyorum eve gelip bir süpürme bir toz alma işlemi ufak tefek ikramlıklarımı hazırlayıp masamı kuracam sonrada doğum günü faslı ayyyyyyyyyy geçen sene bu saatlerde suni sancı çekiyordum bağıra bağıra kızımın doğmasına 7 saat 15 dakika vardı aman çok duygusalım yine şimdi çiçeğim uyuyor ben de onu izliyorum bir yandan

kız purçak bugün sabah müdüre hanım hadi gelin çay içelim dedi gittik yanına bize burçak bisküvi ikram etti (tabi ben yemedim boğazıma takılıyor gibi bir his uyandırıyor:KK53:)aklıma sen geldin nedensiz bir gülümseme oluştu yüzümde ya bana kızma beni sev nolur ayrıca nehirimin doğumgününü tekrar kutlarım annesi ne güzel sen de atlattın sıra bende yarına bakalım nolacak bir ara albümü nasıl yapacam anlatın tamam mı şöyle böyle yap diye yol gösterin teknoloji özürlüsü biriyim ben çok anlamam

Huhuuu huhuuu
Bademsekeri askima cewap vermemis :KK53: delikiza sesleniyorum o vakit :86:

Cigdemcim profilini aciyorsun sagda altta album olustur war. Gerisini yaparsin :)

Pc hala yapilmadi. Zalim kader uzaktan izletiyor bana kk daki renkli hayati.

X