2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ferdaaaaaaaaaaaaaaaa sepete kendini de koy foto çekil öyle görek bacım yerim o damadımı sepetiyle yerim

Anam o sepete benim kaide bile sığmaz artık, ben artık çamaşır teknesine sığarım

Topigin delisi bi ben kalmisim bu saatte..eskiden ferda gelirdi gece kusu oda gelmiyo hey gidi günler hey..hooop bende kactim:122:

Geldim geldim de dörtbuçukta geldim :) Naapim bizimkinin yanında uyuyakalıyorum da anca uyanıyorum. Kim kimi uyutuyor belli değil

tutkuu

Aldım esra, medela nın elektrklisini,
sağıma devamm:)))) iş yerin nerede adresi ver sanada gelirimm:)) bu arada zara kıyafetleri 2 yaştan başlamıyormu??
Ben istanbuldayken panço dan Gömlek pantalon ayakkabı aldım. Takımdı hepsi. Ama ayakkabının tekini gecen takside düşürmüşüz aradık yok dediler, çok üzüldüm:))) tek ayakkabi alcaz şimdi. Yağmurluğumuz var bide tamam işte. Foto yuklerım giydirip..

günaydınnn
işyerim uzak akçalar san. bölg. görükleden daha ileride
nerdeyse Balıkesir :)
zara 2 yaşında başlamıyor canım 0-3 aylıklar bile var zara kids değil zara baby bölümüne bakıcaksın yok böyle kıyafetler
albümüme bak orda kızımın elbisesini gör geçen bayramkini o da zara

Hangi album esra??

İyi bi cocuk olursak bizde şirinleri ay pardon albümünü görebilecekmiyiz

Sen alis alis ilerde gelip aglama sakin hep beraber yatmak istiyo napcaz diye:)))

tutku senin albümüne bakamıyorum eklesene beni

Vay anasini FBA ne FBI in türkiye ayagimi

Aman otopsi falan demissin bana uzak olsun 5 yil once bi bebek otopsisine girdim hala kendime gelemedim:105: neyse sana gizli gorevinde basarilar:128:

FBA daki A benim şifrem denişik bu kurumun baş harfi ben taktım:))
Bebek miii (( offf yaaaaa.... Çok üzülüyorum onlaraaa. Allahım ölümün de hayırlısını versinnnn

tatlım ben hiç bir zararını görmedi,m
aynen devam ediyorum aşşa yukarı 1 aydır
ama haeln bebiş emiyor sorun yok yani
oda zaten geceleri emiyor
gündüz çok zor emiyor aynen devam ediyoruz hiç bir değişme yok
o yüzden bence hemencik başla
şimdi birde çayı kesip denicem bakalım aynen vermeye devam edebilecekmiyim
sadece çayı kesecem ve aynen egzersizlerime herşeyime devam edecem
bakalım ne olacak ondada bilgilendircem siziiiiiiiii

amabunuda denerim içtiğine göre demekki bununda zararı yok bende başlıyım o zaman bir ara hiç bişey yapmadan deneyim diyorum bakarım öyle kilo veremezsem seninkine başlarım zencefille limonu kaynatacammı yoksa zencefili kaynattıktan sonra içine limonun suyunumu sıkacam nasıl yapacam?

tuba cnim bu yaptgn zenceflli karisim bagisiklgni inanilmaz güclendirir wlla bu aralar hep yorgunum kendmi dinc hssetmek istiorm,bn ne icsem acaba.

vavaeım nabıon bugun hiç konuşamadık,pişik için sürüon mu bişiler,bnm kızın 25 gunluk ciğer gb olan pişiğini canestenle travazol toparlamıştı..

