2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Vaveeeee maşşşşşallahhh seni gören iki çocuk annesi değil çocukların üniversiteli bakıcısı sanır heee fıstık gibisinn!

teşekkür ederim canım üniversite deme bağaa abartmayın rica ederim bildiğiniz anayım ew hanımıyım tipim müsait :86:

çook yoruldum offf yarın okurum artık ama ruzaa fotolara baktım bayıldım
çok tatlısın ayyy yirim ben seniii

teşekkür ederim canım üniversite deme bağaa abartmayın rica ederim bildiğiniz anayım ew hanımıyım tipim müsait :86:

Alemsin hee nerden aklına geldi şimdi Yok valla hiç ev hanımı gibi durmuyosun, yani aklımıza gelen ev hanımı profilinden bahsediyorum, şöyle tontirik bezgin yüzlü gıdılı annelerden :) Bu arada benim çok fena gıdım çıktı ya her fotoda sinir oluyom

40 a doğru öyle olurum ben belki o zamana da kalmaz bizim sülalede öyle önce genç gösteriyorlar anneye benzemiyorlar sonra tüm hava gidiyor yerin dibine! nene gibi görünüyorlar benim de az kaldı aaaazzz yaş 32 depresyona girecektim bugün sahi, yardım toplamak için genç bir çocuk geldi kapıya elinde makbuzla , bana didi "teyzeee" pardon abla dedi sonra ama iş işten geçti itti beni uçurumun kenaaarına velet

Herkese selaaam bayadir giremedim yine is guc kosturmaca. Kres mi anne mi meselesinin ortasindan girdim, gerci o konu gecilmis ama ben de fikir belirtmek istedim aman kusur kalmayayim ben de anneyimya:). Bir arkadas mutlu anne mutlu bebek demis, cok dogru demis ilk sart bu bence de. Ikincisi, kizim 5 aylikken ise dondum 65 yasinda bir teyze bakiyor. Memnunuz memnun olmasina ama disari ciktigimizda diger cocuklara nasil baktigini goruyorum. Kizimdan 2 ay buyuk arkadasin oglu geldiginde nasil oynadiklarini ( kendilerince) birbirlerinin elindekini cekistirdiklerini gordum. soyle dusunuyorum, ne kadar mukemmel anne babalar olursak olalim bazi duygularin dogru sekillenebil,esi, egonun olusabilmesi icin insanin yasitlariyla esit sartlarda bulunmasi gerekiyor. anne babalar baze her yonden ( simartirken de disiplin ederken de) ayari kacirabiliyor, normal olarak.
3 yasina kadar evde ben de olsam o teyze de olsa ufaklik sikilacak ve kesinlikle ve kesinlikle tam gun degil belki ama 1.5 yasina geldigi anda yarim gun oyun evi kres neyse duzgun icime sinen bi yere gondericem tabi ki arastirarak. Ama ne olursa olsun onemli olan cocugun huzurlu, kaale alinan, dinlenen, sevilen bir ortamda olmasi. Aile svgisine doymus ama sosyallesme imkani da bulan bir cocuk sanslidir diye dusunuyorum. Insallah herkesin cocugu icin bu boyle olur.

ruzacım hiç gençlik yılları fılan deme daha ıkı gun önce gördüm senı.. buarada fotograf cekme cemıyetıme senı çağırıciim ama altınlarını tak takıştır öle gel,süslen püslen tmm mı yarın nehır durmzsa hoop okuldayım,okuldayız hatta yiwriimm

ferdaerd ben de herşeyı halleden ınsanlara cok özenıorum ya.. daha doğrusu içlerındekı o arzuya çok özenıorum ben ıtıraf edıorum üşengeçim hatta bu topıktekı en üşengec ruhlu ınsanım bence bana seslenmeseler aha da bu oturdugum koltukta yaşlanırım,kk ya gırerım,feyste takılırım,zate canım bişe ıstemıo yemek yemem,film ızlerım,frıendsın tekrarlarına bakarım,ama bu koltuktan kalkmam hatta burda uzanır yatarım ama olmuyor mecburen koşuşturmaca içinde buluyorum kendımı tembellık yapabılme özgürlüğüm bıle yok kahrolsun ergen olma ısteğim

