2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

selam canım :) ayy ıkılı test zamanın gelmıss bende ya 29 haziran ya da 5 temmuz gibi gidicem inşallah

ikili test için 5 temmuzda 12 haftalık oluyoruz ınsallaaahhhhhhh :) ınsallah hersey yolundadır canım....

selam canım :)

canım doktor bebege göre hespalıo ve hep değişicek sen sata göre takıp et dr sana bebek boyuan göre haftanı söylediği zaman

kontrol edebilmiş olursun böylece kzı demın yazdım birine okumuyonuz mu

hee bi de ben excelde kendıem takvim yaptım hem sata göre takıp eidyorum hemde notlarla

herseyımı takip ediyorum ekran görüntüsünü paylaşayım hatta du

o zaman ikili test için gittiğimde doktora sorayım iğne işini 12 haftalık olucam. göbek rahattı aslındada tabi bebiş büyüdükçe zor olur. cnm benim hiç sormak aklıma gelmedi ama ben iğneye başladığımdan beri buzdolabında tutuyorum :44:

ne güzel tablo o kız öyle benimde var ama kısa kısa notlar sadece doktora gittiğim ve çıkan sonuçlarımı tuttuğum

Son düzenleme:
kızlar ben kaçıyorum.bi arkadaş sünnet yapmıştı ona gidicez.ordanda doktora gidicem.inşallah bu seferde acil ameliyat falan çıkmaz.

:) Ne güzel hazırlamışsın ayşecim ya valla.Bende tlfnumdaki takvime senin yaptıgın gibi gün gün yani önemli günleri yaşadıklarımı not olarak o günlere ekliyodum hiç aklıma gelmedi böle bişiy.iyi yapmışsın cnm..

canım daha güzelini söyleyım :) ıkıncı gebelıgımde 8 haftalık olması gerekrıekn 6 haftalıktı ve dahaa kalp atısı bile

başlamamıstı kanamayla hastanede yatmsıtım kese gozukmuyodu neler neler oldu yani

ama sata göre 9-10 haftalık olması gereken dönemde farkı kapattı hatta doktorum da şaşırmsıtı muhtesem

ne yaptın ne yedın ne içtın dmeıstı ben bulantım oldugu halde o zaman sabah kahvaltılarımı duzene koymsutum

domates salatalık yumurta peynır pekmez yıyordum meyvemı eksık etmıyordum yeme ıcme önemlı ama bebegın buyumeısnı asıl gerceklestıren

sey rahmın yeterlı sekılde kan alması yanı kendını kontrol et ellerın ayakalrın şişiyır mu tansıyon yasıyo musun

gun ıcı hareketlımısın bir de ondan öncekı bebegımı kaybettıgım için dr bana coraspib vermıstı yarım coraspin içiodum hergun

sonra düzeldi zaten daha sonrada teshıs kondu kı ciddende pıhtılasma varmı ve rahım kanlanamdıgı ıcın bebegım buyyemıyomus

canım senınkıde inşallah arayı kapatıcak dr deid zaten bana bebeğin gec gelısmesi asıl 28. hafta civarı olursa bi problem demektir

ilk zamnaar hemen toparlama sansı var dmeıstı :)

dimi yaa tabi değişecek :) sakin olmalıyım, ben bunlara çok şahit oldum, kendime gelmeliyim hemen :) sorun yok no problem iyiyim ben
kızımda genelde doktora göre takip edince kafam karışmamıştı..zaten takvimden hesaplıyorum doktrun dediği çıkıyor..gebelik hesaplama halt etmiş

canım 12-16 hafta gene iyi de gmbüş öle büyyo sertesıo kı gebelık ılerleınce ıgne batrımayı dahı dusunemıyroum su an :)

evet en iyi dr a sormak :) bend e dolaba koyayım yaa o zaman bozulru fln neem lazım :)

kızlar ben kaçıyorum.bi arkadaş sünnet yapmıştı ona gidicez.ordanda doktora gidicem.inşallah bu seferde acil ameliyat falan çıkmaz.

güle güle canım :)

bana kimse neden cewap yazmıyor yaa.. bak yazdıklarınızı okuyunca kafam karıştı şimdi..

e yazdım ben :)

canım ben telefonda da tutuyroum ama daha ksııtlı yanı ama pc dekı ayrıntılı :)

hem randevu gunelrımı de yazıyorum böylece unutmuyorum eger ısteyen olursa taslak olark mail atabılırım :)

canım çok hoş olmuş listen
bende öncekinde bi defter hazırlamıştım ult görüntüleri duygularım hep yazıyodum sonar çok kötü şeyler yaşadım ve defteri kocam atmış bu sefer kesecikimiz gözükünce bile 1gün baktım kaldırdık hayırlısı Allahtan bide özelden 1şey yazayım sana

Aynen randevu günlerimi ağrı sızı kanama lekelenme hepsini yazıorum ama dediğin gibi tlf da kısıtlı.Gönder tatlım ya sana zahmet bende excel'e geçeyim senin gibi.Tablo hazırlamayla ugraşmayım şimdi ...