canım terramiycin kullanmaya başladık.. umarım iyi gelir.. hiç böyle bişey görmedim ben yaa belli ki bardak alerji yaptı :26:
akşam 9 da yatırdım her zaman ki gibi 20 dk sonra kalktı sonra yine 10 dk şaştık kaldık noluyor diye. 3. defa uyanınca ağrı kesici werdim uyudu. anlayamıyorum neresi acıyor ağrıyor gündüz normal çok keyifli. sünnet yerinden desem ilk getirdiğimiz ikinci gün gün rahat uyudu. bir de bu ağrı ne ki gece başlıyor :26:

sabah ta ömrümden ömür gitti.. mutfaga kahvaltısını hazırlayayım diye gittim.. oyuncak koydum önüne tv açtım.. birden tv sesi kesildi! içeri bir gittim fişi prizden çıkarmış tam parmağını sokmak üzereydi! şok geçirdim bir anda 5 sn kadar gelmesem belki o parmak girecekti oraya ya eskiden prizler hep yukarda olurdu bu yeni nesil evlerin hep aşağıda. boş olan yerlere priz kapağı taktık. çocukların açamayacağı şekilde olanlardan. eşim diyor ben zor çekiyorum o fişi o nasıl çekti diye.kızım yanında oldu mu "anne sehpaya çıkıyor yanına geliyor vs."bana bilgi weriyor. yanından ayrılmam artık walla. atarım beşiğe ağlarsa ağlasın en azından içim rahat olur.

Son düzenleme:
tuba cnim bu yaptgn zenceflli karisim bagisiklgni inanilmaz güclendirir wlla bu aralar hep yorgunum kendmi dinc hssetmek istiorm,bn ne icsem acaba.

zencefil bağışıklık için we grip tedavi için mükemmel. yalnız günlük 4 gr mdan fazla tüketilmemeli. üstelik emziriyorsunuz dikkat edin miktara. zayıflamak isteyenler kanal 7 bir adam war feridun mu ne yoğurt içine karıştırıp yemenin zayıflattığını söylemişti.netten bir bakın

amann canım allah korumuşş çok geçmiş olsun
:105::105:

Cnim ya gecmiş olsn werilmis sadakaniz warmis.. artk hep dikkatli ck dikkatli olmalyiz ck hareketlendiler..

oğlum 2 gündür bişey yemiyor dün gece saat 2 gibi mızmızlandı aldım emzireyim diye
kustu yavrum sapsarı şok oldum kendi üstüne benim üstüme yatağa neysede önemi ypk ama çok
tedirginim hasta mı diye,ne olabilüür sizce eşim dr dan randevu aldı öğleden sonraya

iki küçük parça zencefili yıka yarımdan az limonu da yıka ikisini 10 dk kadar kaynat ılıyınca hüplett
ben 1 gün yaparsam 5 gün yapamıyorum

geçmiş olsun canım. 1 kere mi kustu? şu saate kusmadıysa enfeksiyon değil gibi. üşütmüş olabilir. barsak enfeksiyonu olmasın da diğerleri o kadar ağır geçmiyor. hem ishal hem kusma oluyor allah korusun

Sen alis alis ilerde gelip aglama sakin hep beraber yatmak istiyo napcaz diye:)))
He he doğru diyosun valla ama naapem doyamıyorum :) Bazen uyurken uyandırma pahasına her yerini öpüyorum yavyumun :)

Vavem Allah korumuş valla, ufak ufak şu ev güvenlik aparatlarından kullanmamız lazım galiba. Adam olmuş da iş karıştırmaya başlamış yirim o parmakları ben :)

Ben d bizm ewdn korkuorum,ewimz iki katli yatak odalarmz úst katta kapilari acik birakiorm nehir aglaynca duyaym die,gecen gece rúya gördm,nehîr yatagndndan inıp merdiwenlere emekliomus sorasi d malum.. babasi d bizm ewd búyúmús o dûsúp basamaklardn kolunu kirmis kúcükkn,acil önlem almalyiz:18:

merdiven başlarına koruma yaptırsanız daha iyi olmaz mı canım, için rahat olur. yürümeye başlayınca daha zor olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…