2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

umarım ondan da korkuyorum bos gebelik mi diye. bide kimyasal gebelik de gelmiyo degil aklıma esim diyo ki sen iyice tırlattın
ama napim deger dusuk cıktı

Ay nasıl etkilendim söylediklerinden Gerçekten nasıl bi Dr bu ya.Her kelimesi olumsuz resmen hiç karşısındakini düşünmeden onun yerine koymadan şuursuzca sarfetmiş kelimelerini İnş herşey yolundadır canım ama kötüsünü düşünsek bile (Allah korusun inş.) aksi olsa bile bu şekilde pat pat sölenir mi ya...Şiddetle kınıyorum o Dr.u ....

10 gun dedigin adet gecikmesi degil dimi? iliskiden sonraki 10. gun mu?
hani deger katlanınca iyiydi. 2 gunde 3 katından da fazla :26:

artışlar kötümü 14.günde 280.87 çıktı

valla benim bir onceki gebeligim 5 le yukseldi Allahtan dr iyide hic olumsuz konusmadi ustelik adet gunumden 5 gun gecmisti
yukselebilir dedi. bekliyecegiz dedi ben dr umu seviyroum ya.
Adam hic moral bozmuyor cok umutlu

bu arada ben bu pazar Tr ye gelmeye karar verdim icim sisti burda
gelmeden oncede dr ugrayacagim randavu zaten yarin demisti gec gidicektim carsamba gunu ama simdi yolculuk cikinca
gitmeden gorunmek istedim.
ama cok icim sikiliyor kizlar ya yarin kotu bir haber mi duyacagim
valla dusune dusune hindiye dondum ailemin yanina gideyim biraz moral depolayim dedim
ayni kaygilari yasadikca bulundugum yerlere sigamiyorum.
ne ders calisabiliyorum ne kurslarima devam edebiliyorum hepsini astim hic kafam yerinde degil
insanin morali yuksek olmayinca hicbirseye odaklanamiyor cok umutsuzum kizlar ya diger gebeligimde 9 gun sonra kurtaj olmustum
off bu 9 gunde yiyip bitiricem kendimi biliyorum
belirti filan da tam baslamadi arada bir midem dondu o kadar siddetlenir dedim ama yok birsey oldugu

gozumun onune bebegin atmayan kalbinin ultrason goruntusu geliyor surekli
yine ayni seyi gorucem diye bir his var icimde
bugun nedense hic olumlu dusunemiyorum.
hep o siyah beyaz ekran

hep o siyah beyaz ekran

Güzel düşün ki güzel olsun herşey olumsuz olucak diye birşey yok.Kafanı bunlarla meşgul etme,bende haftaya giricem ultrasona hiç düşünmüyorum bile ne olacak diye.Herşeyin hayırlısı

Merhabaa kızlarr ben de ocak annesi olucamn inşallaahh bakalımmm :) :) :)

Allah ım bu sefer nasib eder inşallaahhh
inşallah canım.hayırlı olsun.ilk bebeğinmi.
bence sen hemen başka bi doktora git.içini ferahlat.bidahada o doktorun kapısından bile uğrama.hatta bikaç ay sonra git ve deki bakın bu normal bi gebelikmiş ama siz düşürelim demiştiniz.benim moralimi bozdunuz bari başkalarına böyle yapmayın de.

bu arada ben bu pazar Tr ye gelmeye karar verdim icim sisti burda
gelmeden oncede dr ugrayacagim randavu zaten yarin demisti gec gidicektim carsamba gunu ama simdi yolculuk cikinca
gitmeden gorunmek istedim.
ama cok icim sikiliyor kizlar ya yarin kotu bir haber mi duyacagim
valla dusune dusune hindiye dondum ailemin yanina gideyim biraz moral depolayim dedim
ayni kaygilari yasadikca bulundugum yerlere sigamiyorum.
ne ders calisabiliyorum ne kurslarima devam edebiliyorum hepsini astim hic kafam yerinde degil
insanin morali yuksek olmayinca hicbirseye odaklanamiyor cok umutsuzum kizlar ya diger gebeligimde 9 gun sonra kurtaj olmustum
off bu 9 gunde yiyip bitiricem kendimi biliyorum
belirti filan da tam baslamadi arada bir midem dondu o kadar siddetlenir dedim ama yok birsey oldugu
[/QUOTE]
bence içini bu kadar sıkma.olumlu düşün.iyi şeyler getir aklına.hem herkeste hamilelik belirtileri olmuyoki.ben oğlumda hiç bir belirti yaşamadım mesela.normal diğer insanlar gibiydim.hem yaşayacaksan bile daha erken belirtiler için.
hep o siyah beyaz ekran
gözünün önüne pıt pıt atan bir bebek kalbi görüntüsü getir.ben diğer üçünde hiç böyle korkular yaşamamıştım ama burada herkes olumsuz düşününce inanın benide bi korku bastı.sanki normal olarak korkmam gerekiyomuş gibi.bence bol bol dua edip bekleyelim.hem senin canına yazık hemde bebeğin.bak etkilenir sonra bebek...herşey olacağına varır.bence hepimizin herşeyi normal inşallah.