Evet bebişim sakin olalım hep diyorum bebiş bunalr ya bunalrda insan fabrikasyon ürün değil ki hepsi bir olsun :)

eger bizleri de boyumuza kilomuza göre yasımızı hespalıycak olsalardı hıc bırımızın doğum tarıhı tutmazdı

o zaman doğum tarıhımızı mı yalanlıycaktık yani :)

bak ben gecen gun bu geri kalma işini dert ettım ya o baskaydı hee onu da belirteyım yanı dr bı seferıdne 7+5 bi seferınde

7+3 ölçünce ulan hadı buyumemıs kuculmusmu bebek , suyun içinde ya çektimi aceb diye kafaya takmak serbest ama

8+5 olacagıdı niçin 8+3 demeyeleım normal

annesi buruşmuştur suyun içinde o ay Rabbim ya gerçekten mucizeler orda büyüp şekle giriyolar ve çıkınca sıkıştırabiliyoruz

haklısın canım :) kendime getirdin beni hemen :))
az önce öyle panikledim ki witamine mi başlasam hemen diye düşündüm, beslenemiyorum diye
neyse ben çıktım şimdi görüşmek üzere

sağol canım :) ben bunu bebeiş için hazırlamadım mart ayında düşük yapınca düzgün takıp edeyım diye

nisan ayından başladıydım ılk aydan hamıle kalınca devam ettım :)

bende bloguma yazıalr yazmayı fln istiyorum ama krokuyroum ıste ya bişey olursa diye sonra çok zor oluyo

kaybetıgım bebegıme battanıye yastık işlemıstım ayakkabı almsıtım cinsiyetını öğrenınc pembe pembe sorna zor oluyo canım

tamam canım yaz :)

özel mesajıam mail adresını yaz atayım canım :)

annesi buruşmuştur suyun içinde o ay Rabbim ya gerçekten mucizeler orda büyüp şekle giriyolar ve çıkınca sıkıştırabiliyoruz

eheheheu burusuk bebısler :)

haklısın canım :) kendime getirdin beni hemen :))
az önce öyle panikledim ki witamine mi başlasam hemen diye düşündüm, beslenemiyorum diye
neyse ben çıktım şimdi görüşmek üzere

güle güle canım :) gel sık sık bak yoklama alıcam artıkın ona göre

ayşhe cim canım oyüzden 6 8 aya kadar bişey almayın diyolar ya Allah korusun hepsini ama bişey alınca ona bakıp ağlamak ta zor geçenkinde komşumun kızı bana bebeklik şu dönenceler vaR ya onu getirmişti ay geri verdim ama okadarcık şeye bile ağlamıştım bide sonrası sorup duruyolar ya şimdi komşular bilmiyor bakalım pzt kalp atışını duyarsak onlarada müjdelicez hep soruyolar yokmu tedavi görsene ay herkez benden hevesli

güle güle canım :) gel sık sık bak yoklama alıcam artıkın ona göre

bunu da yap bari listed gelmeyen olursa özelden yazarız naptınız nasıl duruyomu diye erçi kaybedince söylemek te zor ama yinede listeden çıkmak gerek bakıp kendini listed görmekte zor Allah suay cığada sabır versin bak ne güzel sen devraldın hele melek kızım diye resmi değiştirmiş ya ne üzülmüştüm ogün rabbim hepsine sabır versin

canım zor tabıı kolay mı benım de daha dune kadar 3 melek annesi yazıyodu zor allah ım suay ın ve diğer kaybeden

tüm arkadaşalrın yardımcısı olsun ve en ksıa zamanda sağlıkal tekrar nasib etsın ınsallahhh

benımde 7 aylıktı ıste ufak ufak almsıtım bişeler zahide leyl koyduk adını bi kutu ayaraldım ona yaptıkalrımı koydum içine

pozitifi gördüğüm tets i bile içinde 2 yelek biri pembe biri beyaz bi battanıye ve bir çift ayakkabı o kadar annem almsıtı herseyını

doğum yaklaştı dıye ama kısmet canım....sorma herkes soruyo edıyo anlıyorumda tedavı olsanıza fln diye akıl verılınce gıcık

oluyroum sorun varda biz tedavı olmuyrouz sankı illa bı sebepten bebek olmıcak değil ya sebepsiz yere de olamaybılıo bazen....

inşallah canım göürrüsünüz kalp atınısı :) ben de kısmeye sölememsıtım daha yenı yenı söyluyorum...

canım ben üzülmeyin en kısa zamanda güzel haberlerle gene yanınızdayım artık mart topiğimi nisan topiğimi olurum bilemem
demet35 çok teşekkür ederim tatlım sağlıklı ve hayırlı hamişlik dilerim

ben istiyorum çok hoşuma gitti böyle bişe hazırlamak hiç aklıma gelmemişti şekercim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…