2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
ya bu arada nehir'i ben oğluma alıcam, size ne oluyo... siz gelip isteyene kadar biz düğünü bile yaparız...
akıllı olun...

talip olsaydınız canım biz beğendik hemen talip olduk bursada olmak ve burçakla görüşmek avantaj değil kız bizimdir o kaden

kızz allah korusunn ben değil oğlum kusuyor beyaa ben hamile olursam oğlum da mı kusar yoksam

Hı darlingler :)

Off hava bunaltıcı doktora gitcez birazdan hiç keyfim yok..harkes dertli bu aralar geçmiş olsun hepinize

Vave ya sanada geçmiş olsun ya üzüldüm senin için ama bi yandan da güldüm he-man nasıl çıkardı onu ya Ben bile zor çıkarıyorum o tip fişleri..Allah korusun bilmiyorumki ne yapılabilir koli bandı falanmı yapıştırsan yada karton bardak koysan Neyse dikkat et ablayıda yerim onu bekçilik yapıyo kardeşine bi lokma boyuyla

güvenlik aparatı war işte açık olanlarda ama fiş takılı olanları napcaaaz :26: çocukta nasıl bir kuvvet war ben anlamadım. fiş ince olanrdan da değil derin başlıklı kalın olanlardan.

Acaba şu yaylı gibi olanlar var ya kapaklı, tutmazsan kendi kendine kapanıyor, olardan olabilir mi? Maaşallah ne kuvvet varmış bıdıkta yaa he-man mübarek

Canım İbrahim Saraçoğlu'nun dut kürü vardı bir bak istersen.

Ruzaaaaam!

maşallah hepinize biz bilgisayarsızlık yaşadık baya bir süre veletler bozdular babamızda kızdı yaptırmadı eee ödevler başlayınca mecbur kaldı....bebişler iyidir inşallah annelerde iyi olsun aman ha ortalıkta salgın geziyor herkesler gripli allah hepciğimizi korusun.....biz ek gıdaya 3-5 kaşıkta olsa geçtik sonunda yutabiliyoruz artık tabiki ana yemek memeden süt vazgeçilmezimiz....okula başlayana kadar devam artık ne yapalım:90:yarın sağlık ocağına gidip ek kızamık aşısı yaptıracağız....kızamık aşısı ateş huzursuzluk yaparmı??

vaveyla ucuz atlatmışsın ben piriz içine konan yapıştırmalı koruyucudan aldım fişi çekince delikler kapanıyor takarken döndürerek açıp takıyorsun

kızz allah korusunn ben değil oğlum kusuyor beyaa ben hamile olursam oğlum da mı kusar yoksam

canım hamile olunca sütün zehirliyormuş ya çocuğu.. ondan dedimdi. ama ishal de varsa mikrobik bişi olabilir. sen yine de dikkat et..

hoşgeldin canım... özledik seni.. hem derslerle uğraş hem bebekle Allah yardımcın olsun. o yüzden ben ikinciyi oğlan okula başlamadan yapıcam.

Hoşgeldiiin! BU sabah aklımdan geçtin nerelerde gelmiyor artık bizi bıraktı mı diyee

talip olsaydınız canım biz beğendik hemen talip olduk bursada olmak ve burçakla görüşmek avantaj değil kız bizimdir o kaden

bakalım annesi gurbete verecek mi kızını...

kız bizimdir.. tey tey teyy....

addd nerdesin kız.. gel de halay çekelimmm..... :92::92::92::92:

kızlar ben geldim
herkese geçmiş olsun dilekelriniz için teşekkür ediyorum
geçmişten 1kaç sayfa okuyabildim hepsini değil
kv ye gittik oradaydık eşim istedi yine neyse işte dr a da gittik kulak burun boğazda bişey yok kanına bakalım dedi bakıldı o da şükr ki temiz çıktı diştendir dedi 2-3 gün bekleyin geçmezse tekrar getirin dedi
gece de biraz vardı ateşi şuana kadar yok inşaAllah da olmaz
bizde durumlar bu şekilde merak edenler için
sizde durumlar ne alemde?:44:
birde
nedir bu adres sevdası bana verin bende veriym
az da değilim he çıkıp aradan maydonoz oluyorum
seve seve alıp verebilirim :13:

hosgeldin canm.epey uzun zaman oldu. asi bazi bebekler de yapiyor bazilarini etkilemiyor.bunye meselesi
Priz ornrgi icin cok sagolbzim bos lanlara taktigimiz bu sekilde ama fis takacain zaman cikarmak gerekiyor.hemen bu sekilde olanlardan bulmam lazim.
Ferdacim o dedigin kapakliar guvenli degil.acabilir rahatca.
Ruza sen niye suclu hisseiyorsun kenini.sunnet olan cocuklarda kullaniliyor bardak.sadce nasil yapildigini soyledin sen canim benim öperim

hoşgeldin canım. aman geçmiş olsun, bişey çıkmasın da tek dişten olsun sıkıntısı.

Bende varım canim sıkılıyo cuma gelsin tatil olsun

bakalım annesi gurbete verecek mi kızını...

kız bizimdir.. tey tey teyy....

addd nerdesin kız.. gel de halay çekelimmm..... :92::92::92::92:

Kimin oglusuna asik olursa onundur
Ruzacn bulusmalara bn d gelirsm olur,yalniz bulusmk yok sewdm sni suç mu di mi bitufulm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…