2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Ya eskiden telden girince ayni pc formati gibi hrrseyi goruyodum simdi ne bildirileri ne msjlari nede begenileri gorebiliyorum..pc yi acam bari usenmiyip ruzacim icin:))

ruzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok güzelsin bacım maşallah sana

yok laaa para almadık diziden sevabına oynadık ajansa kayıtlı degiliz

ne yapanız ne var ne yok

Yakin degil yivrim biri sisli biri bahcelievler:))
Istanbul benide boguyo normaldir bide okullar acildi hayat daha yogun gecen haftaya kadar bu kadar degildi..Neyse esinle bi yandanda tatil yapiyosunuz iste basbasa tadini cikar

ruzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok güzelsin bacım maşallah sana

yok laaa para almadık diziden sevabına oynadık ajansa kayıtlı degiliz

ne yapanız ne var ne yok

Sagol bacimm... Kiz niye bedavaya verdin kizceni... Baslik alsaydin ya.. :)

Eneee ulen bu ocak annnelerinin hem bebeleri hem analari cok guzel masallah hee havasindanmidir suyundanmidir nedir..ruzammm sanada masallah gerci ben ocak annesi degilim ama siiii bozuntuya vermiyim

hazir pc yi acmisken biraz smiley kurtlarimi dokiyim

Kagan ne oldu ya eklesemedik bi turlu dahada gelmem he hihh:2:

Vaveeeeeeemmmmmmmmmm o pasayi yirim ya siz boyle anlattikca hemen gozumde sahne canlaniyo anlik mutluluklar yasiyorum ne tatlidir kimbilir. appla diyo hee onaa..

Son düzenleme:
ruza yorum yaptım ama burdan da ıslık çalcem fuyttt fuyyy çok asil bir güzelliğin war he..

bitiful sana dedim mi senin de öyle yawrular yawru kuşlar fıstıklaaaarrrr

Bituful sagol bebem... :) ya siz de yukleyin fotograf.. Ayakustu gormustum. Detayli incelemek istiyorum.. :) bu arada ben de ocakannesi degilim. Bisi olmaz be ya.. Kovacaklar mi bizi sankilim... :)

ayyy tutku ne zor be seni düşününce yüreğim bir tuhaf oldu allah kimseyi yawrusundan ayırmasın uyurken bile özlüyor insan..

Bituful sagol bebem... :) ya siz de yukleyin fotograf.. Ayakustu gormustum. Detayli incelemek istiyorum.. :) bu arada ben de ocakannesi degilim. Bisi olmaz be ya.. Kovacaklar mi bizi sankilim... :)

ben yükleycektim şimdi ama önce arkadaş listemi bir gözden geçirmeliyim

ruza yorum yaptım ama burdan da ıslık çalcem fuyttt fuyyy çok asil bir güzelliğin war he..

bitiful sana dedim mi senin de öyle yawrular yawru kuşlar fıstıklaaaarrrr

Ay simarttiniz beni... Cocuktan sonra guzellik falan kalmadi.. Sisko bisi oldum. neyse nasil olsa spora baslicam, su boregi de yeyim... Dermisimmm... :))

Aaaminnn! Kııız maaşallah çok güzelsin valla daha bi kanım kaynadı BU kadar güzel varken ben nasıl foto koyam

Yok be canım arada akşam saati en olumlu ihtimalle yarım saat var. Ama bir ara bu tarafa da geçrsin, Araplar bilem ilk önce buraya geliyor Ben de Bursa'yı çok beğeniyorum, çok güzel, asil, huzurlu bir şehir.

Nerdeee biz aksamlari hic cikmiyoz bea(( varmi yeni sezon guzel şeyler:)

Valla bizim mızmız doğru dürüst baktırmadı ki C&A'dan iki sweet, bir pantolon bir de ayakkabı gibi patiklerden aldım beyefendiye. Kendime bir şey bakamadım. Bir de ayıptır söylemesi dürüm yedim, ağzına verdikçe yutuyor, bitince de ayağıyla beni tepiştiriyor ağzını açıyor

Maşallah kuzulara Bıdıkları öyle görmek isterdim Ben de özendim yaa kardeş gibisi var mı 2. Çocuğu düşünmek bile istemesemde oğlumu bu duygudan mahrum etmekte istemiyorum sırf bu yüzden ( itiraf ediyorum bir de kızım olmasını çok istediğim için) ikinciyi düşünüyorum

kardeş kesinlikle gerekli.. allah gönlünüze göre sağlıklı ewlatlar wersin canım

Vaveeeee maşşşşşallahhh seni gören iki çocuk annesi değil çocukların üniversiteli bakıcısı sanır heee fıstık gibisinn!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…