2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
slm lar annişler ve bebişleriiiiiiiii

biz daha kalp atışı görmedik daha da 2hafta var ay burayı okudukça dert ettiğim şeylere kızıyorum ama benimde yaş ve kilo var ama bel fıtığı en kötüsü geçmiş olsun canım

ve genelde ilk hamilelikten çok düşük ve kürtajla sonlanan larız oyüzden de hepimiz birbirimiz telaşını üzüntüsünü anlıyabiliyoruz
dün birisi dulger miydi yazmıştı 2 damla su geldi diye bende de dün Sabah öglen oldu su içip dinlendim ama gece tekrar gelince moral bozukluğu son demlerindeydi ama bugün Allaha şükür şuan için iyi akıntı değil sırf su geliyor ilerki hamilelikte tehlikeliymiş ama başlarda hiç bişey denmiyor perşembe sağlık ocağında sorayım bari normal dir inşallah

biz iyiyiz yiyoruz içiyoruz misafir bile ağırlıyoruz ama kalp atışını da duysak rahatlasak bizden bukadar acık güneş almaya dışarı çıkıcaz ay evkadını olmak sıkıcı ve zor ama hamilelikte de büyük rahatlık kolay gelsin çalışan ve bebişlerinin peşinde koşturan anişlere

çok sevindim ayşecim.sende ben gibi 2 doktora birden gidiyorsun değilmi hemotoloji kadın doğum.
bende romotoloji kadın doğum.aman Allah sağlık versinde gerisi teferruat.

inşallah bende o dediklerinden olurum :)) kalbim rahat hayırlısını diliyorum Allahımdan ama korkuyorumda
kızlar 2012 aralık annelerinin cinsiyetleri belli olmaya başlamış tek tek.demekki 1 ay sonra bizde teker teker cinsiyet haberleri vermeye başlayacağız:))
inşallah Allahım o günleride gösterir bana ve hepimizee
Allah yardımcın olsun canım benim. Sakin olmaya çalış, güzel şeyler düşün. Dinlen...
çok çok saol cnmmm sakinim eşim saolsun sabah ben herşeyden vazgeçmişken o hala herşeyin yolunda olduna inandırmaya çalıştı beni şuanda herşey yolunda bide tekrar kalp atışlarını gördüm kese sağlıklı dedi doktor oyuzdende içim daha rahat :)) evdeyim şimdi dinleniyorum
Allahın izniyle hiçbir şey olmaz olumsuz düşünme iyi düşün ki iyi şeyler olsun Allah bebişini sana bağışlar inş
çok çok saol cnm aminnn hepimizinkini inşallahh

çok çok saol cnmm yani benim kendi doktorum diildi keseye ve bebeğe baktı herşey normal dedi :))
cnm meme ağrısı normal ama kolundanda kaynaklandığını düşünğyosan bi doktora görün için rahatlasın istersen ama bişi çıkmıcatır :))

kendimi internette bebek arabası puset falan bakarken buldumdaha çook erken ama şimdiden hvesleniyorum.sağlıkla gelsinler inşallah bebişlerimizz

allah ikimizinde yardımcısı olsun bebeklerimizi bize bağışlasın inşallah yaa ben acile gittiğğim için rapor almadım ama acaba sağlıkocağına gidip alsammı verirlermi acaba ... yaa doktor kanama olabilir eğer kendini yorarsan falan demişti ama yormadımki kendimi azcıktı pıhtı geldi ölüyorum sandım korkudan ama şimdi lavoboya gittim Allahıma şükürler olsun kanamam yok ama korkuyorum yinede inşallah sadece korkutmuştur miniklerimiz bizi ama sağlıklı sıhatli gelicektir :))

canım su mu gelıyo nası su gelıyo aa sasırdım yoksa su gibi uzayan akıntımı gelıo yanı bazen öle akıntı
gelemsıde normal ama bak gecenlerde ne okumsutum dr kagan kcoatepede

gebelıkte akıntı normal ama bacakalra kadar akan bulasan akıntıyı mutlaka dr a söleın dıyordu öel bi akıntımı ?

ah ah hıc sorma çalışan hamısolmak çok zor o kadar yoruluyorum kı sızıp kalıyorum akşam gunıcı uyku bastırıyo
uyyamıyorum fena oluyo yaa istediğni yıyemıosn fln

çok sevindim ayşecim.sende ben gibi 2 doktora birden gidiyorsun değilmi hemotoloji kadın doğum.
bende romotoloji kadın doğum.aman Allah sağlık versinde gerisi teferruat.

