2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kızlar yardımınıza ihtiyacım var. ilk hamileliğimi yaşıyorum.daha pazar günü öğrendim.kanda 141 çıktı. sat 11 nisandı. bugün 15.30 da doktora gidicem ama duramıyorum.sürekli kötü şeyler geliyor aklıma. hiçbir belirtim yok ve hala inanamıyorum sanrm bu yüzden. rahatlamaya ihtiyacım var yoksa akşam olmayacak benim için :S

Canım kötü düşünme içini ferah tutmaya çalış.Bende henüz bişiy hissetmiyorum arada gelen adet sancısı yada kramp gibi bişiyin dışında.Sorduklarımdan öğrendiğim kadarıyla normal diolar henüz bişiy hissetmemen.İyi haberlerini bekliyoruz...

kızlar yardımınıza ihtiyacım var. ilk hamileliğimi yaşıyorum.daha pazar günü öğrendim.kanda 141 çıktı. sat 11 nisandı. bugün 15.30 da doktora gidicem ama duramıyorum.sürekli kötü şeyler geliyor aklıma. hiçbir belirtim yok ve hala inanamıyorum sanrm bu yüzden. rahatlamaya ihtiyacım var yoksa akşam olmayacak benim için :S

cnm ne güzel ilk hamilelikte insan çok telaşlı oluyor . aklına kötü şeyler getirme . bende de çok şükür bir belirti yok inşallah kolay geçer hamilelliklerimiz iyi haberlerle gel cnm

kaç haftalıktı dün.kese kaç mm.çıktı.

.

cnm bugün tam 6 haftalığız tam haftasına uygun çıktı cnm kese kaç mm bilmiyorum . önemli bir durum mu mm si ?

gözün aydın darısı bekleyenlerin başına :KK16:

sağol cnm inşallah hepiniz mutlu haberler alırsınız. güzel şeyler paylaşırız burada :nazar::emir_bebek:

Herkese merhaba.Bende 2013 ocak annesi gibi gözüküyorum,hala bilincine varamadım ben ama.Sat 3nisandı.Şimdi kızlar ultrasonda baktırcam haftaya,test falan da yapılıyor mu bu esnada yoksa sadece ultrasondan mı bakılacak?

Herkese merhaba.Bende 2013 ocak annesi gibi gözüküyorum,hala bilincine varamadım ben ama.Sat 3nisandı.Şimdi kızlar ultrasonda baktırcam haftaya,test falan da yapılıyor mu bu esnada yoksa sadece ultrasondan mı bakılacak?

ulstrasonla keseye bakar. duyabilirse kalp atisini dinler..folik asit kullanman iyi olur doktorun soyler zaten. 11-14 haftalar arasi 2 li tarama var. kan testinden de ogrendin mi hamile oldugunu. hayirli olsun bu arada

saol cnaım ya hiç olumlu konuşmadı resmen ilaç verelim sen düşük yap dedi bende kabul etmedim başka doktora gidicem bakalım.inş.herşey yolunda olur .

Allah Allah! Sasirmis mi bu doktor? Sirf bu bhcg degerleriyle mi boyle bir sonuca varmis yoksa bildigi baska bir sey mi var (usg falan)?

Ben senin yerinde olsam aynen dusundugun gibi baska bir doktora giderdim. Ikinci bir fikir almaktan zarar gelmez. Bir kan testi daha yapar belki, yukselis devam ediyor mu onu da gormus olursunuz.

bugun adet gecıkelı 4 gun oluyo. hcg 635 kusur cıktı:KK53:

cok guzel deger, rahatladin mi? :)

Benim 18 dpo'da (4 gun gecikme) 2414 cikmisti, cok yuksek bu, ya ikiz ya bir kromozomal bozukluk var. ben ilk ihtimale bel bagladim, ikincisini dusunmek istemiyorum. 24undeki ultrasona kadar gun sayiyorum. bu bhcg de dusuk cikti mi dert yuksek cikti mi dert, bence seninki tam guzel cikmis, endiseye mahal vermeyecek turden :)

ulstrasonla keseye bakar. duyabilirse kalp atisini dinler..folik asit kullanman iyi olur doktorun soyler zaten. 11-14 haftalar arasi 2 li tarama var. kan testinden de ogrendin mi hamile oldugunu. hayirli olsun bu arada