Son düzenleme:
çalışınca zor beya herşeye yetişmek bende çalışınca yamulacam orası kesin

ama bugün yaptıklarım evi temizledim,yemek yaptım ,ütümü yaptım,kızı banyo yaptırdım yarın misafirim var akşam çayına onun için biraz hazırlık yaptım ve şuan böyleyim:26:

offfffffffffffffffffffff ev hanımlıgı çok zorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zorrrrrrrrrrrrrrrrrr

buarada yarın yapacaklarımıda yazayım

kızı saglık ocagına götürecem ordan alışverişe gidecem ordan bacımın kaynanasına kahve içmeye geçecem sonra eve gelecem misafir için poaça yapacam,kurabiye yapacam bide kendimize akşam yemegi yapacam içimden avaz avaz bagırmak geliyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

kardeş konusuna deginilmiş ben istemiyorum 2.çocugu biliyorum bencillik belki ama ne yapim istemiyorum rabbim dileyen isteyen herkese versin inş.aminn...

kardeş konusuna deginilmiş ben istemiyorum 2.çocugu biliyorum bencillik belki ama ne yapim istemiyorum rabbim dileyen isteyen herkese versin inş.aminn...

ben çok kararsızım 2. çocuk konusunda.. eşim çok istiyor,bn isteyıp ıstemedıgımden emın dıılım aslında.. bazen cok özenıorum bazen de cok korkuorum,ılk cocuk da deli cesaretı oldgundan tecrubesızlıkten bişiden haberım yoktu,şimdi bizzat içindeyım ve bılıorum amiyane tabirle hanyayı konyayı ama bn ne zaman bı konuda bole kararsız olsam genelde eşimin istediği oluyor,kesın ben yaparım 2. çocuğu bu kafayla 3. çocugu da ıstıyor onu yapmasam bari

Vay eşşek herif vaaay Yok yaa belli olmaz, ama artık yaş itibariyle yavaş yavaş kendimize de bakmaya başlamamız lazım. Valla krem bile sürmüyorum artık çok fenaaa

yazdım yazdım yazdım uzun uzun yazdım kendim yazdım kendim okudum kendim sildim sanırım bende bunaldım bebeğime baltıkça içim açılıyo ruhum dinleniyo huzur doluyo seni çok seviyorum Muratım.

Valla ben de çocuktan önce cumartesileri öğlen 12'de kalkar, aheste aheste kahvaltımı tepsiye hazırlar, koltuğu açıp CNBC seyrederdim birkaç saat. Yanda da laptop. Şöyle çikolata nutella filan varsa üstüne de onlar oooh! Akşama doğru ev işine başlayıp 20 dkda bir 20 dk dinlenirdim Ne kadar boş vaktim varmış!

Kolay gelsin canım yaa bağır bağır ama içinden çocuk uyanmasın Ya da buraya bağır birkaç satır :84::84::84:

ben de 4 cocuk istiyordum ama nedense son zamanlar oglumu cok iyi yetistirmek ve ona yogunlasmak istiyorum, baska bebek yapmasam diyorum:26:

Beşiği yürüteçi biraz önce attım kapının önüne gitti ohhh.Bu adama bizim 160*200 baza bile az geliyo nasıl bi yatış tarzı var ne yatağı alıcam şaşırdım valla

yazdım yazdım yazdım uzun uzun yazdım kendim yazdım kendim okudum kendim sildim sanırım bende bunaldım bebeğime baltıkça içim açılıyo ruhum dinleniyo huzur doluyo seni çok seviyorum Muratım.

zaten tek motivasyonum kendi kurduğum bu minicik aileye duyduğum sevgi.. bu merhamet bu şefkat içimden taşmasa,kimse bu üşengeç ruhla bni ordan oraya koşturamaz.. deminki tarif ettiğim o ergenden farklı olmam..

tam 30 yaşındayım ilk çocuğu doğurmam 6 yıl sürdü bu süreçte ikide düşük yaptım şimdi ödüm kopuyo bi tane daha düşünemiyorum ama kardeşsiz olursa diğer çocuklara heveslenirse napcaz.Doğru zaman ne zaman acaba

doğru zaman kendını hazır hissettiğin zamandır,kimse doğru zamanı senden önce bilemez ki.. yemişim uzmanları kendini dinle

Son düzenleme:
Burçak maşallah bebişin çok güzel ağrı ,yorgunluk , açlık , üşengeçlik tamamen unutulan kavramlar oldu bu sıpayla birlikte

Beşiği yürüteçi biraz önce attım kapının önüne gitti ohhh.Bu adama bizim 160*200 baza bile az geliyo nasıl bi yatış tarzı var ne yatağı alıcam şaşırdım valla

Aynen ya sorma bizimki de yuvarlana yuvarlana yatıyor sığmıyor bir yere o yuvarlanırken ben kaçıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…