2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

ihlamurum yok olsa vermek isterdim. ben de miktodalgada islak kek yapiyorum. islak olmayan guzel bi kek tarifi varsa

Kitap okumayı seviyorsan bir kitap önereyim.Canan Tan'ın kitabı adı Hasret.Okumadıysan tavsiye ederim.Ben çok beğendim.

Sağol canım listeye ekleyeceğim. Bu ara Tolstoy'a sardım, klasiklerde çok eksiğim, bir daha vakit bulamam diye onları okuyorum. Bir taraftan da Gazali okuyorum:) Tel.den girip vakti olanlar, SanalKitap diye bir uygulama var, güzel kitaplar yüklemişler haberiniz olsun:)

İnşaallah nasip olur, beraberce de yaparsınız kurabiyeler filan, çok keyif alıyorlar genelde. Doğru diyorsun bir kitap da ben alayım, değişik sesler çıkarıp tekrarlı konuşunca ilgisini çekiyor artık, dinleyip gülüyor.

ben de 68 kiloda takildim. daha dogrusu takilmadi yukari dogru gitmeye calisiyor. inek gibi yiyorum

benim yaptığım tek şey şu anda büyük adamla konuşur gibi devamlı bişeyler
anlatıyorum ve anladığını da düşünüyorum,mesela geelll babası dediğimde hemen
elleriyle gel gel yapıyor,bende araştırıyorum biraz daha büyüsünler oyunckla destekleriz

ben de kilo veremiyorm canım maalesefdoğumdan çıktığım kiloda duruyorum hala
oğum biraz daha büyüsünn sıkı bi diyetle eski formuma kavuşurum inşallah,

Of of doğumdan sonra incecik olmuştum, hatta hamilelik başlangıcından dört kilo da eksiktim. Şimdi iki kat mide, basenin maaşallahı var Bir de tombik bir gıdı... Üst beden de ince olunca hiç hoş durmuyor. Neyse ki genelde tunik tarzı giyiyorum da kapatıyor. Ben de işe başlayınca veririm diye umut ediyorum.

canımm burnunu temizlemeyi ihmal etme bebeğinin serum fizyolojik veya tonimer spray le
ciğerlerine akmasın genzinden arkadaşımın bebeğinde olmuştu Allah korusun aklında bulunsun diye söyledm

Ay canım benim başladı mı gel gel'e? Bizimki de suyu öğrendi, gece uyurken mama veriyorum almıyor bazen, su deyince ağzını açıyor:)

günaydııınn
benim kilolarım fazlasıyla gitti eksilere düştüm hatta ama saçlarım anormal derecede dökülüyor hala
kısa kestirmeme ragmen akıyor resmen her yer saç oluyo günde iki kez ev süpürüyorum bazen. Ne zaman durulacak bunlar?

ben de sendenim gedi :). Gecede defalarca uyanıyorum
iki hafta öncesine kadar evi bile o kucağımdayken süpürüyordum düşünebiliyor musun? Yemeğimi o kucağımdayken yapıyordum, bu konuda o kadar prof. oldum ki rende bile yapabiliyorum tekk elle
şimdi yürüteç geldi işim kolaylaştı, onda 5 dk duruyor. 5 dk benim için o kadar degerli kiii

canımm burnunu temizlemeyi ihmal etme bebeğinin serum fizyolojik veya tonimer spray le
ciğerlerine akmasın genzinden arkadaşımın bebeğinde olmuştu Allah korusun aklında bulunsun diye söyledm