İdrarda çıkmadı benim zaten 2 defa kandan baktı doktor,folik aside önceden başlamıştım zaten.Birde bulantıları tiksinmeleri başlayan var mı?Ben de birşey yok şimdilik

İdrarda çıkmadı benim zaten 2 defa kandan baktı doktor,folik aside önceden başlamıştım zaten.Birde bulantıları tiksinmeleri başlayan var mı?Ben de birşey yok şimdilik

takvimlerimiz yakinmis seninle. bende bulanti yok henuz, bazi kotu kokular feci igrendiriyor ama. en sikayetci oldugum iki belirti yorgunluk (aksamlari iptal oluyorum direkt) ve gaz sancisi. artan progesteron sindirim sistemini yavaslatiyormus, ondan gaz oluyormus.

takvimlerimiz yakinmis seninle. bende bulanti yok henuz, bazi kotu kokular feci igrendiriyor ama. en sikayetci oldugum iki belirti yorgunluk (aksamlari iptal oluyorum direkt) ve gaz sancisi. artan progesteron sindirim sistemini yavaslatiyormus, ondan gaz oluyormus.

Sorma ya o gaz mahvetti beni.Vallahi her gaz gaz çıkardığımda alt komşum duydum diye arıyor o kadar yani:)Bende de çok halsizlik var birde sırt ağrısı.Ama tiksinme falan başlamadı ve 4 gözle bekliyorum başlamasını çünkü sigara içememek deli ediyor beni belki öyle olunca iğrenirim

gozun aydin canim. 4 gun sonra kesede gorunur benim tam 5 haftalikti gorundu.

cok guzel deger, rahatladin mi? :)

Benim 18 dpo'da (4 gun gecikme) 2414 cikmisti, cok yuksek bu, ya ikiz ya bir kromozomal bozukluk var. ben ilk ihtimale bel bagladim, ikincisini dusunmek istemiyorum. 24undeki ultrasona kadar gun sayiyorum. bu bhcg de dusuk cikti mi dert yuksek cikti mi dert, bence seninki tam guzel cikmis, endiseye mahal vermeyecek turden :)

canim komigime gitti dediklerin ya. aynen oyle herseye evham yapiyoruz kaybetme korkusu olunca boyle oluyor tabi
ins ikizdir canim bende ultrason kagidinda baska bir yuvarlak karanlik gordum acaba 2. kese olabilirmi dusundum
bir sonraki kontrolde belli olur sanirim ben bu arada hic kan testi yapmadim idrarda koyu renk cizgi cikti 1 hafta sonrada ultrasondan keseyi gordum. kan testine yok yukseldimi yok dustumu stres yapmak istemedim acikcasi.
ins herkesin sonucu guzel olur ve hic fire vermeyiz.

herkese günaydın benim de sat 10 nisandı evde test yaptım 2. çizgi çok silik çıktı hangi dr lara gidiyorsunuz özel mi fakülte filan mı?

cnm ne güzel ilk hamilelikte insan çok telaşlı oluyor . aklına kötü şeyler getirme . bende de çok şükür bir belirti yok inşallah kolay geçer hamilelliklerimiz iyi haberlerle gel cnm

cnm bugün tam 6 haftalığız tam haftasına uygun çıktı cnm kese kaç mm bilmiyorum . önemli bir durum mu mm si ?

önemli değil canım.sadece merak işte...
sağol cnm inşallah hepiniz mutlu haberler alırsınız. güzel şeyler paylaşırız burada :nazar::emir_bebek:

tebrik ederim canım sonunda kandada görüp rahatladın.rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin.
Canım kötü düşünme içini ferah tutmaya çalış.Bende henüz bişiy hissetmiyorum arada gelen adet sancısı yada kramp gibi bişiyin dışında.Sorduklarımdan öğrendiğim kadarıyla normal diolar henüz bişiy hissetmemen.İyi haberlerini bekliyoruz...
bende düne kadar mide bulantısı hissediyodum.dünden beri biraz daha iyiyim sanki.ama iştahım çok yok.

Son düzenleme:
X