sağol canım :) evet hematologuam gıdıcektım ama bebegi görelim dr tahlıl yapsın die bekeldım azcık işte
hemat. tahlılleırmı verdım 10 gun sonra cıkıcak.....o zaman inşallah gidicem hematologa
evet bende ıkı dr da birden devam edıyorum ınsallah canım sorun yasamayız bu sefer
evet Allah nasib edicek sağlk vericek gerisi halloluyo :)

canım bana da demir yapılmadı sanırırm tahlılerıem baktım da yok dolat da yok zaten dr gecen gittiğimde
folbiol kullanıyorum dememe rağmen bi de b12 takvıyelı folik yazmıstı onu kullanıyorum ıste
kan tahlılerını verdım bi eksıklık olsa demrıde vs onda cıkar yanı sanıyorum ama bilemedım gene de dr sorarım sonucıcın gıdınce :)

selam canım evet yaa acaip halszılık çökuyo bana da kafayı zor tutuyorum yanı napalım dayancaz artık yapck bişey yok :)

çok şükür canım benimde dün 1 kaç damla şeklinde geldi dinlenince benimde geçti şükürler olsun dünden beridir yok ben özel hastaneye gitöiştim canım ama benim okul müdürü zaten rapor almakla uğraşma gerekirse ben sana izin vericem demişti o yüzdenrapor almadım canım ben direk ookuldan izin aldım 1 haftalık valla kalp atışalrınıda duysam birazcık rahatlıycam ama şimdilik beklemedeyim hala

merhaba kızlar nasılsınız ?
bulantılar ve geğirmlelerle geiyor günlerim ne yesem midem hazmetmiyor
ne güzel herkes bebişleri ve kalp atışlarını duymaya başlamış

kızlar 2012 aralık annelerinin cinsiyetleri belli olmaya başlamış tek tek.demekki 1 ay sonra bizde teker teker cinsiyet haberleri vermeye başlayacağız:))

ay inanmıyorum erken değilmi daha bir ay sonrası sadece erkek olanlar belli olur erkek çabuk gösteriyormuş diyorlar ama bilemiyorum

inşallah erkenden öğreniriz kızlar hayırlısıyla cinsiyetlerini daha önceki gebeliğimde oğlum olucaktı 18. haftada açmıştı sağolsun :))

ben bu sefer cinsiyetini öğrenmeyi düşünmüyorum geçen seferde istememiştim ama doktor gördüm söyliycem demişti .
hayırlısıyla kucaklarımıza alalım sağlıkla cinsiyet hiç önemli değil ...

Gözün aydın ayşecim bebişinede MAŞALLAH büyüsün akıllı akıllı inş hiç üzmücek bu defa seni sonuna kadar iyi haberler duyucaz inş...

iyi akşamlar kızlarrr
düşük tehlikesi vardiye bi türlü hamileliğimi tadını çıkaramadım
belim çok kötü ağrıyo artık günlük işlerimi bile zorlukla yapıyorum

Canım asla günlük temizliğini dahi yapma bak bende azda olsa risk var dedi ilk muayenede yani 6 haftalıkken bende az die günlük temizliğimi yapıordum biliosun 7.hafta da ne biçim kanama geçirdim lütfen dikkat et iş güç önemli deil atlatırsan tehlikeyi yine yaparsın.Bu zamanlarda dikkat etmek gerekio.Dinlen sürekli ayağının altına yastık koy ben öyle atlattım sayılır çok şükür.Sende atlatacaksın inş ama biraz daha dikkat.....

yazdıklarını pek okuyamıyorum umarım herkes iyidir, ben de iyi olmaya çalışıyorum hamdolsun
dün bebeğim için kontrole gittik, elleri ayakları habire oynuyordu, harika bir mutluluktu o anda bütün derdimi sıkıntımı unuttum
Allah onları sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Okudum arkadaşım,yorumumu da yazdım. geçmiş olsun. Allah bildiği gibi etsin onları.

teşekkür ederim, Allah başkasına yaşatmasın ne diyelim

evet canım ben yazmıştım doktoru aradım sordum herhangi bir sakıncası yokmuş onlar akıntıymış su gibi gelebiliyomuş

haklısın cnm sağol bilgilendirmen için
ben deli gibi iş yapıyorum dün halı yıkamak istedim su kesikti
aslında durduğum yerde duramayan bi insanım herşeye koşarım ama dediğin çok çok doğru iş güç önemli değil
HERŞEY ARTIK DURSUN ben sadece uzanayım ayın 13 de dr kontrolum var o zamana kadar dediğini yapcam öptüm seni

şimdiki durumun nasıl kontrol nezaman
bide ikili tarama testi kaçıncı hafta olur

Son düzenleme:

hamileliğin ilk haftaları kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir durum.. benim de temizlik hatta toplama zamanım çünkü taşınma war ama çok dikkat ediyorum.. ufak şeyler yapıyorum.. bundan bir önceki bebeğimi 10 haftalıkken kaybettim dikkat etmediğim için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…