temizlemeye calisiyorum da cok agliyor peceteyle silmek bile dert

Ay canım benim başladı mı gel gel'e? Bizimki de suyu öğrendi, gece uyurken mama veriyorum almıyor bazen, su deyince ağzını açıyor:)
benim kız güzel su içiyor da oğlan içmiyor çok uğraşıyorum
ben de ek gıda verdiğim zaman dikiyorum ağzına sadece o zaman içiyor ,ek gıdayı da bol veriyorum ki çok su içsin diye :))
inş. evet beraber yapmak da en büyük hayallerimden ,oturtayım yanıma diyorum ,oğlana araba şekilli yaptırayım kıza bebek şekilli :))
kilo konusunda ben de eksilerdeyim ,çok da yiyorum ama süte gittiği için böyle bi de çok ayakta kalıyorum sürekli 2sini indir kaldır kas yaptım :))
ayağımın arkasında kulunç oluştu ayakta kalmaktan biri dursa öbürü durmuyor indir kaldır sürekli ..
saç dökülmesinden bahsedilmiş bende de aşırı var ama ben bir çözüm buldum
ameliyat bonesi aldım evde sürekli kafamda ,hatta yatarken de onunla yatıyorum ,artık hiçbiryere saçım dökülmüyor çok şükür ,dökülen bonenin içine dökülüyor ,iyi akıl etmişim valla ama bone de sıkıyor insanı bi süre sonra :)
işe başlayınca evde olmayacağım zaten o zaman boneyi akşamları takmam diyorum ama bakalım :))

Tamam canım sen haklısın deyip bu olayı bitirmek istiyorum artık burda.

Kendimi tutamayıp biraz konusundan bahsedeceğim.Sen karar ver.
Anadolulu bir erkekle rum bir kızın imkansız aşkını anlatıyor.Ben çok beğendim.Okurken sanki yanlarındaymışım gibi sürükleyici.Ağladım bazı yerlerinde çok güseldi.

Şu tracy nin kitabını aldığıma pişman oldum aslında ben.yazık ya o kadar para verdim.İlk defa kitaba verdiğim paraya acıdım.

Binanın dış cephesinde tadilat var, sürekli matkap ve çekiç sesi... Ayağımdan bırakmaya teşebbüs bile etmedim. Pencere kapalı, sivrisinekler yüzünden oda kapısı kapalı. Saunada gibiyimmm kilo verir miyim ki :)

imkanın varsa yüzmeye git ,haftada 2 kere gidersen kiloları çabucak verirsin
ben işe başlayınca aylık üyelikle gideceğim inş. haftada 2 kere yeter ,hem yüzmeyi çok seviyorum hem de spor olur stres atarım diyorum

ben de kilo veremiyorm canım maalesefdoğumdan çıktığım kiloda duruyorum hala
oğum biraz daha büyüsünn sıkı bi diyetle eski formuma kavuşurum inşallah,

Bende utanıyorum söylemeye ama 68 kiloyum.Boydan da fukarayım zaten.

ihlamurum yok olsa vermek isterdim. ben de miktodalgada islak kek yapiyorum. islak olmayan guzel bi kek tarifi varsa

Benimkide ıslak kek.aynısı galiba.O tarifin sıvısını ayırmayı unutmuş bizim gelin.Islak olmadan yedik.kuru kuru

Ben daha rende yapacak kadar geliştiremedim kendimiAllah'tan abisi varda o oyalıyor bende biraz ortalığı topluyorum.

Neden uyanıyorlar bunu çözmemiz lazım bence.Aç değil,altı temiz,hasta değil çok şükür.

Dün akşam 10 da sallamaya başladım.10,30 da yatağına koydum.Tam balkona çıkıyorum yapmaya. 12 ye kadar 3-5 kere uyanıp ağladı. Emziğini verdim, yatakta yüzüstü dönmüş onu düzelttim.uyudu.02.45 yine uyandı hemde çığlık çığlığa ağladı.yine aynı şeyleri yaptım.kucağıma aldım.zor sustu.

Eşim beyefendide arkadaşlarıyla iftara gitmişti.Baktım o saatte yeni geliyor.gecenin 3 ünde.

sabah 6 da yine ağladı.mama verdim. 08.45 de uyandı. Ohhh yazarken bile yoruldum.

Durum bu.Düzeleceği günleri bekliyorum

hepimizde olan durum işte ,diş çıkarma ,döndükleri için uyanmalar filan .
benim kız 7-8 den aşağı kalkmıyor ,oğlan da 3-4 kere ,yani en az 10 kere kalkıyorum
kızım dönmekten uyanıyor ağlıyor ,oğlan da açlıktan ,gece mamasını oğlum yemiyor gece rahat uyusun diye ona bir formül bulmam lazım
kıza yedirdim yiyor biraz daha ii gibi sanki şimdi gece kalkmaları
mamadan mı yoksa alıştımı dönmeden uyumaya bilemiyorum ama haftasonu eşim evdeya deneyeceğim mama vermeden uyutmayı bakalım asıl sebep mama mıymış :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…