2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Misafirler falan yikiliyo bende kuziyorum bebek gormeye haberli gidilmez ama ya gercekten cok ayim ayni sekilde esimin arkadaslari geldi 8 cocuk 12 buyuk kafayi yedim ya ev taninmiyacak haldeydi evimde buyuk ertesi gun 1 gunde toparliyamadik ewi kizimin oyuncaklari kirildi o agliyo bi yandan okul var erken kalkacak ay fena gel cocugu gor git onlarin amaclari gezmek cocuk bahane
Bugunu kendime adadim kucugu babasina biraktim.buyuk kizimla biraz gezdik bazi ihtiyaclari vardi onlari hallettim ohh bi rahat oldu ee okadar bakacak hafta ici yok bi gun baksin ayaginda sallamis uyutmus

afedersin eşimin aptallığı yüzünden o hazırlığı yapmak zorunda kaldım.. neymiş hazır olunca ayıp olurmuş, gündüzden haber werdiler ya! buzlukta wardı poğaça falan ekstra yaptım işte.. sonra da bana diyor ki keşke bu kadar uğraşmasaydın! neyse bana ders oldu kılımı kıpırdatmam
bu arada oğlumu emzirmek için aldım ama çocuk emmedi şaşkındı gürültüden yüzüme baktı baktı sırıttı sadece

ben de çokşaşırdım banyo sonrası dökülen saçlarımla koca bi top yaptım..

lavanta çiçeği aklımda olsun.. deneyeyim inş. peki duruluyorsun derken şampuan yapmayacak mısın yıkarken?

yok canım sadece duruluyoruz.. ama uygulamadan mutlaka temiz olmalı saç, şampuanla yıkayıp uygulayabilrsin yada temzi kuru saça uygulanabilr..

aman aman büyük konuşmayalım yorum yapalım sadece :18: ya bu kız benim buzdolabındakileri de çıkardı yani o derecede anla anne baba yapma etme dese anlatmış olsa doğru olanı çocuk 10 davranışta 1 yapar sadece.. o da çocukuluğunu gerektirdiği dersin.. offf ne bilem geçti gitti de yawrum hala etkisinde

Son düzenleme:
denicem inşallah avm lerde aktarlar varya bulurum inşallah orada.yakınlarda aktar yok.süzünce krem gibi oluyor herhalde.lavantanın kokusuna da bayılırım:)

yok süzünce sadece lavantalı su oluyor:) etkisini görecekesin emin ol.. ama haftada en az 2 kere yapmak lazım..

az önce ben de bir misafir furyası atlattım.pazar akşamı saat 20.30 da habersiz iki aile cümbür cemaat gelinir mi ya...çıldırmamak elde değil...tabiki eşimin akrabaları...bu görgüsüzlüğü başka kim yapar ki....bütn gün temizlik yapmıştım..ev yine savaş alanı....offff

Kızlar size pratik ve mikser sesi gerektirmeyen bir tatlı tarifi vereyim, geçen gün denedim fena olmadı. Dr. Oetker'in Big Muffin keki var, onu kare borcama döküp üstüne de 1 paket muzlu puding yapıp döküyorsunuz. Muffinin içinde süsleme çikolatası var, onu da üzerine serpiştirin, bitti! Bizim bıdık hamileliğimden beri mutfak sesine aşırı duyarlı hemen zıplıyor:) o yüzden sessiz tarifler yapıyorum

