2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Off daha banyoya giricem yarına kıyafet çanta hazırlıycam çoooook uykum var ben kaçar hadi iyi gecelerrr!!

kızlar iyi geceler annem konusunda destek olan herkese tesekkür ederim.Allah kimseye bu acıyı yasatmasın.

vaveyla masallah gercekten 2 çocuk annesi gibi durmuyorsun
tesekkür edrim ferda.sizlerde öylesinizdir eminim.

Hadi ben de yükledim foto artık kesin gidiyorum tutmayın beniii Bu arada yüklemişken söyliyim, Ferda da ananemin bana takmak istediği isim yani nickim yalnızca, ismimle resmim tutmuyor yani :))) Gece gece itiraflarrrrr:) Haydin öptümmm

Son düzenleme:
Herkese günaydın
burçak86 tam beni tarif etmişsin:)))
add en zor iş annelik ve ev hanımlığı 7 gün 24 saat 365 günn kafa dinleme şansın yok

aaaaa şekerim bademim benim
evet gruplaşma var topikte seni ve beni dışladı bu zilliler(aramızda casus olabilir)
kızzz olur muuu hani face de de görüyoruz ya daha iyi oluyor,
yoksam yok gruplaşma falan,

tamam ozaman :) doğru ben bir hayal olarak kaldım. bu kadar güzel kadın , birbirini görünce unutuverdiniz beni:)

sabah uyandığımızda oğlumun iki gözü de şişmişti,
öğleden sonra doktora götüreceğim,neden olmuş olabilir ki?
enfeksiyon kaptı heral dün babannesinden

Laaayyyynn hain domdomlar benide ekleyin tek tek kapınızamı gelek..foto ekleyenler tıklasın bana fazla merak başa bela

Kağan geçmiş olsun bizde 10 gün tedavi olduk 2-3 gün önce geçti enfeksiyon kapmıştı..ama bizimki ne şişlik ne akıntı sadece gözleri kanlıydı..damlayla geçer bişiciği kalmaz..

Oğlanla köşe kapmaca oynuyoruz her fırsatta elimi ısırmaya çalışıyo amanın hannibal ya çok acıtıyo ne o öyle, emzirenlere Allah kolaylık versin iyiki emmiyo dedim ilk defa dişler çıktıktan sonra fenaaaaa:104:

Ekledim şekerim kabul et beni :) Bizimki de çenemi ısırıp duruyor, sevdiğinden mi yapıyor yoksa dişleri mi kaşınıyor anlamadım

sen benii iyi biliyon ama arkadaş listeme ekledim kaybolma diyee

dişi war işte ısırsın ellemee ya benim oğlanın hala dişi yooooooooooooook

ferda fatih beyin çıkmışmıydı dişi?? kendime yoldaş ariyruumm :86:

Son düzenleme:
Ferdamada kocaman bi Ya böyle sırf nezaketen ayy çok güzelsiniz falan diyomuş gibi oluyo ama hakketen hepiniz çok hoşsunuz ya laa karakterleriniz yüzünüze yansımış nurlu nurlu canlarım benimmm..

vaveee eklediğin iyi oldu yarın bigün unutmiyim bu kim diye Diş için doktor 1 yaşına kadar çıkarmayabilir normal demişti, sizinde bebekken geç çıkmış demekki çocuk netsin sanırım ablasıda geç çıkarmıştı yalnış hatırlamıyosam demekki buda öyle olcak sıkıştırma çocuğu hergün

Lale.Allah sabir vrrsin canim bende 1sene önce kaynettim annemi çok zor çok aci su oglumu bile goremedi.ben hamileydim vefat ettiginde ama Allah sabrini veriyor canim bak bize dunyanin en tatli seyini hediye olarak gonderdi mevla yavrularimizi Allahim onlara saglik versin onlari annesiz babasiz birakmasin

Sekerim maşallah kizina cok seker simdiden yildiz olmus yavru

sabah uyandığımızda oğlumun iki gözü de şişmişti,
öğleden sonra doktora götüreceğim,neden olmuş olabilir ki?
enfeksiyon kaptı heral dün babannesinden

Enfeksiyon da olabilir gozleri rüzgarda almis olabilir canim korkma gecer ins...

Dişimizi tebrik edenler cokk sağolun darisi cikmayanlarin basina

Hep birbirinizi ekliyonuzz lan benide ekleyin beni dislamayin bende sizin gibi hatunumm

Ruzaaa maşallah yavrimmmm.cok seksi bi kadinsin Allah eşine cocuguna bagislasinnn

merhaba herkese geçmişi okumdan hemen yazayım istedim ruza, vave, ferda resimlerinizi gördüm nekadan güsel hatunlarsın maşallah diyorum siz doğum yapmadan bebeleri leylek getirmiş sanırım :)

Nerdesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz uleynnnnnnnnnn

Ben burdan olurum kimse olmaz ben giremem herkez burda olur ozellikle mi seciyonuz ben yokken girmeyiiiii:97::97::95::95:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…