2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352

Amannnn yerim ben onun selulitlerini

Aferim kiza ezdirmesin kendini tehlikeyi szince bassin cigligi
Senin oglan bbizimkilere rahat vermez ama bi gidisle dover benim oglani

Gelinimmmmmmm hem benim oglum yeşil gözlü biliyonnnnnn muu bebelerinizde renkli gözlü olur

ben de doğumdan once sancı çekerken, sezeryan seçenler çok akıllıymış, normal doğum aptalların işi diye çok söylendim kendime tabii epidurali alana kadar(36 saat sürdü)
ondan sonra bir de epizyotomi dikişleri, kalksan dert, otursan dert, yürüsen dert. ama hepsi geçiyor şükür ki. ve unutuluyor da.
bir dahaki doğuma gazı etkili kullanıp bol bol yürüyecem 4 cm bulduktan sonra zaten rahat bunu doğumdan sonra anneme de söylemiştim annemin ağzı açık kalmıştı. "maşallah ben doğurduktan sonra delirdim korkudan yine gebe kalırım diye, hatta sana gebe olduğumu öğrenince korkudan hasta oldum, sen doğurur doğurmaz ikinciyi nasıl doğuracağını düşünebiliyosun" demişti.

kelin merhemi olsa
benim oğlanın hala ana öğünü süt. bugün biraz başardım yedirmeyi.

kahvaltı 2 yemek kaşığından yapılmış tahıllı mama
ara öğün 1 mandalinanın suyu
öğlen sebze çorbası, (orta boy patates (yarısı), orta boy havuç (yarısı), yarım avuc bezelye, su, 1 ck zeytin yağı). yarısından fazlasını yedi.

ikindi 3-4 yemek kaşığı yoğurt.
akşam da sebzeli pilav vermeyi düşünüyorum

bu arada oğluma gelin arıyorum ben de... şöyle boğum boğum ısırmalık olsun.. ben ısırcam ama.

Eki Görüntüle 759597

maşallah ben ısırmaya başlassam durmam . uzak tut

Ruza çok tatlı oğluşun, çok afacan görünüyor maaşallah. Vay be hamileyken ultrason görüntülerini paylaşıyorduk burda, şimdi koca adam oldular da fotoğraflarını paylaşıyoruz

katmer katmer selülitleri bak baştan söyleyeyim :)
valla benim oğlan herkesi döver gibi geliyor :) zayıf ama çok güçlü vurdum mu oturtur valla:)
bazen bana bile ayak diretiyor da ufacık velet bi güçlü ki :))
bi de benim oğlum çok inatçı kafasına koyduğunu yapıyor ,balkonun heryeri yastıkla dolu sürünüyorya
ALLAHım onu engellediğimi anlamış da yastıkların arasındaki boşluklardan içeri sızmaya çalışıyor:)
yastıkları boşluklardan itip kakıp düşürüp hemen sıvışıyor aradan :)
yürüteç aldım horsasını alsın diye ama pek ümidim yok :)
ondan da sıkılırya hadi hayırlısı:)
kardeşini benden çok kıskanıyor ,ilerde de onu başkasından kıskanabilir
benim anne tarafım hep renkli gözlü ama kızımın gözleri siyaha dönük değişik bir renk ve çok yakışıyor ona bu renk
yalnız babasının isteklerini yerine getirmeniz zor olur he
adam kızımı vermeyeceğim diye çok uğraştırır senin oğlanı
benim babam da bi türlü verdim gitti diyememişti
kayınpederim ALLAHın emriyle diye başlar başlamaz boşver onu şimdi sen deyip lafı katıyordu
kaç kere konuya gelindi dönüldü ,sizinki de o hesap olabilir

Biri bana nasıl yapılacağını anlatsada bende oğlumun bir fotosunu koysam keşke:26:

evet ben de öyle biliyorum.. bu arada senin o oğluşunun tatlı yanaklarını ısırırım... maşallahhh....

Teşekkür ederiz teyzesi İkiz muhabbeti üzerine benim kuzenlerim ikiz geçen yıl ikizlerle evlendiler ve şu anda ikisi de hamile

Benim fikrim geldi.Daha doğrusu bir şey okudum.

Şöyle yazıyor:Bebeğinizin gündüz ne kadar uyanık kalırsa gece o kadar iyi uyur düşüncesini kafanızdan çıkarın, çünkü bebeklerin uykusu tam tersi şekilde işler.Gündüz iyi uyuyan ve dinlenen bebek gecede uzun ve rahat uyur.

Benimki gündüz iyi uyumadığı için ve uykusunu iyi alamadığı için mi gece uyumuyor acaba?:44:

Yarından itibaren gündüz sık sık uyutayım.Hatta uyanmaması için ayağımdan bırakmayayım.Birde bunu deneyeyim.

tutkuuuuuuuuuu bayıldım ogluşunaaaaaaaa ortada resmi harikaaaaaaaaaaaaa

gedi ,rebutable çok güzrl ogluşlarrrrrrrrrrrrr ammaaannnnnnnnn

Kitap okumayı seviyorsan bir kitap önereyim.Canan Tan'ın kitabı adı Hasret.Okumadıysan tavsiye ederim.Ben çok beğendim.

Canan Tan'ı bende cok severim."En son yürekler ölür" "yüreğim seni çok sevdi" "piraye" "firarperest" kitaplarını okudum.hasret'i okumadım onuda alayım bari.Zaten kitaplarının çoğu aşk üzerine.ama sürükleyici.insanın okudukça okuyası geliyor

Kızlar selam herkese uzun süre giremedim çalışmaya başladım 1 Temmuz itibariyle,bir yaramazlık yoktur umarım bebişleriniz nasıl bayağı büyüdüler artık ek besinler falan uğraşıyoruz bayağı.Ayseden haber alanınız var mı? Nasıl merak ettim onu

Ben denedim onu gündüz çok uyudu bi ars gecede uyumuyodu yok òyle bişey keyifleri neyi isterse onu yapıyolar olan bize oluyo valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…