2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Soyle canım ????

Ne yapmaya calisiyosun anlamadikki..smiley mi yapmaya calisiyosun? Teldenmi giriyosun?

Telden gırıyom. Full sıteye bas dıdı bırcak dıdı bana smıleylar cıkar dıdı kullanırsın dıdı bastım ama sımdı ekran kuccucuk kaldı gozlerım yasarıyi okurkene. Eskı haline donemeyrum bilmediğimden apla??

:26::26::26:

selam canlar....
çarşıdan döndük çok olmadı,gezdik tozduk

sayfalar çok ilerliyor yetişemiyorum hatta geçmişi bilem okuyamıyorum vaktim çok
olmuyor,
o sesi izliyom bir yandan çay içiyom
bu gökhanı da kimse seçmiyo yaa üzüldüm walla

tutkuu ruza çok sevindim kızzz görüştüğünüze tabiki kıskandım da bıtuful sünnetiniz yakın heral
inşallah kolaylıkla atlatır,

Bi siteden tamamen cikis yap tekrar gir..benim oyle olunca duzeliyo dene bakalim

Cok tatli ya az once secti biri sevindim baya

Sagol canim amin..

afiyet olsun,bn de üzülüom ona ya,demın aklımdan geçiodu

iyiyiz canım sağol,oğluma iki kaşık yedirecem diye uğraştımmmm uğraştımmm sonra da yatırdım bi on dakka bakayım dedim kızlara...başınız sağolsun canım bu arada..Alah gençlerden uzak etsin.

gelmiyorsun cicim eskisi gibi...olmuyor amavalla buluşan buluşana...ben de kıskanıyommm...toplaşın gelin bacılar buraya..ev büyük hepimize yer var

bıtuful bu arada asya nehıre talipmiş,fotografını görmüş beenmiş
sen de ilk tanıştıgımızda fialn bişilr dedıydın ya,öle bı haber verem dedım sana,bilemıyorum yani

12m sprey ii geldi kuzum saolasın,nehır 40dk da dııl de 1 saatte bı uyanıyor
kendı halıme gülüp san teşekkur edıorum cnm

bıtuful bu arada asya nehıre talipmiş,fotografını görmüş beenmiş
sen de ilk tanıştıgımızda fialn bişilr dedıydın ya,öle bı haber verem dedım sana,bilemıyorum yani

Bi kizi 1000 kisi ister bi kisi alir, gerekirse kaciririz hele bi oglum buyusun

Anaa oldu ya la.bituful supersin bebegim.

Ne sandin..tak tak benim adim cemil

Nehirde begenilmicek bebekmi uyy yerim onun katmer bacaklarini du resmine bakamda yatmadan keyfim yerine gelsin

Başın saolsun canm.Allah sabır versin inş. Yeğenın gözüne msj falan yapmışlarmıydı?

Seninkine benzer bi iş ama gizli görev canemm söleyemem sen kısaca CIA yada FBA diyebilirsin

Vay anasini FBA ne FBI in türkiye ayagimi

Aman otopsi falan demissin bana uzak olsun 5 yil once bi bebek otopsisine girdim hala kendime gelemedim:105: neyse sana gizli gorevinde basarilar:128:

Topigin delisi bi ben kalmisim bu saatte..eskiden ferda gelirdi gece kusu oda gelmiyo hey gidi günler hey..hooop bende kactim:122:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…