Kızlar İstanbul Avrupa Yakasında oturan varmı? Doktora nereye gidiyorsunuz? Tekrar tekrar söylüyorum kimse hiçbirşey için kötü düşünmesin karanlık fikirleri silin aklınızdan herşey hepimiz için çokkkk ama çokkkk güzel olacak. Ben geçen yıl Ocak Ayında hamile kalmıştım 6. haftada kalp atışları duyulmadığı için bebeği almak zorunda kaldılar. O zamanda 2012 Eylül anneleri forumuna giriyordum o kadar kötü şeyler okuyordum ki hep içimde bir kaybetme korkusu vardı ve kötü düşüne düşüne allah başıma verdi o yüzden pozitif düşüncenin gücüne inanıyorum ve hepinizin de böyle düşünmesini istiyorum. Seneye bunları okuduğumuz zaman gülüp geçeriz inşallah :))))))

kızlar hepinize selam nasılsınız bugün ?

adet tarihine gore 6+1
benim dr 13 haftaya kadar vajinal ultrasonla bakıyo.. eger sorun yoksa kalp atısını duyarız
hep sacma sapan ama dıs gebelik geliyo aklıma :26:

cnm neden 13haftaya kadar vajinal ultrasondan bakıyor ki 4 haftalıktan sonra hep üstten bakılıyor .

birde hepiniz umutsuz ve mutsuzsunuz ne bu böyle bebeklerde etkileniyor bu durumdan biliyorsunuz dimi ?
inşallah sağlıkla kucağımızı almamızı nasib eder rabbim hiç kafanıza birşey takmayın ben 5 aylık kaybettim bebeğimi karnımda çok şükür rabbim bekletmedi yine hamileyim aklınıza kötü şeyler getirmeyin

sagolun kizlar moral veiryorsunuz.
ben ilk defa bu kadar olumsuz dusunuyorum gecen gebelikte boyle seyler hic getirmedim aklima
cunku kalbi atinca devam eder diye dusundum
ama nasip tabi kendimide yipratmak bir ise yaramaz
bugun boyle oldum belki hormonlardan belki ailemi ozledim gurbette olmak zor
simdide bileti ayarlamaya calisiyoruz pazar gunune bulamadik
yarin gideyim dedim onuda esim kartla alamiyorum dedi onay gelmesi lazimmis telefona
turk telefonuda burdan cekmiyor bakaim ugrasiyor yapabilirse yarin gidicem olmazsa carsamba gorunuyor
cok ani bir karar oldu
gerci gundemdeki bir konuydu ama gune karar veremiyordum birde boyle icim sikilinca daha
fazla kalasim gelmedi. simdi biraz daha iyiyim.

inşallah canım.hayırlı olsun.ilk bebeğinmi.

canım ktesekkurler ınsallahh :) Allah ım sağlık sıhhat versın pıtırcıkalrımıza

merhaba canım ben avrupa yakasında oturuyorum

ama hemofılılı oldugum ıcın ben devlet hastanesıne devam edıcem aynı zamanda da

bahçelievlerde safa veya meltem hastanesine gitmeyi düşünüyorum ara ara bakalımm :)

Meltem Hastanesi bana çok yakın ama ben orayı düşünmüyorum Arkadaşım iki ay önce doğum Yaptı Zeytinburnu Avrasya Hospital'da Bir bayan doktora gidiyordu ve çok memnundu mutlaka ona gitmemi söylüyor sanırım ilk önce oraya gideceğim bende. :26:

anladımmmm o hastane nerde yakınmı kı meltem hast aslında ben de ne melteme ne safayta gıtmek ıstemırom ama

evıme yakjın hanı acil bişey olursa oralar yakın kaydım bulunsun die diorm :)

herkeze merhaba inşallah sorunsuz bir şekilde gebeliğimizi devam ettiiririz. benimde sat 5 nisan.. 5+1 gebeyim ve haftaya ultrasona gidicem.. ilk gebeliğim bos gebelikti ikinciside düşükle sonuclandı clexane ve coraspirinle geçiyor günlerim ve inanın sevinemiyorum bile.. anlamsız bir düşünceler var sadece ne olacak ne biticek bilmiyorum ! inşallah biranönce kalp atıslarınıda duyarım ve hep beraber duyarız umarım.. çok dua edelim birbirimize.. bu sefer bebeğime ihtiyacım var kaybetmek istemiyorum

arkadaşlar 4+5 günlük hamileyim.bugün keseyi gördük çok şükür ama kesenin şekli bozuk.göz şeklinde.daha önce iki defa düşük yaptım yine birşey olacak diye çok korkuyorum.kalp atımlarını duymak üzere 2 hafta sonra çağırdı dr um ama o iki hafta nasıl geçecek düşünemiyorum.dr um kesenin şekliyle ilgili birşey söylemedi.

cnm degerin normal niye ole dusunuyosunki bnm adetim 4 hun gecmisti degerim 2423tu.tek gebelikti.simdi bekliyoz oglumuzu 2 ay kaldi. darisi tum ocak annelerinin basina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…