2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

canım benim üzülmeyin en kısa zamanda güzel haberlerle gene yanınızdayım artık mart topiğimi nisan topiğimi olurum bilemem
demet35 çok teşekkür ederim tatlım sağlıklı ve hayırlı hamişlik dilerim

Son düzenleme:

ben istiyorum çok hoşuma gitti böyle bişe hazırlamak hiç aklıma gelmemişti şekercim:)

inşallah canım benım ınsallahhh :) :) :) nasılsın ıyımısın ?

ben istiyorum çok hoşuma gitti böyle bişe hazırlamak hiç aklıma gelmemişti şekercim:)

tamam canım yollayım fakat maıl adresın lazım ama sanırırm özel msj atamazsın cunku mesaj sayın az ben sana

mailimi yolayım sen abna maıl at öle şapalım :)

ne kadar güzel yazmışsın...

offf çok sıcak kızlar yaaa gece uyuyamadım sıcaktan kızoşta hortladı sabahın köründe hadi bakalım şimdi uyuyor bende kestireyim biraz dedim ama ne mümkün..sıcaktan koltuğa yapıştım valla.....ben hiçbirşey yiyemiyorum bi kahvaltıda zorla biraz ekmek peynir o yani ne olcak böyle çok canımı sıkıyor bu durum su bile içemiyorum çıkarma yok çok şükür ama çok iştahsızım yemek yemeyi özledim ama

Ben de dr. dan geldim, gayet iyiymişiz teyzeleriii. 7+3 günlüğüm. Dr. um bir sürü tahlil verdi yine. içerde hala kocaman yumoşlarım var. 12. haftadan sonra küçüleceklermiş . Crinone Jel i 1 adet e düşürdü. Yarın gidip bir sürü kan vereceğim ve de maalesef açlık kan şekerimi ölçtüreceğim. Iyyy o glikozu içmek te ölümm. Hele ki benim gibi tatlıyla arası olmayan hele bu ara hiç tatlı görmek istemeyen biri nasıl içeçeğim o şekerli suyuu yaa

Kızlar size birşey soracağım
Benim ultrason resimlerim net çıkmıyor.
Kafamda kurguladığım sebepler:
Ultrason cihazı iyi değil.
Yada kilolu olmamdan dolayı yağdan rahim iyi görünmüyor. Hangisi?
İnanın seçemiyorum ben bebeğimi...
Birde tırnaklarım geç uzuyor. Normalde hamilelerin ki hızlı uzarmış. Neden acaba?

Son düzenleme:

maşallah bebişine :) benim aşılama oldu çatlamayan yumoşlar kist olmuş ilk keseyi görmeye gittiğimde en büyüğü 6,5 cm di. dün 9+2 de kalmamış erimiş hepsi. seninkilerde eerirler 12 ye kalmadan.

bizi gidip şubat annelerine şikayet edersin ohhhh olsun
şaka tabi
ultrasyon resmini net görmemen bence normal çünkü daha çok küçükler sabret

arkadaşlar benim duyduğm ve işe yarayan çatlak kremi pregnecare diye bir krem 39lira.kullananlar memnun.
ama eczacının biride kayısı yağı badem yağı ve vazelini karıştır aynı etkiye sahip oluyor dedi.

ultrasondandır o bebişde küçük kilodan değil doktor her defasında bana zayıf olduğun halde böyle düzgün göründü diyordu soramadım hiç ne alaka diye. şu tırnakla tüy bende acayip uzuyor gına geldi kesmekten. herkesin bünyesi farklı benimde doğru düzgün bulantım yok iyikide yok

bizi gidip şubat annelerine şikayet edersin ohhhh olsun
şaka tabi
ultrasyon resmini net görmemen bence normal çünkü daha çok küçükler sabret

Hemende yakalandık
Beklerim bende o zaman ne yapıyım.. :)

Hepimiz ayrı bir çeşidiz yahu. Bence de ultrasondan çünkü bebeği benimkinden küçük olanların daha net görünebiliyor...

merhaba kızlar :) aranızda bana da yer var mı :) allah izin verirse ocak ayında bende bebeğime kavuşacağım inşallah hepimize bebeğimizi sağlıkla kucağımıza almak nasip olur

Son düzenleme:

gözünüz aydın sağlıklı büyürler inş..açlık kanşekerini şimdiden mi istedi dr.ne yapcaz onlar için herşeye katlanıoz tatlı içemesekte..bendende tahliller için 4 tüp kan alınmıştı kan tutmuştu beni 5-10 dk oturup dinlendim öle çıktım bu yumoş muhabbetinizi anlamadım ama

merhaba kızlar :) aranızda bana da yer var mı :) allah izin verirse ocak ayında bende bebeğime kavuşacağım inşallah hepimize bebeğimizi sağlıkla kucağımıza almak nasip olur

hoşgeldiniz ne demek buyrun buyrun,kızlar biraz kayın yer açılsın amin cümlemize hayrlısıyla nasib olur inş.

mavi masal arkadaşım inş.bi şey yoktur inş.perşembe gittiğinde kalbinin atışını gümbür gümbür duyarsınız sıkma canını hem allah ne dediyse o olur varsa rızkı hiçbişey onun gelişine mani olamaz,allah gönlünüze göre hayrlı olanı versin inş.

Son düzenleme:

sağol cnm inşlah
tabiki ALLAH ne dedisiyse o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…