2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
iyim güzel hatun. işleri bitirdim sabahtan takılıyorum öölee nette... sen nassın? buğra'nın çüçüsü ve pişiği nasıl? :26:

canim ben de oglani ayagimda uyutuyorum.kapi onunda tadilat war.ses cok.
Pissik biraz iyi gibi bakalim ama hala kipkirmizi karnina kadar
Ceylis deme boyle seyler yosaam azmettirip bitifula picaklattirim seni yazdigim zamanda sen gorunmuyordun asagida

Laaaaaaaaaaaaaaaa yavaş yazın laaa

Oku oku yetisemiyorum

Yani süt vermeyi bırakma :)

Anladim bidenem tsk ederim

Sigara iciyorum diye kesmek istiyorum fazla icmiyorum aslinda ictikten uzun bi sure aralikla emzirmiyorum gecelere emiyor zaten
Ama sutun faydasi gidiyordur diye bilmiyorum işte:26:

Bebisinede cok gecmis olsun canim benim gorumcemin oglunada 1yasinda tup takmislardi onunkide cok akiyordu kendi kendine atiyormus tüp sonradan duzeldi seninkide gecer canım inşallah merak etme

Kagan1gecmis olsun canım. .

kıyamam ben ona... çabucak iyileşsin inşallahhh....

burçak temizlik bitti mi? bitmediyse yardıma geleyim güzelim..

hadi bağalım öyle ossun
e ne var ne çok =)
bana adresini yollayan yada benden isteyen yok mu yavs

Son düzenleme:
purçak
bak oğlum diye demiyom hem yakışıklı hem huyu iyi içki neyim bilmez,kumarı yok,mamasını vaktinde yer,akşam 10 dedn mi yatar kızına talibiz

kafam çok karışık...kafam dağılsın diye size bi bakam dedim,oku oku ansiklopedi okumuş gibi oldum,beynim şişti:44:
arızaya bağladım bugün,bu saat oldu daha kahvaltı etmedim,pijamalar hala üstümde koltuğun tepesine tünedim
annem aradı sabah,özür diledi,bayrama yanıma gelmek istiyormuş :44:ne desem bilemedim,bişey diyemedim ,ööle sustum kaldım,,telefou kapattım,ağladım,ağladım.....

Annenle ne sorun vardiki bilmiyorum ben mevzulari..Ama buyugundur kirma:26:

Doktordan geldim kucuk buldu bizimkinin cucusunu..zahmetli bi Ameliyat olcak 1 yasina kadar bekleyelim dedi..pofff bi yandan sevindim bi yandan uzuldum hazirlamistim kendimi olcak diye..

Cagir gelsn byrama buruk girme,ayrica özür d dilemiş daa ne olsn bacm
Nehr mewzusna gelnce bkarz yaparz bsıler,ck kismetli ckti bu kiz

Annenle ne sorun vardiki bilmiyorum ben mevzulari..Ama buyugundur kirma:26:

anlatmıştım bi ara..uzun hikaye....ben kırmadım,o beni kırdı

Doktordan geldim kucuk buldu bizimkinin cucusunu..zahmetli bi Ameliyat olcak 1 yasina kadar bekleyelim dedi..pofff bi yandan sevindim bi yandan uzuldum hazirlamistim kendimi olcak diye..

çüçünün boyutlarına göremiymiş allah allah..önemli olan boyu değil ,işlevi deseydinenteresan...:44::44::44:ben de bir yaşı bekleyecem canım,bunda da bir hayır vardır elbet,biraz daha ele avuca gelsin deran cık üzülme yok yere.

oyy kıyamam bende hala kahvaltı yapmadım canım aranızda ne oldu bilmiyorum da canım inşaAllah tatlıya bağlarsınız

Sni sni,az dglsn kiz

Sikma kendni yawru wardr hersyd bi hayir

Canım, annendir, evet bazen içine işleyebiliyor büyüklerin yaptıkları ama yine de düzelt aranı, sonra çok pişman olursun, vicdan azabı çekersin. O da hatasını anlamış pişman olmuş.

Ruzaaaam ben bunu ısırırım mıncıklarım öperim öperim yirim yiriiiiimmmmm!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…