Geçmiş olsun arkadaşım, Allah güç kuvvet bir de sabır versin

Geçmiş olsun arkadaşım, Allah güç kuvvet bir de sabır versin

Valla güç kuvveti geçtim ama sabıra çok ihtiyacım var. Zaten eşimle ailesi yüzünden aramız hiç düzelmedi. Neredeyse doğumdan beri bozuk aramız.cahil ve görgüsüz insanlarla başedilemiyormuş çok iyi anladım. Çocuk eşleri birbirine bağlar, evliliği pekiştirir derler ya eskiler külliyen yalan. Biz tamamen koptuk.gece gece içimi size döktüm. Aileme de anlatamıyorum üzülmesinler diye. Çok mutsuzum (

herkese iyi haftalar diiyorum
dün gece bir mucize yaşandı bizim evde
oğlm akşam 10dan gece 3e kadar kesintisiz uyuduAllahım nazar değmesin sonrasında 5 ve 6.30 da kalktık
saat bir gibi eşim geldi uyandırdı benii bu çocuğu sen mi yatırdın böyle diyr nasıl diye bakayım dedim ve ne göreyim resmen S çizmiş yatarak boyun bi yanda bacaklar bi yanda
siz nasıl yastıklarda yatırıyorsunuz,
bu arada yan yatırıyorum ben o haldeyken geriye doğru gitmiş kafa

bir de özellikle gece emerken uyuyup kalıyor ve gazını çıkartamıyor üstten ne yapmalıyım
sakın uyandır demeyin

günaydın güzel ocak ayı anneleri..
saclarım dökülmüyor oh ne güzel derken,bır haftadır acayıp sacım dökülüyor.sizde de varsa bu durum nasıl basa çıkıyorsunuz? ya lütfen bısey deyıverın napmak lazım sac dökülmesini engellemek ıcın?kel kalmak ıstemıyorum ((

eskıler bebek anneyı tanımaya başlayınca sac dökülmeye baslar derlermıs ne alakaysa ??

günaydın
birkaç sayfa geride bununla ilgili bir tarif verdi arkadaş bak istersen

ahhh canım bende senin durumundayım ama ben itirazz ettiğim için eşimle sık sık tartışıyorumz,eskiden evliliğimiz çok daha iyiydi çocuk olunca bizde sanki koptuk biraz çok üzülüyorum bu duruma ama geçer inşallah,eşlerimizle iyi olalım da ailesi çok önemli değil

Ah canım ah, geçenlerde bir söz okudum; haklı çıkmak isteyen ve çenesi kuvvetli olan daima haklı çıkar! Sen anlamayanlara anlatmaya çalışma derdini. Yüz kere de anlatmaya çalışsan anlamazlar. Kendi mutluluğun için inadına hiçbir şey yokmuş gibi davran, biraz polyannacılık oyna, her şey yolunda gibi hareket et. Çok zor biliyorum ama sen eşine sarıldıkça hem size saldıranlar kendilerini yiyecek hem de aranız düzelecek inşaallah. İnşaallah her şey yoluna girer, bebişinizin keyfini beraber çıkarırsınız.

arkadaşlar günaydın herkese,
oğlum cuma akşamdan beri aşırı kaka yapıyor,
cuma cumartesi kanlıydı(kaşar peyniri yiyince olduğunu farkettim),
ama hala geçmedi dün de 7 defa yaptı kakagece hiç yapmazdı dün gece 3 kere,
of eşim elinden kan alıyorlar diye doktora götürmüyorr az daha bekleyecekmişiz:saçma,
şimdi kan yok ama geceden beri 4.kakayı yaptı,
ne yapayım önerisi olan var mıııı?

maaşallah senin ki doğum itibariyle yeni yeni gece uykusuna alışacak kesintisiz uyuyacak artık merak etme :)

uyandırmadan 5 dk uğraş çıkarmak için gazını çıkmazsa yatır napcan başka

ben çok ince bir yastıkla karınüstü yatırıyorum canım.. ondan da kayıyor zaten yastıksız yatıyor öyle rahat ediyor.. ben de alıyorum yastığı uyuyunca

aa aa eşine kızdım şimdi afedersin kan normal bişey değil canım ya makatında fissür wardır yani çatlak.. yada barsak problemi allah korusun hemen götür derim

ayy canım üzülme ya ne desem ki bilemedim şimdi.. ailsiyle yakın mı oturuyorsunuz yani aynı şehirde misiniz?

ayy o ne bizim bu dağ başında bulunmaz ki o dediğin ama şehre inince:) ilk işim almak olacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…