2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ya eskiden telden girince ayni pc formati gibi hrrseyi goruyodum simdi ne bildirileri ne msjlari nede begenileri gorebiliyorum..pc yi acam bari usenmiyip ruzacim icin:))

ruzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok güzelsin bacım maşallah sana :KK52:

yok laaa para almadık diziden sevabına oynadık ajansa kayıtlı degiliz :KK53:

ne yapanız ne var ne yok :KK24:

Ferdaaaa bizz metro port avm diye biyerdeyizzz:)))) yakınmıyızz kiiii:))
Ruza tel.den resimleri göremiyorumm canmm:KK43:(( sakın kaldırmaa pc bulursam bende bakacamm..
Add hayırlı olaaa ünlü oldunuzz dimekkk
Bitufull yarın o dediğin pierloti ye gitcez înş.bu ılk gun yorulduk, bahcelievler cıvarında takıldık genelde
Yaa bu istanbul beni boğuyor arkadaşlarr:KK43:(( çok kalabalık ve sürekli bi hareket var:))) bursa sakin geliyor bana... Ahhhhh bide oğlumm varr nasıl özledım nasıl özledimmm.. Sweetini koklayıp duruyorum.eğitime hergun farklı hoca giriyor bugunkü benım açımdan sıkıntı yok ama diğer arkadaşları bilemem bence idareyle görüş dediii.ayrıca istanbulun kendı personeli gelip imza atıp çıkıyor iş yoğun falan deyippp.... Şuu kıytırıkk eğitim için yüreğimdee koca bi taşş taşıyorumm..ahh Adli tıpp yaktın beni yaktın :)))

Yakin degil yivrim biri sisli biri bahcelievler:))
Istanbul benide boguyo normaldir bide okullar acildi hayat daha yogun gecen haftaya kadar bu kadar degildi..Neyse esinle bi yandanda tatil yapiyosunuz iste basbasa tadini cikar:p

ruzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok güzelsin bacım maşallah sana :KK52:

yok laaa para almadık diziden sevabına oynadık ajansa kayıtlı degiliz :KK53:

ne yapanız ne var ne yok :KK24:

Sagol bacimm... Kiz niye bedavaya verdin kizceni... Baslik alsaydin ya.. :)

Eneee ulen bu ocak annnelerinin hem bebeleri hem analari cok guzel masallah hee:nazar: havasindanmidir suyundanmidir nedir..ruzammm sanada masallah:nazar: gerci ben ocak annesi degilim ama siiii bozuntuya vermiyim:KK1::KK53:

hazir pc yi acmisken biraz smiley kurtlarimi dokiyim:KK76::KK51::KK9::KK16::KK12:

Kagan ne oldu ya eklesemedik bi turlu dahada gelmem he hihh:2:

Vaveeeeeeemmmmmmmmmm o pasayi yirim ya siz boyle anlattikca hemen gozumde sahne canlaniyo anlik mutluluklar yasiyorum ne tatlidir kimbilir.:KK16: appla diyo hee :nazar::nazar: onaa..

Son düzenleme:
ruza yorum yaptım ama burdan da ıslık çalcem fuyttt fuyyy :KK52: :KK52: çok asil bir güzelliğin war he..

bitiful sana dedim mi senin de öyle yawrular yawru kuşlar fıstıklaaaarrrr :KK52: :KK52: :KK52:

Bituful sagol bebem... :) ya siz de yukleyin fotograf.. Ayakustu gormustum. Detayli incelemek istiyorum.. :) bu arada ben de ocakannesi degilim. Bisi olmaz be ya.. Kovacaklar mi bizi sankilim... :)

ayyy tutku ne zor be :KK43: :KK43: seni düşününce yüreğim bir tuhaf oldu allah kimseyi yawrusundan ayırmasın :KK5: uyurken bile özlüyor insan..

