2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
geçmiş olsun canım. 1 kere mi kustu? şu saate kusmadıysa enfeksiyon değil gibi. üşütmüş olabilir. barsak enfeksiyonu olmasın da diğerleri o kadar ağır geçmiyor. hem ishal hem kusma oluyor allah korusun

vavee evet ishal de var canım offf,yani önceden 2 günde yapyordu kakasını şimdi günde 4 kere
birde yemek yediremiyorum öğürüyor devamlı midesi almıyor bebeemin
gece kustu 1 kere daha kusmadı,
off antibiyotik de kullanamıyor kusuyor

iştah açan bişeylerde isteyecem yaa hiç iştahı yok yine

güvenlik aparatı war işte açık olanlarda ama fiş takılı olanları napcaaaz :26: çocukta nasıl bir kuvvet war ben anlamadım. fiş ince olanrdan da değil derin başlıklı kalın olanlardan.

senin işin daha zor canım aman ihmal etme merdiven bu yatak koltuk değilki engin de olmaz
bebek telsizi kullanabilirsin bende alacağım uyanınca hemen gitmezsem uykusu dağılıyor
hepten
:26:

güvenlik aparatı war işte açık olanlarda ama fiş takılı olanları napcaaaz :26: çocukta nasıl bir kuvvet war ben anlamadım. fiş ince olanrdan da değil derin başlıklı kalın olanlardan.

güçlü kuvvetli paşa maşallah,ben de alacağım o aparatlardan çekmece dolap derken
zaten yetişemiyorum eve birde onları toplarsam çıldırırımm

sulu tarzda mı kakası? enfeksiyon olabilir. neyse doktora gitceksiniz üzülme antibiyotikle düzelir enfeksiyon warsa. yoğurt verebilirsin ishali kesilir. yada patatesli prinçli çorba yaparsın az az verirsin iyileşme sürecince.

ellerimde egzama var imiş dr gitmiştim merhem falan verdi daha kötü oldu yaa
tarlada çalışmışım gibi oldu ellerim çok üzülüyorum birde acımasa krem falan fayda etmiyor
lansınoh vardı biraz sanki daha iyi geldi baa yardım edin

yok canumm değil,teşekkür ettim aplaa

geçmiş olsun canım.. ben de bu prizlere aşağıya yapanlara çok kızıyorum. hepsi de açıkta. acilen kapak alıcam ben de..

tubacım hamile olmayasın?

allah korusun yavrum... hemen kapı alın.

geçmiş olsun cancağızım.. domates deterjan falan hiç yaramıyor. eldiven tak muhakkak. kremlerini düzgün kullan. bi de ellerini yıkadıktan sonra kurulamadan nemlendirici krem sür.

ben kaçar,drdan gelüncee haber ederim merak edenler içün,

hayırlı haberlerinizi bekliyoruz canım..

naber kızlar... esrabeyaz gördüm sizi çok güzelsiniz anneli kızlı. gerçekte de görmek dileğiyle. ama burçakım izin verirse, sonra kıskanıyor..

hasta bebekler nasıl oldu? :2: hepsine acil şifalar...

vave bu arada pişik olayına çok üzüldüm canım. kendimi suçlu hissettim. :26: keşke önermeseydim. umarım iyileşir hemen.. benim oğlanda bişi yapmamıştı ama...

selerm ve repu eşlerinizle aranız nasıl oldu? dün geldi aklıma. bir ara bahsetmiştiniz.. :44: umarım yoluna girmiştir.

saol canım benim oğlumun halen burnu akıyor arada tıkanıyor özellikle uykuda senin bebeiş düzeldi mi,
kağan çok geçmiş olsun canım ishal salgını var dikkat edin yavruya,
vave sanada geçmiş olsun bebeklerin elleri çok güçlü yılanı bile boğarak öldürebilecek güçteymiş benim oğlumda şarjda duran süpürgeyi deviriyor üstüne düşecek diye aklım gidiyor
tutku sanada geçmiş olsun canım
bu arada burçakcım gelinime iyi bak hemen kapımı yaptırırsın ne önlem alırsın bilmem artık düşmesin kuzucuğum :)
add başın saolsun canım
selerm senin oğlun yemiyordu sanırım benimkide zor yiyor biraz zorlayınca kusuyor gerçekten yemeyen çocuk çok zor allah hepimiziz yardımcısı olsun

canım genzinde çok az tıkanıklık var hala. uykudan önce temizlemeye çalışıyorum sağ burnundan az bişicik çıkıyor. inşallah o da düzelir. artık evden de çıkarmıyorum ya inşallah hasta olmaz bi daha.. inşallah hiç bi bebek hasta olmaz bi daha...

ya bu arada nehir'i ben oğluma alıcam, size ne oluyo... siz gelip isteyene kadar biz düğünü bile yaparız...
akıllı olun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…