2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar dün doktora gittim. 3,3 mmlik kesemizi gördük:) 4 hafta 5 günlük dedi doktor

hayırlı olsun cnm senin sat kaç bende gitsem görür mü acaba bide haftayı nasıl hesaplıyorlar bir bilgin var mı son hastalık tarihin mi önemli?

hayırlı olsun cnm senin sat kaç bende gitsem görür mü acaba bide haftayı nasıl hesaplıyorlar bir bilgin var mı son hastalık tarihin mi önemli?

benim sat 11 nisan. mm sinden söyledi ne kadarlık olduğunu. en başta göremeyiz çok erken dedi bakmayacaktı ama ben adetim 25günde bir oluyor erken döllenmiştir normale göre falan dedim.ısrar ettim bi baksak falan diye.göremeyiz diye baktı ama gördük:) en güzel 6 haftalıkken görünüyormuş.hem sata göre hem de usg de ölçülerine göre hesaplıyor

Allah tamamına erdirsin cnm benimde 10 nisandı dr a karar verirince bende gidicem inş... görürüz :)

bende ocak annesi adayiyim suan 5+ 5 gunluk olduk ilk muaynemiz sali gunu insallah. doktora giden arkadaslar kalp atislarini daha duymadiniz sanirim erken dimi. ben asilamayla hamile kaldim. ALLAH herkese saglikla kucagina alamyi nsib etsin

bende ocak annesi adayiyim suan 5+ 5 gunluk olduk ilk muaynemiz sali gunu insallah. doktora giden arkadaslar kalp atislarini daha duymadiniz sanirim erken dimi. ben asilamayla hamile kaldim. ALLAH herkese saglikla kucagina alamyi nsib etsin

ben dün gittim.4+5 iz. sadece keseyi gördük.kalp atışları için 2hafta sonra çağırdı

çok sağol cnm benimde hiç belirtim yok tam heveslenmekte istemiyorum :/ özel ne kadar alıyor test filan içinde çok gidiyor mu?
ben memur olduğum için sadece 12 lira fark verdim.testler için para almıyolar.gerçi ben test falan yaptırmadım.evde idrar testi yapmıştım.sonrada 5 haftalıkken doktora gidip kesemizi gördük.bence kanda beta hcg falan baktırıp boşuna kafanı karıştırma zaten.
kızlar dün doktora gittim. 3,3 mmlik kesemizi gördük:) 4 hafta 5 günlük dedi doktor

gözün aydın canım.çok güzel bir duygu değilmi.inşallah kalp atışlarını duyar iyice seviniriz.bidaha ne zaman çağırdı doktorun.

kalp atışları için 2 hafta sonra çağırdı

gunaydınn bacılar

mehducum kan verme bak ben 3 seferdir veriyorum hala kafam karısık deger dusuk geliyo. 4 gun sonrası 635 ama o da dusuk. kızımda tam adet gunu 1000 kusurlerdeydi... neyse saglık olsun. 19 mayısta dr ye gidicem. hem kese hem kalp atısı icin. umarım hic birimiz sıkıntı yasamayız

inş.. cnm sağlıklı bir şekilde devam eder senin ki de bende dayanamıcam sanırım bugün dr gidicem artık ben de biraz elhamlıyım sanırım hiç bişey hissetmiyorum ultrasonda görene kadar inanamıcam :)

bencede kan vermemek en iyisi.herkeste değişik çıkabiliyo.sonrada herkes birbiriyle kıyaslayıp moralini bozuyo.ben hiç bilmiyom mesela kan değerimi.ama doktorum herşey yolunda,normal bi gebelik dediği için içim rahat.şimdi senin için 19 una kadar zaman geçmez.bende 2 hafta sonrasını bekliyorum kalp atışları için.senin 19 unda ne kadarlık olacak tam olarak.

hayırlı olsun canım.kalp atışları 6.haftadan sonra vajinal yoldan,7 haftalıkkende üstten ultrasonla gözüküyor.ne kadar zamandır istiyodunuz.

adet tarihine gore 6+1
benim dr 13 haftaya kadar vajinal ultrasonla bakıyo.. eger sorun yoksa kalp atısını duyarız
hep sacma sapan ama dıs gebelik geliyo aklıma :26:

Taze anne adaylarimizin hepsini tebrik ediyorum.4+4 teyim ben de suann.keseyi gormeye bugun cagirdi dr um.ama merak ettigim birsey var.hic akintim yok neredeyse.sizde durumlar nasil

adet tarihine gore 6+1
benim dr 13 haftaya kadar vajinal ultrasonla bakıyo.. eger sorun yoksa kalp atısını duyarız
hep sacma sapan ama dıs gebelik geliyo aklıma :26:
6+1 de normal ultrasonla gözükür kese ama kalp atışı duyulmaz.nden 13.haftaya kadar vajinal bakıyoki acaba.bu benim 4.gebeliğim hiç vajinal baktırmadım daha.her doktorun uygulaması farklı oluyo tabii.
Taze anne adaylarimizin hepsini tebrik ediyorum.4+4 teyim ben de suann.keseyi gormeye bugun cagirdi dr um.ama merak ettigim birsey var.hic akintim yok neredeyse.sizde durumlar nasil

bizde seni tebrik ediyoruz canım.inş.keseyi görürsün bugün.benim akıntım herzamanki gibi.ne az nede fazla.

fikirdelisi dış gebelik ihtimali benimde hep aklıma geliyodu ama doktor keseyi görünce rahimin içinde yani normal gebelik dedi.inş.2 hafta sonra bebeği görür kalp atışlarını duyarızda boş gebelik te olmadığını görürüz.bide boş gebelik diye bişey var bildiğiniz gibi.yani kese var ama içinde bebek yok.gerçi çok az gözüküyor bu olasılık.aklımıza iyi şeyler getirelim.yani no problem bence.rabbim yanımızda inş.

Merhabaa kızlarr ben de ocak annesi olucamn inşallaahh bakalımmm :) :) :)

Allah ım bu sefer nasib eder inşallaahhh

ilk önce kan değerlerime baktı 10.gün :24,27 12,gün 78 çıkmıştı dediki bu güzel bir artış değil gebe falan değilsin bende nasıl olur daha önce 2 doktoa gösterdim raporları gebelik var dedi.daha sonra usg baktı rahimde kalınlaşma vardedi demek oluor dedim dediki normal gebelik için söylüyoruz bunu sonra kistler falan dedi iyimi kötümü diyorum cevap yok .tekrar kan testi istedi 14.gündü 280.78 gibi rakam çıktı sefer yok yüksek dedi .boş gebelik dış gebelik olabilir dedi istersen ilaç vereyim düşük yap.bende hayır istemiyorum dedim siz dedim keseyi göremediğiniz için böyle konuyorsunuz kan testine göre hamileyim dimi dedim evet dedi.sonra ordan çıktım çok korkuyorum inş.herşey yolunda olur

ilk hamileliğimde 6.haftada kalp atısını duymustuk hatta doktorum 7.haftada daha net cıkar ama bi deneyelim sansımızı demisti. doktoruma sormustum bunu 13. haftaya kadar bunu daha uygun goruyorum demisti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…