Bituful sagol bebem... :) ya siz de yukleyin fotograf.. Ayakustu gormustum. Detayli incelemek istiyorum.. :) bu arada ben de ocakannesi degilim. Bisi olmaz be ya.. Kovacaklar mi bizi sankilim... :)

ben yükleycektim şimdi ama önce arkadaş listemi bir gözden geçirmeliyim :KK76:

ruza yorum yaptım ama burdan da ıslık çalcem fuyttt fuyyy :KK52: :KK52: çok asil bir güzelliğin war he..

bitiful sana dedim mi senin de öyle yawrular yawru kuşlar fıstıklaaaarrrr :KK52: :KK52: :KK52:

Ay simarttiniz beni... Cocuktan sonra guzellik falan kalmadi.. Sisko bisi oldum. :KK43: neyse nasil olsa spora baslicam, su boregi de yeyim... Dermisimmm... :))

elaa.... ilk dişiniz hayırlı olsun canım... darısı diğerlerine inşallah...

vave... senin o bebişlerini yerimmm....... Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallahhh... bizlere de en yakın zamanda ikinici çocukları nasip etsin inşallahhhh.... amin diyenler??? :KK53::KK53::KK53::KK22::118:

Aaaminnn! Kııız maaşallah çok güzelsin valla daha bi kanım kaynadı :KK34: BU kadar güzel varken ben nasıl foto koyam :KK53:

Ferdaaaa bizz metro port avm diye biyerdeyizzz:)))) yakınmıyızz kiiii:))
Ruza tel.den resimleri göremiyorumm canmm:KK43:(( sakın kaldırmaa pc bulursam bende bakacamm..
Add hayırlı olaaa ünlü oldunuzz dimekkk
Bitufull yarın o dediğin pierloti ye gitcez înş.bu ılk gun yorulduk, bahcelievler cıvarında takıldık genelde
Yaa bu istanbul beni boğuyor arkadaşlarr:KK43:(( çok kalabalık ve sürekli bi hareket var:))) bursa sakin geliyor bana... Ahhhhh bide oğlumm varr nasıl özledım nasıl özledimmm.. Sweetini koklayıp duruyorum.eğitime hergun farklı hoca giriyor bugunkü benım açımdan sıkıntı yok ama diğer arkadaşları bilemem bence idareyle görüş dediii.ayrıca istanbulun kendı personeli gelip imza atıp çıkıyor iş yoğun falan deyippp.... Şuu kıytırıkk eğitim için yüreğimdee koca bi taşş taşıyorumm..ahh Adli tıpp yaktın beni yaktın :)))
Yok be canım arada akşam saati en olumlu ihtimalle yarım saat var. Ama bir ara bu tarafa da geçrsin, Araplar bilem ilk önce buraya geliyor :KK9: Ben de Bursa'yı çok beğeniyorum, çok güzel, asil, huzurlu bir şehir.

Nerdeee biz aksamlari hic cikmiyoz bea:KK43:(( varmi yeni sezon guzel şeyler:)

Valla bizim mızmız doğru dürüst baktırmadı ki :emir_bebek: C&A'dan iki sweet, bir pantolon bir de ayakkabı gibi patiklerden aldım beyefendiye. Kendime bir şey bakamadım. Bir de ayıptır söylemesi dürüm yedim, ağzına verdikçe yutuyor, bitince de ayağıyla beni tepiştiriyor ağzını açıyor :KK52:

oğlum kızımın başını belası oldu :KK53: sabahları kapısına dayanıp serenad yapıyor , kapıdan alınca çığlık çığlığa ağlıyor tekar gidip "abbaaa abbaaa" diyor ağzını yidiimin :) kızım yerde otursa direk üstüne atlıyor tutunup kalkıyor saçını çekiyor :86: bunları yaparken nasıl sevinç çığlığı atıyor.. 2 çocuk ne kadar güzelmiş diye hayranlıkla izliyorum ikisini:)
Maşallah kuzulara :nazar::nazar: Bıdıkları öyle görmek isterdim Ben de özendim yaa kardeş gibisi var mı 2. Çocuğu düşünmek bile istemesemde oğlumu bu duygudan mahrum etmekte istemiyorum sırf bu yüzden ( itiraf ediyorum bir de kızım olmasını çok istediğim için) ikinciyi düşünüyorum

Maşallah kuzulara :nazar::nazar: Bıdıkları öyle görmek isterdim Ben de özendim yaa kardeş gibisi var mı 2. Çocuğu düşünmek bile istemesemde oğlumu bu duygudan mahrum etmekte istemiyorum sırf bu yüzden ( itiraf ediyorum bir de kızım olmasını çok istediğim için) ikinciyi düşünüyorum

kardeş kesinlikle gerekli.. allah gönlünüze göre sağlıklı ewlatlar wersin canım

Vaveeeee maşşşşşallahhh seni gören iki çocuk annesi değil çocukların üniversiteli bakıcısı sanır heee fıstık gibisinn!

X